Jump to content

נושא מלפפונים ע"ש סטיב בירנבאום קיץ 2017-2018

שורה

Recommended Posts

אם מעבירים את שרן למגן שמאלי אז אין לנו גיבוי איכותי לקשר האחורי, כי גם הגרזן יכול להיות פצוע.

בכל אופן לא נראה לי הגיוני ששרן יחלטר פעם קשר אחורי פעם מגן שמאלי. צריך לסגור אותו בעמדה אחת ובעמדה הנותרת להביא גיבוי איכותי.

שרן יחלטר גם בעמדת הבלם והמגן הימני.

ברור שאשמח לשני תותחים בכל עמדה במגרש, אבל אני חושב ריאלית.

בעמדת המגן השמאלי, אני חושב שגולדברג ראוי בהחלט להיות מחליף.

שנתיים טובות בבני יהודה.

בכללי, אני חושב ששון ויוני הוכיחו שהם ראויים לעמדת המחליף בעמדות שלהם. אין סיבה "לבזבז" כסף זול על מחליפים ראויים כאשר שחקני בית מספיק איכותיים לעמדה הזו.

שרן יחלטר גם בעמדת הבלם והמגן הימני.

ברור שאשמח לשני תותחים בכל עמדה במגרש, אבל אני חושב ריאלית.

ברור שהוא יכול, פשוט לדעתי זה לא מתאים שאם הוא באנקר בקישור האחורי הוא פתאום יעבור למגן שמאלי. זה לא כמו החלפת עמדות בעמדות בתוך ההגנה.

בעמדת המגן השמאלי, אני חושב שגולדברג ראוי בהחלט להיות מחליף.

שנתיים טובות בבני יהודה.

בכללי, אני חושב ששון ויוני הוכיחו שהם ראויים לעמדת המחליף בעמדות שלהם. אין סיבה "לבזבז" כסף זול על מחליפים ראויים כאשר שחקני בית מספיק איכותיים לעמדה הזו.

בכללי אתה צודק, אבל לגבי שון, לדעתי הוא לא הוכיח שהוא ראוי להיות מחליף. זה שהוא שיחק שמתיים בהני יהודה לא אומר שהוא כבר מתאים. במשחק מול בש אני ממש לא ארצה לראות אותו על המגרש.

מכבי תל אביב פנתה שוב למלמד. קאניוק חתם רשמית בטשקנט

החלוץ לא פוסל מעבר אם לא ימצא קבוצה באירופה בשבועות הקרובים. הקשר יצטרף לקבוצה מהמקום ה-5 באוזבקיסטן. הלוזונים מעוניינים בחביב חביבו (30), החלוץ מסרב כרגע להגיע לישראל

תגיות:

גידי קאניוק

מוואלה

עם כל השמות של החלוצים שמתפרסמים + וידאר על הספסל - אני מתחיל לחשוש...

גם אני, למרות שאני מקווה שהצעה בסדר הגודל שתיקח את ווידאר תתקשה לעבור מתחת לרדאר בכזה שקט. נקווה שמכבי פשוט רוצה את מלמד בגלל המחיר ההגיוני ורוצה להראות במומ (מולו אני מניח, כי מול הקבוצה יש פשוט סעיף יציאה) שיש אופציות אחרות

גם אני, למרות שאני מקווה שהצעה בסדר הגודל שתיקח את ווידאר תתקשה לעבור מתחת לרדאר בכזה שקט. נקווה שמכבי פשוט רוצה את מלמד בגלל המחיר ההגיוני ורוצה להראות במומ (מולו אני מניח, כי מול הקבוצה יש פשוט סעיף יציאה) שיש אופציות אחרות

הבעיה במהלך הזה היא שאתה אף פעם לא יודע איזה חלוץ תקבל (זה נכון לכל שחקן, אבל במיוחד לשחקן זר ובפרט לחלוץ זר),

אתה יכול להביא חלוץ זר תותח ב800 אלף אירו, בשיא הקריירה, נניח גיל 27, להחתים אותו ל3.5 שנים, לשפוך עליו שכר של 550 אלף יורו ובסוף לקבל בן בסט פורטוגלי. אף אחד לא מבטיח שהחלוץ הבא שתביא יתאקלם כמו וידאר שסיים עם 19(?) שערי ליגה בעונה הראשונה שלו ועוד בעונה לא טובה שלנו.

