Jump to content

נושא מלפפונים ע"ש סטיב בירנבאום קיץ 2017-2018

שורה

Recommended Posts

שאלה:

חיפה מביאים את קאיו. שחקן אגף שמאל מוכח וטוב שכבש בדו ספרתי ב 4 העונות האחרונות (נראה לי) בליגה השווצרית.

לפי הפרסומים, לא מדובר בסכומים גבוהים מאוד (יחסית למכבי). אם מכבי היו מביאים אותו על המשבצת של טבח הייתם מרוצים?

איך יש בכלל דיון על טיבו של שחקן שהוא מלך הבישולים שלנו כבר כמה שנים רצוף?
מיכה קריטי למכבי בכל כך הרבה אספקטים, גם על המגרש וגם מחוצה לו.

שאלה:

חיפה מביאים את קאיו. שחקן אגף שמאל מוכח וטוב שכבש בדו ספרתי ב 4 העונות האחרונות (נראה לי) בליגה השווצרית.

לפי הפרסומים, לא מדובר בסכומים גבוהים מאוד (יחסית למכבי). אם מכבי היו מביאים אותו על המשבצת של טבח הייתם מרוצים?

הוא מאחורי חלוץ או אגף ? כי ראיתי פרסומים שונים, אנחנו צריכים מישהו מהיר.

שאלה:

בגיל 31? לא, אפילו שהמספרים שלו יפים יחסית (אבל לא מתקרבים למה שסקראיונה עשה שם בעונה). לא מכיר את הליגה השוויצרית מספיק, אבל מתקצירים יש לי הרגשה שרוב הקבוצות משחקות נורא פתוח והתקפי שם. אולי מי שאמר שהוא צופה בה יכול לשפוך אור על הרמה (חוץ מבאזל).

בגיל 31? לא, אפילו שהמספרים שלו יפים יחסית (אבל לא מתקרבים למה שסקראיונה עשה שם בעונה). לא מכיר את הליגה השוויצרית מספיק, אבל מתקצירים יש לי הרגשה שרוב הקבוצות משחקות נורא פתוח והתקפי שם. אולי מי שאמר שהוא צופה בה יכול לשפוך אור על הרמה (חוץ מבאזל).

הייתי סומך על המערכת ומקווה שהוא באמת מתאים לנו.

אבל על הנייר הייתי מצפה ליותר לעמדה הזאת.

שאלה:

אני חושב שזה בדיוק הזמן של גורדי לזיין את חיפה. להציע לגרסופרס סכום יפה על קאיו... ואז או שחיפה מאבדת אותו או צריכה לשלם יותר.

אני חושב שזה בדיוק הזמן של מכבי לעשות מהלך על בוזגלו , יכול לתת לנו תוספת אדירה מדצמבר-ינואר. גם מה קורה עם מיכה אין שום פרסומים על שיחות אפילו להאריך את החוזה , רק אותה כתבה שאמר שרוצה לצאת לחול , צריך לקחת גם את זה בחשבון.

אגב גם ילכו על בוזגלו עדין אני חושב שחייבים עוד זר לכנף.

אני חושב שזה בדיוק הזמן של מכבי לעשות מהלך על בוזגלו , יכול לתת לנו תוספת אדירה מדצמבר-ינואר. גם מה קורה עם מיכה אין שום פרסומים על שיחות אפילו להאריך את החוזה , רק אותה כתבה שאמר שרוצה לצאת לחול , צריך לקחת גם את זה בחשבון.

אגב גם ילכו על בוזגלו עדין אני חושב שחייבים עוד זר לכנף.

מיכה לחו"ל זו בדיחת השנה.

היום קלטתי עוד משהו מפגר לגבי ההחלטה של קניוק.

הוא עבר לליגה האוזבקית - ליגה שמשחקת באסיה ולא באירופה (בניגוד לקזחסטן נגיד).
כך שגם אם הקבוצה שלו תסיים באחד המקומות הראשונים - היא תשחק בליגת האלופות של אסיה...זה אומר משחקים בין היתר מול קבוצות מאירן, עירק, ערב הסעודית וכו'

לא יודע איך זה יעבוד

(ודרך אגב לזהבי יכולה להיות אותה בעיה במידה והקבוצה שלו תסיים במיקום גבוה....אם תפסיק לחטוף גולים בדקות האחרונות)

מיכה לחו"ל זו בדיחת השנה.

רייכרט ואור אינברום חתמו בבלגיה, למה נראה לך שמיכה לא יכול להגיע לשם?

היום קלטתי עוד משהו מפגר לגבי ההחלטה של קניוק.

הוא עבר לליגה האוזבקית - ליגה שמשחקת באסיה ולא באירופה (בניגוד לקזחסטן נגיד).

כך שגם אם הקבוצה שלו תסיים באחד המקומות הראשונים - היא תשחק בליגת האלופות של אסיה...זה אומר משחקים בין היתר מול קבוצות מאירן, עירק, ערב הסעודית וכו'

לא יודע איך זה יעבוד

(ודרך אגב לזהבי יכולה להיות אותה בעיה במידה והקבוצה שלו תסיים במיקום גבוה....אם תפסיק לחטוף גולים בדקות האחרונות)

נכון,זה בעייתי בשבילו,הוא לא יוכל להיכנס למדינות שציינת.

אפרופו מה שרשמת, מעניין מה יהיה עם נבחרת ישראל במידה ונעפיל (?) למונדיאל 2022,הוא ייערך בקטאר.......

לקטאר אין סכסוך עם ישראל,אבל אין יחסים רשמיים.

איך יש בכלל דיון על טיבו של שחקן שהוא מלך הבישולים שלנו כבר כמה שנים רצוף?

מיכה קריטי למכבי בכל כך הרבה אספקטים, גם על המגרש וגם מחוצה לו.

במה הוא קריטי למכבי מחוץ למגרש?

מעניין מי יצחק בקיץ הבא.

הבעיות שלי איתו הן שהוא חלש מאוד מבחינה פיזית, מחטיא בעיטות שאתה אומר גם אם טב"ח הבלם יהיה לו הוא יבקיע אותן... ולכן לדעתי לצאת למדינה ששווה לצאת אליה בחו"ל יהיה לו מאוד קשה..

הבעיות שלי איתו הן שהוא חלש מאוד מבחינה פיזית, מחטיא בעיטות שאתה אומר גם אם טב"ח הבלם יהיה לו הוא יבקיע אותן... ולכן לדעתי לצאת למדינה ששווה לצאת אליה בחו"ל יהיה לו מאוד קשה..

אם הוא גם היה מבקיע הוא היה די מאריה או די באלה, לא D מיכה..

נכון,זה בעייתי בשבילו,הוא לא יוכל להיכנס למדינות שציינת.

אפרופו מה שרשמת, מעניין מה יהיה עם נבחרת ישראל במידה ונעפיל (?) למונדיאל 2022,הוא ייערך בקטאר.......

לקטאר אין סכסוך עם ישראל,אבל אין יחסים רשמיים.

אל תדאג לא ניתקל בבעיה הזו.

ולגבי מיכה - היום גם שחקן מליגה א' יכול לצאת לאירופה. גם למיכה אפשר למצוא קבוצת שקר כלשהו.