Jump to content

נושא מלפפונים ע"ש סטיב בירנבאום קיץ 2017-2018

שורה

Recommended Posts

בשתי עונות האחרונות הבעיה שלנו הייתה ההתקפה\חוסר בגיוון בהתקפה. זהבי נתקע, וקל רצח לסגור את דסה-וידאר או טב"ח-לבד\קרוס לוידאר.

מוכרים את השחקן שאחראי לחצי מהסטטיסטיקה ואנשים מדברים על עוד מגן או להמר בעמדה על צעיר\גמור אחושרמוטה.

גם אם טב"ח היה נשאר היינו חייבים עוד שחקן שייתן +10. וידאר וטב"ח זאת תלות מוגזמת. ועכשיו אין את טב"ח.

בשתי עונות האחרונות הבעיה שלנו הייתה ההתקפה\חוסר בגיוון בהתקפה. זהבי נתקע, וקל רצח לסגור את דסה-וידאר או טב"ח-לבד\קרוס לוידאר.

מוכרים את השחקן שאחראי לחצי מהסטטיסטיקה ואנשים מדברים על עוד מגן או להמר בעמדה על צעיר\גמור אחושרמוטה.

גם אם טב"ח היה נשאר היינו חייבים עוד שחקן שייתן +10. וידאר וטב"ח זאת תלות מוגזמת. ועכשיו אין את טב"ח.

עדיין לא סגור..

מה שהיה חסר לנו בנוסף זה שחקן כמו אצילי שייצור מצבים מסוכנים מהאגף ויאיים על השער.

בעיטות ממרחק, בזה אנחנו במרחק עצום מב"ש.

עוד דבר זה איום על השער של הבלמים (0 שערים עונה שעברה).

לא מבין מה הקשר גיא מלמד לעמדה של טבח, הוא לא חלוץ 9?

לא.

אם בקונסטלציה כלשהיא היינו משחררים את יצחקי, הייתי שמח אם היה מגיע.

חלוץ שני טוב לליגה.

סקאריונה

אם הוא יישאר יהיה השעיר לעזאזל התורן של האוהדים, הקהל המפגר שלנו חייב מישהו לשרוק לו בוז.

אם הוא לא יישאר מי נראה לכם ייקח את התואר?

מלמד כבש 9 גולים בליגה והחמיץ 900. לא מבין את ההתלהבות.

מסכים בנוגע לסיומת, לא לגבי רמת "ההתלהבות".

שחקן חרוץ עם יכולת להשפיע ברוטציה בכל קבוצת צמרת בליגה, בעלות נמוכה.

כמובן שאני מעדיף שזה יהיה יוני כהן, אבל קשה לי לדעת מה רמת האמון שנותן בו הצוות המקצועי.

אם הוא יישאר יהיה השעיר לעזאזל התורן של האוהדים, הקהל המפגר שלנו חייב מישהו לשרוק לו בוז.

שרן בקלילות.

דוידזאדה

קלללל

מסכים בנוגע לסיומת, לא לגבי רמת "ההתלהבות".

שחקן חרוץ עם יכולת להשפיע ברוטציה בכל קבוצת צמרת בליגה, בעלות נמוכה.

כמובן שאני מעדיף שזה יהיה יוני כהן, אבל קשה לי לדעת מה רמת האמון שנותן בו הצוות המקצועי.

שרן בקלילות.

גם אם יוני נשאר, בהנחה שטבח הולך אנחנו צריכים עוד שחקן שיכול לשחק בכנפיים. עדיף אחד מוכח שאפשר לסמוך עליו

גם אני מעדיף את יונתן כהן. חוץ מגולים ע"י תנועה כמו מלמד, יכול לשחק על הקו, בניגוד למלמד.

אם יונתן כהן ירצה/יישלח לקבל כמות דקות של הרכב במקום אחר, עדיין חושב ש300 אלף יורו זאת הגזמה פרועה למחליף 3 בערך.

שמועות חזקות מהולות בלחשושים ששלושה שחקני רכש תותחים מפלצות ספייס ג'ם ברמת הדמבלה היו אמורים לחתום אבל אדידס סינדלו את המעבר כנקמה במכבי

איך מלמד עדיף על יוני?

איך ריקן עדיף על גולדברג? איך אזולאי עדיף על אליאל? איך יחזקאל עדיף על מאוויס/חוזז?

הם לא.

ההחלטות המקצועיות הן התעלמות די מוחלטת מהתוצר בנוער. בדרך הזו איבדנו את מואנס וקהת.

אם יוני יושאל, מבין המועמדים האפשריים בליגה הייתי שמח לקבל את מלמד.

יופי, שיקחו אותו ולא יגיע לפה. שחקן שכל הקריירה שלו היא קבוצת תחתית בצרפת, בטעות הגיע לטורינו ושיחק שם 300 דקות.

זה רכש שמתאים להפועל רעננה, לא למכבי.

יופי, שיקחו אותו ולא יגיע לפה. שחקן שכל הקריירה שלו היא קבוצת תחתית בצרפת, בטעות הגיע לטורינו ושיחק שם 300 דקות.

זה רכש שמתאים להפועל רעננה, לא למכבי.

גם וואקמה התאים לרעננה

עדכון על קרלאו:

אחרי שאתמול היו דיווחים בקפריסין על כך שישנו סיכוי קלוש שקרלאו יחזור לניקוסיה בגלל הדרישות שכר הגבוהות שלו.

היום יש דיווח שמצטט את הסוכן שלו: "הוא לא הולך למכבי. לאחר שיחה עם ג'ורדי שבה הביע את רצונו בקרלאו, ניתנה הצעה ממכבי אך היא נדחתה."

לגבי ההמשך עדיין לא ברור מה קורה איתו.