Jump to content

נושא מלפפונים ע"ש סטיב בירנבאום קיץ 2017-2018

שורה

Recommended Posts

נו מה קורה עם אצילי.

אין מצב ששרפתי את כל היום בלחכות לפוש וזה לא יקרה היום.

השקר הקבוע שכל אחד מספר לעצמו בכל חלון מחדש, מחכים לחתימה של עוד שחקן כדי להציג אותם ביחד \:

סיכום ביניים:

148 עמודים - הד"ר לספרות אנגלית מאנגולה עדין מאמן - מועמד לכל הפליאוף העליון בפורטוגל אבל משחק פוקר עם מיטש מי ימצמץ ראשון ויוותר על החוזה,

ג'ורדי עדין בקאמפ נואו מקבל הצעות מבארסה בשכר מופקע, אבל עסוק בדור הקודם (הנצחה) ובדור הבא (להביא את הילדים מהגן) אז אין לו זמן לענות. (סתם סתם, מוכן לוותר על כולם העונה, לתת מספר 8 של כבוד לטועמה לתת לדדי בן דיין לעבוד עם עמב"ה על הגבהות, למנות את יניב עזרן כמאמן חלוצים שישפר את הסיומת של עדן בן בסט, להחליף את קיארטנסון בחלוץ סטייל מהו קודרו ואפילו לתת צ'אנס נוסף לרייך-סטאג, רק שג'ורדי ישאר כאן. טוב הגזמתי - שירקב בבלגיה הכלב-זיןגדול הזה.)

מה עוד קרה?

שפונגין חידש רישמי ויונתן כהן כנראה חזר מהשאלה.

אלברמן בחיפה, אולי גם בן הרוש. ראמון ומיקאל סיימו השאלה ונסעו.

בניון יצחקי וטב"ח בלם סיימו חוזה ולפי פרסומים זרים שני האחרונים קיבלו הצעה לשנה בחוזה מופחת.

מרסלו חגג יומולדת עם עוגת מכבי מרגשת.

דיבורים חזקים (כלכלן מילדים ט"ז של הפועל דימונה או משהו. איפה שמשתינים בדרך לאילת) על אצילי שחותם

דיבורים פחות חזקים על דוידזאדה

שמועות על אלחמיד ועל גוטליב.

וזהו

(אני לא מחשיב את ההטרלות של סוייר אפילו כשמועות)

אז מה נשאר לעשות?

הגנה - לא מבין את הדיון מה הקשר בין אלחמיד לבין גוטליב. מגן ימין יש אחד טוב אחד סבבה ואחד סביר. עמדה סגורה.

בלמים - טיבי - נו טוף. טב"ח שנתן חצי עונת חוזה יכול להיות גיבוי סביר למשחקים בהם צריך מישהו מאסיבי אבל בטח לא לבנות עליו הגנה. פיליפנקו הגמלוני וראמון שאף אחד לא יודע.

בהנחה שלא מביאים את נושא שם הנושא הזה, אז גוטליב החתמה קלה - אקס הפועל, דפק מכות לאוהדים שלהם, (רק על ההתחמקות סטייל wwf והתגובה לטמבל שרץ אליו הייתי מחתים אותו), חזק ואגרסיבי, צעיר יחסית עם פוטנציאל לשיפור והכי בולט מבחינתי מבקיע שערים ותורם התקפית מעמדת הבלם שזה אספקט שנעלם לנו לגמרי מאז שקרלוס עזב.

מגן שמאל - תעשו טובה בלי דוידזדות למיניהם. הוא פחות טוב משירן הגנתית ופחות טוב מריקן התקפית. או שמשאירים את שניהם או שתביאו מגן ברמת הטוואטחה ומעלה (זר- אין מישהו אחר). לא להתפשר ולהביא עוד מאותו הבןהרוש.

קיצון ימין - אצילי מתקבל בברכה. מקווה מאוד שהמאמן שיהיה, יידע לשלב בין דקות המשחק שלו ושל מיכה (או שמיכה ילמד כבר להיות אינייסטה באמצע כמו שאנחנו מחכים שיהיה מימי איווניר), כי אי אפשר לוותר על אף אחד מהם. מעניין איך יכנס שם גם יונתן כהן.

קיצון שמאל - זה חתיכת סרט כי טב"ח מוח הוא באמת השחקן הכי אירופי במכבי (בצ'מפיונס היה היחיד שהיה אפשר להסתכל עליו במכבי אולי גם גל לפרקים). הוא גם ממש היה מוכן ואפילו רוצה (מידיעה) להישאר אבל לקבל את המעמד בקבוצה. טופ 3 בשכר ולהיות הישראלי הבכיר. הבעיה שהוא יודע שחצי העונה האחרונה שלו היתה באמת אכזבה. אם היה ממשיך אפילו 50% מהתפוקה בפתיחתה הוא היה מקבל במכבי חוזה בדרך לזהבי.

