Jump to content

נושא מלפפונים ע"ש סטיב בירנבאום קיץ 2017-2018

שורה

Recommended Posts

אם זה כמו פעמים קודמות אז בטח עד מחר בערב ועוד חריג אחד 24 שעות לפני המשחק..

לא עד מחר.

די בטוח שעד שישי בשבוע הבא וכמובן חריג 24 שעות לפני המשחק.

מגיע לפה לפחות עוד שחקן השבוע.

לא עד מחר.

די בטוח שעד שישי בשבוע הבא וכמובן חריג 24 שעות לפני המשחק.

מגיע לפה לפחות עוד שחקן השבוע.

חייבים לפחות 2 שחקנים שמיועדים להרכב אם לא רוצים לעשות פאדיחות.

חייבים לפחות 2 שחקנים שמיועדים להרכב אם לא רוצים לעשות פאדיחות.

2 נוספים חוץ מבאטוקיו?? לא חושב שזה יקרה.

אם יגיע אחד השבוע לפני הגומלין מול האיסלנדים אני אהיה מבסוט..

אם מכבי באמת מתכננת רכש במצבת הבלמים, אני חושב שמכבי זקוקה לבלם עם יכולת גבוהה בהנעת הכדור.

טיבי מנהל משחק מאחור בצורה מחורבנת. בטון לא מספיק אחראי במסירה, למרות שלדעתי יש לו פס לא רע בכלל.

בעיקר, אחד שיידע לאזן את בטון, שכרגע נראה כבלם הבכיר מבין השלושה.

לא מבין מה כולכם רוצים מכבי עובדת בשקט וג'ורדי הולך לצחוק על כל התקשורת בפנים כמו שהוא אוהב. הקבוצה תתחזק לקראת סוף החלון אז נשארים הזרים התותחים בלי קבוצות ומגיעים לישראל

לא מבין מה כולכם רוצים מכבי עובדת בשקט וג'ורדי הולך לצחוק על כל התקשורת בפנים כמו שהוא אוהב. הקבוצה תתחזק לקראת סוף החלון אז נשארים הזרים התותחים בלי קבוצות ומגיעים לישראל

לא יודע אם לקרוא את זה ברצינות או בציניות עם האווטר שלך..

תקשיבו אם היו מצליחים "לגנוב" מתחת לאף של חיפה את הברזילאי הזה של גראסהופרס הקשר תוקף קאיו זאת היתה החתמה אדירה....אדירה אבל באמת... שחקן מעולה ומאוד ורסטילי....יצא לי לצפות בו שנה שעברה גם שיחק כמה פעמים בתור בלם ובכללי אחלה בחלה של שחקן לליגה ישראלית..

רציתי לעלות ת'שם שלו שעברה באחד הנושאים אבל בגלל שהשוויצרים כל כך קשים בלסגור עסקאות כמו במו''מ על דאבור אז ירדתי מזה בסוף.....כרגע הם דורשים עליו משהו 700 אלף יורו אבל אולי אפשר להוריד אותם קצת....אומנם הוא בן 29 וזה נשמע סכום קצת יקר אבל אם זאת החתמה לכמה שנים הרווחנו בגדול

תקשיבו אם היו מצליחים "לגנוב" מתחת לאף של חיפה את הברזילאי הזה של גראסהופרס הקשר תוקף קאיו זאת היתה החתמה אדירה....אדירה אבל באמת... שחקן מעולה ומאוד ורסטילי....יצא לי לצפות בו שנה שעברה גם שיחק כמה פעמים בתור בלם ובכללי אחלה בחלה של שחקן לליגה ישראלית... רציתי לעלות ת'שם שלו שעברה באחד הנושאים אבל בגלל שהשוויצרים כל כך קשים בלסגור עסקאות כמו במו''מ על דאבור אז ירדתי מזה בסוף.....כרגע הם דורשים עליו משהו 700 אלף יורו אבל אולי אפשר להוריד אותם קצת....אומנם הוא בן 29 וזה סכום קצת יקר אבל אם זאת החתמה לכמה שנים הרווחנו בגדול

שיחק בלם..בן 29.. בחייאת מה עישנת ?

