Jump to content

נושא מלפפונים ע"ש סטיב בירנבאום קיץ 2017-2018

שורה

Recommended Posts

זו בדיוק הנקודה, עד שלמכבי לא יהיה סגל חזק כולל זרים עם חוזים ארוכים, נאלץ לחפש 3-5 זרים חדשים כל עונה. באר שבע כרגע שם, אבל גם זה לא יהיה לנצח. תזכור שבשנות האליפות גם אתה הבאת לפה בלם זר ברמה מעל הליגה בחינם, הקושי הוא בלעשות את זה שוב ושוב בכל עמדה. אנחנו עוברים את זה עכשיו. באר שבע יחוו את זה גם.

הם עושים את זה כבר כמה שנים. אוגו, הובאן וואקמה באו בסכומים נמוכים, עכשיו ויטור וקואנקה.

ערן, קואנקה זה הימור ענק, אמנם הוא כישרון גדול אבל עבר הרבה פציעות ונכשל בכל מקום שהוא עבר בשנים האחרונות, אני לא יודע אם הייתי לוקח הימור לגביו ואני מאוד מרוצה שהבאנו את אצילי על העמדה שלו.

נכון, אבל עדיין שחקן עם רזומה מרשים שהביאו כבר ביוני

האמת שאני חושב שלא צריך לקחת סיכונים.

אני חושב, וכבר אמרתי את זה לפני שבוע-שבועיים, שהסיבוב השלישי זו נקודת זמן ריאלית והגיונית, שעד שמגיעים אליה צריכים להתחזק בשני זרים.

עד שמגיעים למשחק הראשון בסיבוב השלישי (אם וכאשר) זה עוד כמה זמן? שלושה שבועות? אני חושב שזה מספיק זמן בשביל להנחית שני זרים ולשלב אותם בקבוצה.

משחק ראשון בסיבוב שלישי - 27.7.

אתה לא תביא את הזרים באותו יום, כמו שרשמתי, הם צריכים להתאמן ולהתאקלם בקבוצה לפחות 10 ימים וזה גם לא מספיק. קיצור יש לך 7-10 ימים להביא 2 זרים.

מניח שתוצאה טובה ביום חמישי תיתן פוש אדיר לסגור עם שחקנים

דווקא בגלל שבאר שבע התחזקה לעומת העונה שעברה אנחנו צריכים לברור יותר בקפידה את הזרים. כי בגזרת הישראלים אין שום שפן לשלוף מהכובע.

אנשים פה מגזימים עם ב"ש, שחקנים מסויימים בקבוצות מצליחות תמיד יראו יותר טוב.

אני לא חושב שב"ש הייתה ממש טובה מאיתנו עונה שעברה, לדעתי אפילו לא היו פערי רמות.

הבעיות העיקריות היו שוטא עזיבתו של נוסא והפציעות המעצבנות של אוסקר וגולסה(של אוסקר בעיקר).

ב"ש לא כזאת מפחידה, ויטור לא בלם גדול, אוגו לא הגרזן האימתני כמו שנדמה, ווואקמה לא כזה טוב.

חיזוק במרכז המגרש עם ג'ורדי על הקווים יספיק לפייט, בלם ברמה גבוהה(ומהיר) יתן הרבה ביטחון מאחור, קיצוני(מהיר) ויהיה לנו גם חלק התקפי מאוד פורה

ההרכב שלנו בעיקר איטי ולא מגוון ואם זה הרכב שנותן פייט לב"ש אז ב"ש לא טובה כמו שנדמה.

אנחנו איבדנו את שתי האליפויות לא ב"ש זכתה בהם.

אני לא חושב שב"ש הייתה ממש טובה מאיתנו עונה שעברה, לדעתי אפילו לא היו פערי רמות.

הבעיות העיקריות היו שוטא עזיבתו של נוסא והפציעות המעצבנות של אוסקר וגולסה(של אוסקר בעיקר).

ב"ש לא כזאת מפחידה, ויטור לא בלם גדול, אוגו לא הגרזן האימתני כמו שנדמה, ווואקמה לא כזה טוב.

חיזוק במרכז המגרש עם ג'ורדי על הקווים יספיק לפייט, בלם ברמה גבוהה(ומהיר) יתן הרבה ביטחון מאחור, קיצוני(מהיר) ויהיה לנו גם חלק התקפי מאוד פורה

ההרכב שלנו בעיקר איטי ולא מגוון ואם זה הרכב שנותן פייט לב"ש אז ב"ש לא טובה כמו שנדמה.

אני גם לא אוהב את הערצת היתר שיש לב"ש, אבל אתה קצת מגזים בעיני. כן היו פערי רמות, כן ב"ש קבוצה מעולה, כן וואקמה כזה טוב, וכן ויטור בלם כזה טוב. זה לא אומר שאנחנו לא צריכים להיות יותר טובים מהם, אבל עדיין, קצת אינטגריטי. עם כל הצער שבדבר, קבוצה כמו שאתה מתאר שיש לב"ש לא הייתה מנצחת את אינטר וסאות'המפטון.

חוץ מזה, אי אפשר "לא לזכות" באליפות. תעשה טובה.

יש לנו את השלד כדי להיות טובים מהם, גם לעתיד. דווקא בגלל שהם קבוצה טובה אנחנו צריכים להתחזק נכון. אם נתנהג במחשבה שהם לא כאלה טובים ולא נתחזק מספיק שוב תתאכזב עוד 10 חודשים.

זאת העצימת עיניים הכי גדולה ששמעתי..

