Jump to content

נושא מלפפונים ע"ש סטיב בירנבאום קיץ 2017-2018

שורה

Recommended Posts

הייתי בדעה שצריך לתת לאזולאי צ'אנס אבל הוא פשוט רע.

חבל לי על דור אבל נראה שבדומה לאזולאי הוא לא יכול להישאר כאן. אולי עדיף לקחת מבאר שבע מיליון יורו עליו? לא חושב שזה יהיה כזה אסון.

אגב, אני מקווה שסוף סוף תבינו שיש הבדל בין משחקי אימון בהם שחקנים ״מככבים״ לבין משחק אמיתי. ע״ע עדן בן בסט שכנראה לא לימד את רובכם פה לקח.

באמת שהוא הכי פרווה שראיתי.

אם הייתם אומרים לי לפני שבועיים שאפשר להיפטר מאוסקר ללא השתתפות בשכר - הייתי חותם - וטוב שהתעקשנו על כך.

שלא יטעו אותם עם כתבות מביכות פופליסטיות סטייל "מיץ הפסיד הרבה כסף בשביל להיפטר מאוסקר".

אל תשכחו שהבלוף הגיע בהעברה חופשית.

כתבה מביכה. טוכמן תעשה לי טובה מכבי הפסידה כסף עליו, נו באמת. הגיע בחינם ונמכר בסכום כספי.

בטח יחשיבו את זה לג'ורדי בתזרים כמינוס מיליון וחצי יורו החולים האלה.

לא בדיוק. יותר לכיוון של שחקן 50-50 פיזי.

נו אז 50/50 פיזי שיתן יותר לחץ על היריב ומספרים בהתקפה... לא ״גרזן״.

זה מה שבאטוקו אמור להיות וכנראה שמגיע עוד קשר עם גוון התקפי.

טוכמן תעשה לי טובה מכבי הפסידה כסף עליו, נו באמת. הגיע בחינם ונמכר בסכום כספי.

אבל שיש כתבה על חיפה מפרסמים כמה שחר הרוויח "משחרור" שחקנים שתקועים בקבוצת המנודים.

נו אז 50/50 פיזי שיתן יותר לחץ על היריב ומספרים בהתקפה... לא ״גרזן״.

זה מה שבאטוקו אמור להיות וכנראה שמגיע עוד קשר עם גוון התקפי.

לא חושב שיבוא עוד קשר עם גוון התקפי, אלא משהו בסגנון של גולסה. באטוקיו הוא שחקן עם יכולות התקפיות.

שחקן בסגנון של סקאריונה לא נראה כאן לדעתי, אלא משהו מגוון יותר כחלוץ שני/שחקן אגף שמאל.

אבל שיש כתבה על חיפה מפרסמים כמה שחר הרוויח "משחרור" שחקנים שתקועים בקבוצת המנודים.

אכן אכן.

נזכרתי שלמרסלו היה סעיף שחרור של 8 מיליון יורו בברזיל. לפי שיטת טוכמן הם הפסידו עליו 6.5 מיליון יורו. הבעיה בשיטת טוכמן שבמציאות הם הרוויחו ועקצו אותנו במיליון וחצי יורו.

לא חושב שיבוא עוד קשר עם גוון התקפי, אלא משהו בסגנון של גולסה. באטוקיו הוא שחקן עם יכולות התקפיות.

שחקן בסגנון של סקאריונה לא נראה כאן לדעתי, אלא משהו מגוון יותר כחלוץ שני/שחקן אגף שמאל.

כשאני מדבר על גוון התקפי זה לא בהכרח 10 מאחורי החלוץ אלא שיתן יותר טון בהתקפות ובמספרים.

תגידו לי שעד יום שבת נוחתים פה בלם חייתי קשר אחורי ווינגר שמאל... הפוקס שהיה היום שחזרנו מכלום לא יקרה שוב...

יהיו פה שני זרים עד המשחק הראשון בסיבוב השלישי(בהנחה שעוברים את האיסלנדים).

יהיו פה שני זרים עד המשחק הראשון בסיבוב השלישי(בהנחה שעוברים את האיסלנדים).

אתה צריך אותם כבר עכשיו או בימים הקרובים כדי שיהיו פקטור בסיבוב השלישי

ספורט 5 מביא ציטוט לא שיגרתי של קרוייף (לא שמעתי באוזניי, מישהו יכל לאמת?):

"שחקנים שרצו לחכות, מעוניינים לבוא ואנחנו עובדים כדי לבצע את ההחתמות האלה הכי מהר שאפשר".

בנושא אחר, מעניין מה הקטע עם מרסלו? הוא לא בסגל ולא בתוכניות. כמה זמן לוקח למצוא איזו הפועל עכו/אשקלון שתשאיל אותו?

"שחקנים שרצו לחכות, מעוניינים לבוא ואנחנו עובדים כדי לבצע את ההחתמות האלה הכי מהר שאפשר".

אמר ששחקנים שרצו לחכות להצעות מקבוצות טובות יותר עכשיו פתוחים יותר למו״מ

בנושא אחר, מעניין מה הקטע עם מרסלו? הוא לא בסגל ולא בתוכניות. כמה זמן לוקח למצוא איזו הפועל עכו/אשקלון שתשאיל אותו?

אני בטוח שמרסאלו יושאל , פשוט תחשוב על זה ככה בשביל מה לשחרר עד שאתה לא ממלא את מכסת הזרים...

אם מישהו יפצע פתאום עדיף שיהיה לך שחקן נוסף בסגל בזמן הזה לפחות...

לא חושב שצריך לשחרר שחקן לפני שאתה כבר יודע שאתה מחתים אחד...אלא אם כן הוא נטל.(כמו סקריאונה שנראה נטל לרוב האוהדים פה)...

בני יהודה מחכים לראות אם הם יגיעו לשלבים המתקדמים של המוקדמות בשביל להביא זר אכזר.