Jump to content

נושא מלפפונים ע"ש סטיב בירנבאום קיץ 2017-2018

שורה

Recommended Posts

אם זה או עטר או רוקאביצה ברור שאני בוחר ברוקאביצה, אבל זה מעיד הרבה יותר על אלירן עטר מאשר על ניקיטה.

אם לא יגיע זר לעמדה הזאת זה פשוט הזוי. אני אגזים ואומר שאני מוכן לוותר על בלם בשביל זר לכנף, למרות שאני לא מבין למה צריכים להתפשר בכלל.

לא חושב ככה.

כולנו ראינו מה זה ערך מוסף של בלם זר בקבוצה ישראלית, כמו קרלוס במכבי, כמו ויטור בבש.

נכון וואקמה זה כוח אדיר בבש, אבל לדעתי החשיבות של ויטור עולה עליו,כי ראינו לא מעט משחקים שוואקמה היה נפקד ועדיין הם הסתדרו יפה אבל כשויטור היה בחוץ הם איבדו את זה, אפילו לא הצליחו לנצח את הפועל בבית.

לכן אני חושב שבדרגת החשיבות בלם זר עולה על שחקן כנף.

לא חושב ככה.

כולנו ראינו מה זה ערך מוסף של בלם זר בקבוצה ישראלית, כמו קרלוס במכבי, כמו ויטור בבש.

נכון וואקמה זה כוח אדיר בבש, אבל לדעתי החשיבות של ויטור עולה עליו,כי ראינו לא מעט משחקים שוואקמה היה נפקד ועדיין הם הסתדרו יפה אבל כשויטור היה בחוץ הם איבדו את זה, אפילו לא הצליחו לנצח את הפועל בבית.

לכן אני חושב שבדרגת החשיבות בלם זר עולה על שחקן כנף.

לא הבנתי מה הקשר. העניין הוא צורך. יש לנו את אצילי ומיכה בכנף, וזהו. אין לנו מהירות בשום מקום בחלק ההתקפי וזה משהו שחייב להשתנות. השנה היה קל לסגור את מכבי? בשנה הבאה יהיה קל בהרבה. הכלים ההתקפיים מוגבלים בהרבה מההגנתיים אצלנו ובלי שחקן אגף נוסף ברמה אתה מאבד בהמון מקרים גם את וידאר, שחייב שיפעילו אותו.

שלא ישתמע שאני לא חושב שאנחנו צריכים גם בלם נורמלי כן? אנחנו פשוט משוועים לקשר כנף מהיר הרבה יותר.

בערך אותו סיכוי שקארדיף ישחררו לנו את גונארסון

לא חושב, הוא בן 31, לעומת גונארסון 28.

מעריך שיעלה איזה 1.5 מיליון יורו

https://youtu.be/vQzxm2WEmZw

ממליץ לכל מי שטוען שאין לרוקאביצה טכניקה לראות את הסרטון הזה של העונה שלו בביתר (14 שערים) .

טכניקה גבוהה ב2 הרגליים.

בשביל בונקרים יש לו בעיטות טובות מחוץ לרחבה.

לא נכנס לאיכות שלו כשחקן, אבל בחייאת, רואים בבירור שהוא לא קיצוני אלא חלוץ.

מחליף לטב"ח הוא בטוח לא.

מסכים עם wade, אין שום סיבה שירצו לשחרר אותו, וגם אם כן בטח ובטח שלא תמורת 1.5 מיליון

מה גורם לך להעריך שהוא יעלה 1.5 מיליון יורו ולמה נראה לך ששחקן הרכב אייאקס ירצה לבוא למכבי?

אני באמת לא מצליח להבין מאיפה אנשים מביאים שמות וסכומים כאלה לפעמים. דאבור ב-10 מיליון, סוזה בשכר של 3 מיליון יורו לעונה. מה נסגר?

מה גורם לך להעריך שהוא יעלה 1.5 מיליון יורו ולמה נראה לך ששחקן הרכב אייאקס ירצה לבוא למכבי?

אני באמת לא מצליח להבין מאיפה אנשים מביאים שמות וסכומים כאלה לפעמים. דאבור ב-10 מיליון, סוזה בשכר של 3 מיליון יורו לעונה. מה נסגר?

בעיקר הגיל.

למה שירצה לבוא למכבי? כסף, ועבודה עם ג'ורדי

ואתה באמת חושב שמבחינה כלכלית אנחנו יכולים להתמודד עם קבוצה כמו אייאקס או קבוצות אחרות שיגלו עניין בשחקן כזה? אנחנו לא שם אחי, צא מזה.

עונה שעברה היו דיבורים על מעמדו, אבל בוס הגיע ועשה ממנו באנקר בהרכב וגם שלח אותו להיות קשר אחורי (עשה לו סוג של קרויף ופפ) .

נגמר בעונה אדירה וגמר ליגה אירופית כשהוא המבוגר האחראי בין זאטוטים בני 20 .

הוא כרגע בגדר אל באמסטרדם לכן אין סיבה שישפריץ לכאן נכון להיום.

ברמת השכר אנחנו במקום לא רע באירופה, לא כל הקבוצות בליגה ספרדית מגיעות לשכר של זהבי וסקריונה, בהולנד רק 3 הגדולות,

ככה גם בבלגיה, אוסטריה, צ'כיה (רק לאחרונה עם ספרטה) ועוד.

אבל העניין שזה לא המרכיב היחיד בהחלטה של שחקן אם להגיע או לא.

ניקיטה אחלה שחקן , מאוד רציתי אותו במכבי כישראלי , אבל הבעיה היא שהוא לא משדרג וגם פחות מתאים לכנף שמאל.

נכון לעכשיו אנחנו צריכים איכות , שחקנים שמשנים משחק ולא מחזקים סגל , ובמקרה הזה , כן עטר בפוטנציה עדיף בהרבה על ניקיטה , בטח באגף שמאל.

עדיף זר , השאלה מה עושים עם העובדה שעדיף זר גם לאמצע במקום אוסקר.

כולם פה התחילו לדבר על רוקאביציה (שאני באמת מעדיף לתת את הדקות שלו ליונתן כהן) מציטוט של רענן ברנובסקי, האיש שפרסם על גונארסון ושלל דיווחים שווא אחרים.

לא אתפלא אם זה תרגיל מו"מ של חיפה שרוצה את אזולאי ולא מוכנה לתת את עטר

אל תשאלו אותי איך ואני לא מנסה סתם אבל מכבי רוצה להשאיל את Dejan Drazic ששייך לסלטה ויגו וחוזה ההשאלה שלו מסתיים עכשיו בוויאדוליד מהליגה השניה בספרד.

הוא שחקן כנף שמאל בנבחרת סרביה הצעירה.

https://www.transfermarkt.co.uk/dejan-drazic/profil/spieler/291247

אל תשאלו אותי איך ואני לא מנסה סתם אבל מכבי רוצה להשאיל את Dejan Drazic ששייך לסלטה ויגו וחוזה ההשאלה שלו מסתיים עכשיו בוויאדוליד מהליגה השניה בספרד.

הוא שחקן כנף שמאל בנבחרת סרביה הצעירה.

https://www.transfermarkt.co.uk/dejan-drazic/profil/spieler/291247

לינק לכתבה בוואן?

*אני מתכוון לכתבה שתעלה בשעות הקרובות.

אנחנו מרבים לשחק נגד בונקרים, חובה להביא שחקן שיודע ובועט מרחוק. קבוצות יודעות להחנות את האוטובוס ולהוציא לנו את המיץ, פעם ב- הן גם מצליחות לעקוץ באיזו מתפרצת.