הסגל שלך לא נתן פייט לב"ש בעונה האחרונה, ומאז עוד עזבו 4 שחקנים בכירים כמו אלברמן, טב"ח מיקאל ובניון. אז לא רק שצריך מחליפים כדי להתמודד איתם, צריך גם שהם יהיו יותר טובים ממה שהיה ושהחיבור יהיה טוב יותר כדי לקחת אליפות.

אני גם לא אוהב את הערצת היתר שיש לב"ש, אבל אתה קצת מגזים בעיני. כן היו פערי רמות, כן ב"ש קבוצה מעולה, כן וואקמה כזה טוב, וכן ויטור בלם כזה טוב. זה לא אומר שאנחנו לא צריכים להיות יותר טובים מהם, אבל עדיין, קצת אינטגריטי. עם כל הצער שבדבר, קבוצה כמו שאתה מתאר שיש לב"ש לא הייתה מנצחת את אינטר וסאות'המפטון.

חוץ מזה, אי אפשר "לא לזכות" באליפות. תעשה טובה.

יש לנו את השלד כדי להיות טובים מהם, גם לעתיד. דווקא בגלל שהם קבוצה טובה אנחנו צריכים להתחזק נכון. אם נתנהג במחשבה שהם לא כאלה טובים ולא נתחזק מספיק שוב תתאכזב עוד 10 חודשים.

לנצח את אינטר לא היה מרשים את סאותהמפטון היא לא ניצחה

וראינו שהיא התקשתה כמעט מול כל קבוצה, היה לה הרבה נחישות ומוטיבציה עקב המצב שלנו גם.

לדעתי אם קרויף היה מאמן אותנו עונה שעברה המאבק היה מסתיים אחרת.

חוץ מזה אני מסכים שצריך להתחזק אבל זה בלי קשר אליהם, אנחנו מועדון ששואף להתקדם מעונה לעונה וככה צריך.

זאת העצימת עיניים הכי גדולה ששמעתי..

הסגל שלך לא נתן פייט לב"ש בעונה האחרונה, ומאז עוד עזבו 4 שחקנים בכירים כמו אלברמן, טב"ח מיקאל ובניון. אז לא רק שצריך מחליפים כדי להתמודד איתם, צריך גם שהם יהיו יותר טובים ממה שהיה ושהחיבור יהיה טוב יותר כדי לקחת אליפות.

כשקרויף ירד אל הקווים כולנו הרגשנו שזה אפשרי, צברנו יותר נקודות מהם וגם ניצחנו אותם היינו יותר טובים, מאז ההפסד בטרנר עם הפנדל המפוקפק משהו השתנה במכבי היה מן ייאוש כזה אבל כן כולם פה האמינו אז זה אומר שמבחינת הרכב השחקנים נתנו פייט

ברור שצריך להשלים עוד שחקנים החסרון האמיתי הוא גל אלברמן לו יהיה קשה למצוא מחליף

כשקרויף ירד אל הקווים כולנו הרגשנו שזה אפשרי, צברנו יותר נקודות מהם וגם ניצחנו אותם היינו יותר טובים, מאז ההפסד בטרנר עם הפנדל המפוקפק משהו השתנה במכבי היה מן ייאוש כזה אבל כן כולם פה האמינו אז זה אומר שמבחינת הרכב השחקנים נתנו פייט

ברור שצריך להשלים עוד שחקנים החסרון האמיתי הוא גל אלברמן לו יהיה קשה למצוא מחליף

זו רק אשליה צמצום הפער, ב"ש לא יכלו לשמור כל העונה על יכולת שיא כמו בסיבוב הראשון, היה ברור שתהיה ירידה, וזה קרה בתקופה של ג'ורדי.

דווקא בגלל שבאר שבע התחזקה לעומת העונה שעברה אנחנו צריכים לברור יותר בקפידה את הזרים. כי בגזרת הישראלים אין שום שפן לשלוף מהכובע.

בוזגלו היה אנדרייטד, באירופה ובליגה נתן להם אקסטרה שמישהו יצטרך למלא.

התחזקה איפה? בספסל, אני מסכים. הביאו 2 מגנים טובים סה"כ שיראו פה ושם הרכב בגלל אירופה והעומס הצפוי.

איינבינדר במקום הובאן, לא ממש חיזוק. לגבי קואנקה, לא אתה ולא אני ואגיד לך עוד משהו, גם בכר לא יודע לגביו.

הרזומה מרשים, הכל טוב, שחקן פציע ששיחק בקבוצה שירדה ליגה והבקיע 4 שערים ב-37 הופעות, לפני זה בתורכיה

בקושי בן-בסט. לגבי החלוץ שיביאו, שוב, אין לדעת. גם כשלוסיו הגיע אמרו וואו מה זה הטנק הזה? מי יכול לעצור אותו בליגה?

איך הוא סיים באשדוד, כולנו יודעים.

בקיצור בדיוק מה שרשמו כאן, ממש מעליי, הרבה יהיה תלוי ביכולת דווקא של זריהן ואוחנה (למרות שהוא לא קיצוני) למלא

את הבור שהותיר בוזגלו.

(טוכמן)

מכבי תל אביב: הקשר כריסטיאן באטוקיו מועמד להצטרף
הארגנטינאי בן ה-25 ששיחק בנבחרת הצעירה של איטליה, סיים חוזה בן שנתיים בברסט הצרפתית ועשוי להצטרף לצהובים שכבר שוחחו עם נציגיו. כבש שמונה שערים ובישל עוד שישה בעונה האחרונה

נראה קשר התקפי בטעם של פעם. נמוך טכני וזריז.

יכול להיות שחקן נחמד אבל זה הימור רציני, הוא כבר שיחק בליגות שניות בצרפת ובאנגליה ועובדה שלא ביסס מעמד.