יש 2 עמדות שהן הכוח המשמעותי שלנו ברמה שגורמת לשחקנים של ב"ש בעמדה הזאת להראות מביכים וזה השוער והחלוץ.

יש לנו עוד כמה נק' חזקות ביחס לליגה נניח טב"ח בלם, דסה, גולסה, אצילי (בתיאוריה), אבל הכוח המשמעותי שלנו זה ראיקו ווידאר וזאת לצד בורות ענקיים בסגל דוגמת בלם נוסף,קשר אחורי, קיצוני שמאלי וקשר מתחת לחלוץ שאנחנו פשוט חייבים תותחים למקומות האלו לא יהיה חכם, בלשון המעטה, לקחת את הייתרון הגדול של עמדת החלוץ שלנו ולהפוך את זה לעוד בור שצריך למלא.

הבעיה במהלך הזה היא שאתה אף פעם לא יודע איזה חלוץ תקבל (זה נכון לכל שחקן, אבל במיוחד לשחקן זר ובפרט לחלוץ זר),

אתה יכול להביא חלוץ זר תותח ב800 אלף אירו, בשיא הקריירה, נניח גיל 27, להחתים אותו ל3.5 שנים, לשפוך עליו שכר של 550 אלף יורו ובסוף לקבל בן בסט פורטוגלי. אף אחד לא מבטיח שהחלוץ הבא שתביא יתאקלם כמו וידאר שסיים עם 19(?) שערי ליגה בעונה הראשונה שלו ועוד בעונה לא טובה שלנו.

יש 2 עמדות שהן הכוח המשמעותי שלנו ברמה שגורמת לשחקנים של ב"ש בעמדה הזאת להראות מביכים וזה השוער והחלוץ.

יש לנו עוד כמה נק' חזקות ביחס לליגה נניח טב"ח בלם, דסה, גולסה, אצילי (בתיאוריה), אבל הכוח המשמעותי שלנו זה ראיקו ווידאר וזאת לצד בורות ענקיים בסגל דוגמת בלם נוסף,קשר אחורי, קיצוני שמאלי וקשר מתחת לחלוץ שאנחנו פשוט חייבים תותחים למקומות האלו לא יהיה חכם, בלשון המעטה, לקחת את הייתרון הגדול של עמדת החלוץ שלנו ולהפוך את זה לעוד בור שצריך למלא.

הודעה על הכיפאק.

למכבי כרגע אין פריבלגיה לאבד עוד "עמדה בטוחה" בהרכב, שגם ככה בקונסטלציה השמרנית ביותר יעבור 4 שינויים לעומת עונה שעברה(מגן שמאלי, קשר אחורי, קשר קדמי, קיצוני שמאלי).

אלא אם כן יש הצעה יוצאת דופן, אין סיבה בכלל לנהל משא ומתן על מכירה של וידאר\ראיקו.

אין או יש פריבילגיה, לא הכל תלוי במכבי. הצעה של 5 מליון יורו וצפונה עם הצעת שכר גבוה ממה שוידאר מרוויח במכבי ולדעתי למכבי אין הרבה ברירות.
להיתפס כקבוצה שמשאירה שחקנים שרוצים להתקדם בכוח, זה הרבה יותר גרוע.

בכל אופן, מקווה מאוד שאין שום דבר עם וידאר וכל הפרסומים זה באמת רק בלבול ביננו לבין חיפה/ב"ש.

לא הבעתי תמיכה במכירה בשום צורה. להפך, אני מקווה שהעובדה שלא היו על כך חצאי דיווחים מעידה על כך שאין באמת הצעה על וידאר.

שחקנים זה לא חלקי חילוף ברכב. מוכרים אחד ומביאים שני וזה מתחבר

אני הכי בעד למכור יקר את הנכסים שלנו, אבל לא הקיץ הזה.

למכור מתוך עוצמה- בקיץ הבא.

כרגע, להוסיף עוגנים על אלה שקיימים.

אם עד עכשיו הצלחנו להשאיר את ראייקו, וב''ש הצליחו להשאיר את ויטור ואת וואקמה, אין סיבה שלא נשאיר את וידאר לעוד עונה לפחות גם אם יש עליו הצעות.