Jump to content

נושא מלפפונים ע"ש סטיב בירנבאום קיץ 2017-2018

שורה

Recommended Posts

גם לנו יש כישרונות. פשוט הם מתייבשים ומעדיפים להביא יחזקאלים, יצחקים ודוידזאדות במקומם.

פ"ת נותנת להם את הבמה בגיל צעיר אז זה נראה שיש כישרון ענק.יכול להיות שזה נכון, אבל אף אחד לא היה מכיר אותו אם לא היו משתפים אותו.

ולנו יש נוער טוב בהרבה משל פ"ת, שיהיה ברור.

יש הבדל בין השאיפות של מכבי לאלה של פ"ת, וטוב שכך.

זו אחת הסיבות שפ"ת מסוגלת לתת במה לצעירים כי במקרה של נפילה, לא קרה כלום.

אצלנו זה בלתי אפשרי.

מסכים ולא מסכים, מי ששחקן ישר רואים. גם מכבי משאילים לקבוצות אחרות שחקנים מצטיינים מהנוער ושם הם מקבלים דקות,

עד עכשיו אף מושאל שלנו לא היה ברמה של מנור סלומון.

הלוזונים מבחינתם עושים עבודה טובה בזיהוי כשרונות בגיל צעיר מאוד.

כל כך לא נכון.

אצלנו זה בלתי אפשרי.

אם ברצלונה וריאל מדריד יכולות לשלב צעירים אז נראה לי שגם אנחנו...

בכללי, מתי בפעם האחרונה מכבי שיתפה ברצינות שחקן מהנוער במטרה לשפשף אותו בבוגרת? חוץ ממיכה..

בכללי, מתי בפעם האחרונה מכבי שיתפה ברצינות שחקן מהנוער במטרה לשפשף אותו בבוגרת? חוץ ממיכה..

דור ואליאל פרץ.

איזה צעירים ברצלונה משלבת בדיוק? כל השחקנים המוכשרים שהיו להם בנוער כבר לא שם. דאולפאו, סאנדרו, גרימלדו.

תבינו, לקבוצות עם שאיפות לאליפות קשה מאוד לשלב צעירים, אלה קבוצות סופר לחוצות עם קהל תובעני. קשה מאוד לשלב צעירים ולצעירים קשה מאוד להשתלב בקבוצות כאלה כי משחק-שניים לא טובים ואתה עולה ליציע.

מה סקאריונה מההההה. כתוב עכשיו בספורט 5 שהוא לא התאמן בימים האחרונים כרגיל בגלל רגישות בשריר. הבן אדם יכל להיות הזר הכי טוב בליגה. כבש 40 ב90 משחקים בקבוצה הקודמת.

לא מבין מה התפספס לו פה..

אם הוא היה בנוער של מכבי, היה בנוער עד גיל 19, אחרי זה מושאל לרמלה ובסוף מושאל לבני יהודה.

ברור ששחקן צעיר יעדיף ללכת לפת מאשר אלינו או חיפה.

בדיוק. אני חושב שבפתח תקווה יונתן כהן וחוזז היו מקבלים המון דקות בגילאים 17-18-19.

אני גם מסכים לגבי המשפט השני שלך. לא נעים להגיד אבל אם אני הורה לילד במכבי אז אני בגיל 16-17 מעביר אותו לנוער של פ"ת שיקבל דקות משמעותיות.

מסכים ולא מסכים, מי ששחקן ישר רואים. גם מכבי משאילים לקבוצות אחרות שחקנים מצטיינים מהנוער ושם הם מקבלים דקות,

לאו דווקא כל מי ששחקן ישר רואים. זו קלישאה שחוקה.

ואגב יונתן כהן עשה בבני יהודה הרבה יותר ממה שמנור סולומון עשה בפתח תקווה. ברור שלא הוגן להשוות מבחינת גיל והכל אבל סתם כי כתבת שאף מושאל שלנו לא עשה כמוהו.

אצלנו זה בלתי אפשרי.

מסכים איתך, לא חושב שזה נכון להתחיל לשתף כל ילד מוכשר בן 18 באופן כזה. אפילו לא קרוב.

רק כואב לי שיש שחקנים כבר "מבושלים" בני 21 ומנחיתים להם דוידזאדה ויצחקי על הראש.

מילא היו מחתימים שחקנים באמת איכותיים, אבל כשמנחיתים בינוניים כאלה אז זה מראה על היחס לצעירים שלנו. חבל.

איזה צעירים ברצלונה משלבת בדיוק? כל השחקנים המוכשרים שהיו להם בנוער כבר לא שם. דאולפאו, סאנדרו, גרימלדו.

תבינו, לקבוצות עם שאיפות לאליפות קשה מאוד לשלב צעירים, אלה קבוצות סופר לחוצות עם קהל תובעני. קשה מאוד לשלב צעירים ולצעירים קשה מאוד להשתלב בקבוצות כאלה כי משחק-שניים לא טובים ואתה עולה ליציע.

