Jump to content

נושא מלפפונים ע"ש סטיב בירנבאום קיץ 2017-2018

שורה

Recommended Posts

היה פה יוזר שדיבר על מנכל חדש אם אני לא טועה לא?

רוביניו. אפילו פרגנתי לו על זה.

מה שכן, בלי שם זה לא שווה המון, להגיד שמכבי משקיעה מאמצים במציאת מנכ"ל אני יכול להגיד כל יום..

רוביניו. אפילו פרגנתי לו על זה.

מה שכן, בלי שם זה לא שווה המון, להגיד שמכבי משקיעה מאמצים במציאת מנכ"ל אני יכול להגיד כל יום..

הוא אמר שהציעו לג'ק ובנתיים מצאו אחר, זה היה קצת יותר קונקרטי מסתם לזרוק משפט על מאמצים..

בכל מקרה לפחות ההשקעה משתלמת כי מחפשים מנכל כבר הרבה מאוד זמן

מנכ"ל זה בערך התפקיד היחידי בכדורגל שבו טוב להביא אנגלי, אוהב את הכיוון הזה שהתחיל עם ביין.

מבצעי שמצאתי הוא עשה עבודה טובה בבארנסלי וגם בלידס התרשמו ממנו מאוד, אבל קפצו על הזדמנות להביא מישהו מווסטהאם שמקורב לבעלים.

מנכ"ל זה בערך התפקיד היחידי בכדורגל שבו טוב להביא אנגלי, אוהב את הכיוון הזה שהתחיל עם ביין.

מבצעי שמצאתי הוא עשה עבודה טובה בבארנסלי וגם בלידס התרשמו ממנו מאוד, אבל קפצו על הזדמנות להביא מישהו מווסטהאם שמקורב לבעלים.

ביין סקוטי.

הלוואי שיחתום, מנכ"ל בריטי כמו ביין זה מה שאנחנו צריכים, הם מביאים את התרבות של הכדורגל האנגלי לפה,

ביין הביא את ערב הגאלה, מועדון שחקני העבר, מכבי foundation ועוד. זה רק ישתדרג אותנו

התקדמות מרגשת אם כן.

תגיד, נרגעת?

עושה רושם שהמועדון מראה סימני חיים.

נכון שכלטם עדיין לא רשמי, אבל נראה שמנכ"ל בדרך, אצילי בדרך, ג'ורדי נשאר, הוצעו חוזים למספר שחקנים, אפילו חולצה לעונה הבאה יש.

חזרת להביע אמון במערכת?