שיחק בלם..בן 29.. בחייאת מה עישנת ?

אני מעלה שם של שחקן שיכול לבוא פצצה....חוץ מזה שהסכום קצת מרתיע לשחקן בגיל כזה אבל שחקן פצצה

ואתה חוץ מלחפש לקטול ולזרוק עקיצות מה?

שיחק בלם שלישי מחליף שהמאמן עלה במערך כזה וגם בעבר

מצחיק אתה

השאלה זה כמה הם ידרשו עליו אם מסנפורד או קרויף יכנסו לתמונה אם זה בסביבות ה600-700 אלף זה לגמרי שחקן ששווה להחתים גם בגיל מתקדם כמו 29 במיוחד אם זה החתמה ארוכת טווח... בסכום הזה לגמרי כן....השכר שלו זה בסביבות ה400 אלף לעונה שזה לא שכר מפלצתי לשחקנים עם איכות/לא שמכבי לא עמדה בסכומים האלה כבר בעבר....כל עוד הם לא מגזימים ודורשים מיליון או יותר כמו שעשו עם דאבור.......ואם חיפה לא סוגרת אותו

השאלה זה כמה הם ידרשו עליו אם מסנפורד או קרויף יכנסו לתמונה אם זה בסביבות ה600-700 אלף זה לגמרי שחקן ששווה להחתים גם בגיל מתקדם כמו 29 במיוחד אם זה החתמה ארוכת טווח... בסכום הזה לגמרי כן....השכר שלו זה בסביבות ה400 אלף לעונה שזה לא שכר מפלצתי לשחקנים עם איכות/לא שמכבי לא עמדה בסכומים האלה כבר בעבר....כל עוד הם לא מגזימים ודורשים מיליון או יותר כמו שעשו עם דאבור.......ואם חיפה לא סוגרת אותו

https://www.youtube.com/watch?v=Z-y--mfR-tQ&t=1s

אני אענה לך פעם אחת ברצינות.

הוא בן 31 לא 29.

הוא בחיים לא שיחק בלם.

הוא יושב על שכר של 800 אלף יורו ולא 400.

זהו.

מאמין שיש הסכמה די גורפת על זה מה שצריך להגיע.

בלם.

קיצוני שמאלי.

קשר אחורי או 50-50. תלוי מה מייעדים לשרן.

מאמין שיש הסכמה די גורפת על זה מה שצריך להגיע.

בלם.

קיצוני שמאלי.

קשר אחורי או 50-50. תלוי מה מייעדים לשרן.

לפי הפרסומים נראה שמנסים להביא בלם שיהיה גם קשר אחורי

אז מאמין שיביאו עוד 50-50 וקיצוני

לפי הפרסומים נראה שמנסים להביא בלם שיהיה גם קשר אחורי

אז מאמין שיביאו עוד 50-50 וקיצוני

לא סובל את ה"קומבינות" האלה. כמו שבמשך שנים ניסו להביא בלם/מגן שמאלי. די עם החרטות האלה. שיגיע בלם שהוא באמת בלם וקשר אחורי שהוא באמת קשר אחורי.

לא סובל את ה"קומבינות" האלה. כמו שבמשך שנים ניסו להביא בלם/מגן שמאלי. די עם החרטות האלה. שיגיע בלם שהוא באמת בלם וקשר אחורי שהוא באמת קשר אחורי.

לא יודע אם זה מה שיקרה סתם נראה לי ככה מהפרסומים

וגם לא יודע כמה פריבלגיה יש לנו כדי להביא 2 זרים כאלה בזמן שהקישור וההתקפה כ"כ מוגבלים

לא יודע אם זה מה שיקרה סתם נראה לי ככה מהפרסומים

וגם לא יודע כמה פריבלגיה יש לנו כדי להביא 2 זרים כאלה בזמן שהקישור וההתקפה כ"כ מוגבלים

יש מקום ל3 זרים אחרי שמרסלו יושאל. בלם,קשר אחורי ו-ווינגר לצד שמאל.

למה יורדי לא פתח עם יונתן כהן בכלל?

רק כדאי להבין כנראה בפעם האחרונה

שאזולאי זה עגל רציני שמתאים במקרה הטוב להפועל אשקלון