טוב אולי ברצלונה פחות, אבל גם קבוצות גדולות ולחוצות משלבות צעירים בסגל הרחב (אף אחד לא אמר שמלכתחילה לבנות להרכב הראשון).

אם מיכה היה עולה היום מהנוער אין לי ספק שהיו משאילים אותו 2-3 עונות ראשונות לאיזה בני יהודה כזו והוא היה מתפספס

אתה צודק לגמרי וזה בגלל שהסגל של מכבי כיום הרבה יותר חזק ותחרותי מהסגל שהיה לנו כשמיכה עלה לבוגרים והשאיפות בהתאם. הכל עניין של תזמון. דונארומה ומרקוס ראשפורד הם דוגמא טובה לכך.

גם אנחנו משלבים צעירים בסגל הרחב, דור ואליאל פרץ קיבלו כמות דקות יפה עד עכשיו (במקרה של דור הוא פשוט לא שיחק בעמדה האמיתית שלו לרוב ולכן לא הרשים). מאמין שגם יוני כהן יקבל את ההזדמנות שלו.

גם לנו יש כישרונות. פשוט הם מתייבשים ומעדיפים להביא יחזקאלים, יצחקים ודוידזאדות במקומם.

פ"ת נותנת להם את הבמה בגיל צעיר אז זה נראה שיש כישרון ענק.יכול להיות שזה נכון, אבל אף אחד לא היה מכיר אותו אם לא היו משתפים אותו.

ולנו יש נוער טוב בהרבה משל פ"ת, שיהיה ברור.

יחזקאל היה ככ חלש בנוער של מכבי שהלך לנוער של הפועל אז הוא דוגמה רעה, אם זה היה הפוך נגיד חוזז בהפועל מכבי היו רוכשים אותו ומשאילים את יחזקאל לבני יהודה היום.

מה סקאריונה מההההה. כתוב עכשיו בספורט 5 שהוא לא התאמן בימים האחרונים כרגיל בגלל רגישות בשריר. הבן אדם יכל להיות הזר הכי טוב בליגה. כבש 40 ב90 משחקים בקבוצה הקודמת.

לא מבין מה התפספס לו פה..

תעלומה. כרגע נראה שהוא איתנו לעוד עונה.

מעניין אותי כמה דקות של מנור סולומון משחק ראית.

כל אחד שעקב אחריי כוכבים בנוער נסע מדי פעם לראות את מנור סולומון משחק.. תיהיה רציני ידעו שהוא כוכב.

כל אחד שעקב אחריי כוכבים בנוער נסע מדי פעם לראות את מנור סולומון משחק.. תיהיה רציני ידעו שהוא כוכב.

יכול להיות שאתה צודק. אני פשוט לא ראיתי אותו משחק ככה שאין לי אינדיקציה.

ההתלבטות שלי היא פשוט כמה מתוך אלה שמהללים אותו באמת ראו אותו משחק, וכמה בטוחים שהוא מטורף רק בגלל היחצ של הלוזונים.

כל משחק שהוא שיחק נגד מכבי (היו הרבה גם בגביע) + כל משחק נגד ב"ש + עוד 5-6 משחקים נגד שאר הקבוצות.

הילד רק בן 17 ויש לו קבלת החלטות שהיא ב-10 דרגות טובה יותר מיחזקאל, והוא הרבה יותר פיזי ממנו

כל משחק שהוא שיחק נגד מכבי (היו הרבה גם בגביע) + כל משחק נגד ב"ש + עוד 5-6 משחקים נגד שאר הקבוצות.

הילד רק בן 17 ויש לו קבלת החלטות שהיא ב-10 דרגות טובה יותר מיחזקאל, והוא הרבה יותר פיזי ממנו

אתה מרים פה להנחתה

על כמה פיקטיביים אתה עומד כרגע גל?

חחחח אתה כאילו מחפש אותי כי הראתי לך שטעית?

ישלי 2 יוזרים, שניהם מזוהים איתי ומחולקים מטעמי נוחות בלבד.

עברו לפחות שנתיים מהפעם האחרונה שהשתמשתי בפיקטיבי. באותה תקופה אגב אלו היו פי אלף יותר X.

סוף סוף מחתימים כשרונות צעירים, הצלחנו להתתים ילד פלא בן 16 מהאקדמיה של זלצבורג

הוא הזר שנבחן במחנה, וולקאם

DDLuJ0GWsAEnNgI.jpg

חזרה למציאות

Raanan Baranovsky @raanan25 כעת

מכבי תל אביב מנסה לצרף את ניקיטה רוקאביצה, במסגרת עיסקת טרייד עם מכבי חיפה תמורת שלומי אזולאי הקשר