בצער רב אני הייתי מוכר לאירופה ומביא זר למשבצת. מנסה לפתח את המוח השני לסוג של שחקן (יש משהו בפינה ההיא בדשא בקריית שלום שדופק להם את יכולת קבלת ההחלטות). בטח אף אחד לא יסכים אבל לדעתי יש לו פוטנציאל ועדין לא מאוחר.

הבעיה הכי גדולה שלנו היא באמצע על כל מרכיביו -

גל הלך (שלום ותודה), מרסלו אף אחד לא יודע מה יכול לתת. שירן אומרים שהשתפר בעמדה הזאת בהולנד - מסופקני. א.פרץ זה עוד לא זה. ד.פרץ לצערי כנראה גם לא יהיה זה. מיקאל זה האריס +- ולא ברור אם יש רצון של הצדדים להמשיך.

נשארנו עם גולסה הפציע. בקישור ההתקפי: סקאריונה כשיר הוא שחקן 10 ענק אבל מאחורי החלוץ, ואין תפקיד כזה במכבי וכנראה בכלל בכדורגל המודרני אלא אם אתה מסי - והוא לא. בניון סוג של כנ"ל. פליימיקר זה לגמרי ניינטיז והוא היה בשיאו לא רחוק משם.

אני הייתי משקיע בגרזן זר אכזר ומוכח באמצע בהרבה כסף לצד מרסלו/שירן, נפרד ממיקאל ונותן את המשבצת לאליאל שיעשה רוטציה עם גולסה. משאיר את סקאריונה למשחקי מבחן עד / בכפוף לשלב הבתים - אם זה עובד יופי ואם לא משחרר אותו לככב בתורכיה (והוא יככב) ושם כסף על מפלצת אחרת. דור פרץ לעונת השאלה נוספת (עם אופציה שלנו בסוף שנה). חותך בעצב את בניון המרגש (זה באמת תענוג לראות אותו אחרי הקריירה שלו יורד לגליצ'ים ורץ כמו ילדון) וזהו.

בהתקפה נשאר עם הקיים ומחזק בשחקן נוער או פרוספקט זר (ציבוטה לא, האחרים מהנוער/רמלה כרגע גם כן לא).

טוב חפרתי.

לא מבין את הזילזול פה כלפי דוידזאדה

הבחור בהתקדמות גדולה כבר כמה שנים

לפני שנה היה אחד הברגים המרכזים באליפות של בש

ובתחילת השנה היה מעולה במשחקים שלהם באירופה

אני אישית הייתי מרוצה מאוד שהוא עזב אותם ואהיה די מבסוט אם יגיע אלינו(למרות שהייתי מעדיף את טוואטחה)

לא מבין את הזילזול פה כלפי דוידזאדה

הבחור בהתקדמות גדולה כבר כמה שנים

לפני שנה היה אחד הברגים המרכזים באליפות של בש

ובתחילת השנה היה מעולה במשחקים שלהם באירופה

אני אישית הייתי מרוצה מאוד שהוא עזב אותם ואהיה די מבסוט אם יגיע אלינו(למרות שהייתי מעדיף את טוואטחה)

איך אפשר לומר אחד הברגים המרכזיים באליפות על מגן שלא כבש או בישל אפילו פעם אחת במשך עונה שלמה ? כלום שום דבר, אפילו לא בגביע הטוטו ! איך ?

מה תגיד זה חוסר מזל ? בחייאת..

איך אפשר לומר אחד הברגים המרכזיים באליפות על מגן שלא כבש או בישל אפילו פעם אחת במשך עונה שלמה ? כלום שום דבר, אפילו לא בגביע הטוטו ! איך ?

מה תגיד זה חוסר מזל ? בחייאת..

באמת לא כבש ולא בישל?!?

טוב לא מתווכח אבל אני ראיתי לא מעט משחקים שלהם ובכל משחק הוא הצטיין

מקור אמין מסר לי שמיכה סגר סופית ברמלה לשנתיים, מחכים להודעה הרשמית לגבי ג׳ורדי בשביל להכריז.

די אלוהים, אתה לא מצחיק, אף פעם לא היית מצחיק. אתה במקרה הטוב טרול, במקרה הרע בן אדם אמיתי שמתנהג כמו טרול וחופר על אותה הבדיחה מאז תחילת העונה שעברה פלוס מינוס.

די אלוהים, אתה לא מצחיק, אף פעם לא היית מצחיק. אתה במקרה הטוב טרול, במקרה הרע בן אדם אמיתי שמתנהג כמו טרול וחופר על אותה הבדיחה מאז תחילת העונה שעברה פלוס מינוס.

חחחח הלחץ בשיאו, איזה גבר

וואלה יש לו חצי שנה לחוזה, מציע להם עכשיו חצי מיליון או שלוקח אותו בחינם בינואר.

לצערי לא נראה לי שהוא אופציה בכלל. שחקן מושלם למכבי.