Jump to content

נושא מלפפונים ע"ש סטיב בירנבאום קיץ 2017-2018

שורה

Recommended Posts

שמישהו ילמד אותי איך שוכחים מיחזקאל. כמו שנראה במשחקים האחרונים שלו, שכר לימוד שלו יקר מדי כרגע למכבי. חייב לצאת להשאלה/נוער, לא ראיתי דבר כזה בחיים שלי, תמיד ההחלטה הלא נכונה, כמו 200 בפסיכןמטרי

טב"ח אחלה שחקן עם מאמן נכון וסגל נורמאלי, בטח כשהוא ישראלי. כמה הימור זה עכשיו להביא מחליף זר לפחות ברמתו והזמן שישתלב?

אצל אוסקר היה לנו ארסנל מפחיד בהתקפה. למה לא?

שמישהו ילמד אותי איך שוכחים מיחזקאל. כמו שנראה במשחקים האחרונים שלו, שכר לימוד שלו יקר מדי כרגע למכבי. חייב לצאת להשאלה/נוער, לא ראיתי דבר כזה בחיים שלי, תמיד ההחלטה הלא נכונה, כמו 200 בפסיכןמטרי

המוח אחרי החינוך במכבי, עדיין נראה ככה לפעמים ושווה 2 מיליון יורו, סבלנות.

המוח אחרי החינוך במכבי, עדיין נראה ככה לפעמים ושווה 2 מיליון יורו, סבלנות.

אשם מי שבנה קבוצה שבה רק טב"חלוץ הוא וינגר שמסוגל להבקיע או לדרבל, והגולר האחר היחידי זה חלוץ 9. ראיתי תקצירים ישנים, כשמותר לו לבשל והוא לא נדרש לקיטבג כסטאר הוא יכול.

אשם מי שבנה קבוצה שבה רק טב"חלוץ הוא וינגר שמסוגל להבקיע או לדרבל, והגולר האחר היחידי זה חלוץ 9. ראיתי תקצירים ישנים, כשמותר לו לבשל והוא לא נדרש לקיטבג כסטאר הוא יכול.

לפרוטוקול, יצחקי יותר גולר מטבח.

שכחתי גם את יחזקאל.

מסכן יוני. מרחם עליו

יחזקאל יושאל. לא בטוח שיצחקי יקבל יותר דקות מיונתן כהן

ומיכה בכלל מיועד לקישור הקדמי (כהן יכל לשחק גם שם)

מאמין (ומקווה) שיונתן כהן ייקח את המקום של יצחקי ברוטציה, כמו שבבני יהודה הפך משחקן שעל גבול המנודה לשחקן מפתח.

אגב, בוואן טוענים שדן גלזר על סף מעבר בהשאלה למכבי נתניה.

אין בעיה שיושאל לשם אם הוא יקבל דקות, אבל אני זוכר שהבעלים שלהם הצהיר שהוא לא מוכן שיגיעו שחקנים בהשאלה אם אין לו אופציה לרכוש אותם.

זו שערוריה אם יש להם אופציית רכישה. אני מאוד מאמין בו.

בניון סיפר למקורביו שערך מספר שיחות עם ג'ורדי, כולן "שיחות מאוד פתוחות וחיוביות", אך לדבריו, "הבנתי שבמועדון יש התלבטויות בקשר להרבה דברים וגם בקשר למבוגרים, חלק רצו שכולם יישארו וחלק לא רצו את כולם". מקורבי בניון מספרים שג'ורדי אמר לו שישמח שיישאר השנה וגם אולי לתפקיד בהמשך, אבל גם "שיביאו כמה זרים חדשים ושיהיה יותר קשה לשחק".

כמו אליפות

אבל אז בהמשך של אותה פיסקה

בניון סיפר לסובבים אותו ש"ג'ורדי ביקש שאחכה עוד כמה ימים ושלא אדבר עם קבוצות אחרות עדיין, כיבדתי וחיכיתי אבל הוא הבהיר לי בעוד כמה שיחות מאז שדברים לא זזים בינתיים ועדיין מתלבטים. אז החלטתי להמשיך הלאה". אתמול הוא הודיע לג'ורדי על החלטתו.

:thumbdown:

אבל צנציפח כתב בצוהריים (לא מאמין שצריך לכתוב ככה מעכשיו) שג'ורדי לא דיבר איתו ומכבי לא הציעו לו להשאר. איך זה יכול להיות???

אבל צנציפח כתב בצוהריים (לא מאמין שצריך לכתוב ככה מעכשיו) שג'ורדי לא דיבר איתו ומכבי לא הציעו לו להשאר. איך זה יכול להיות???

וואלה?