Jump to content

נושא מלפפונים ע"ש סטיב בירנבאום קיץ 2017-2018

שורה

Recommended Posts

בדיעבד החוזה של טיבי היה טעות.

גוטליב לא חותר טוב מטבח, טיבי ואיגור. אני מעדיף גם את אלחמיד על גוטליב.

בכל מקרה צריך להביא זר לעמדה הזאת.

אם גם ככה יש לנו רק כמה שעות/ימים לפני הטרפת, בוא ננצל את זמן האחרון לשאול שאלות סתמיות.

אלחמיד. מה הקטע?

בוא נצא מתוך נקודת הנחה שכמעט שהוא היה במכבי אין פה אף אחד שראה אותו יותר ממני. בתקופה הזאת הוא היה איפשהו בין חלוץ למגן, בטח לא​ בלם. התהדר בנתונים פיזיים טובים לצד דריבל משובח (כן.) וחשש לפציעת גב טורדנית.

בנתיים הוא טייל קצת בבלגיה (שיחק בכלל?) חזר קצת לאשדוד. שאני מניח שגם שם, לא ראיתם -הרבה- יותר ממני.

עכשיו, איך הוא הפך להלן הטוב בהיסטוריה ולרכש עדיף בהרבה מגוטליב. ואני לא אומר שהוא לא, רק שואל איך אתם יודעים שהוא כן.

אצילי חתם?

כן, אתמול בלילה. יקבל את הספרה 7 ויוצג עם הפרסי וההוא שמשחק האוהדים של מכבי עם תמונות מעורפלות באינסטגרם.

איפה היית?

מה התלונות על השכר? אם זה לגיטימי בטח שלא אם זה המצב כיום בשוק הישראלי מאה אחוז שכן. הרי אם היה הולך לב"ש ב-400 אלף יורו לעונה כולנו פה היינו מתפוצצים מכעס הרי הייתרון שלנו על פניהם זה הכסף אז למה להתנצל על זה? סוף סוף מנצחים בקרב על שחקן וכל שחקן טוב שהם במגעים איתו צריך להציע לו יותר כסף בשביל להחזיר את השליטה בשוק הישראלי.

שאלתי בצורה הכי יפה שיש למה בעצם אלחמיד. הסברתי למה אני לא מבין מה יש לכם ממנו ומה התגובות?

אלחמיד בלי סיבה. אלחמיד בלי סיבה. אלחמיד בלי סיבה.

וצדיק אחד, "היה מעולה באשדוד". כי לפי עונה באשדוד שראינו אותו ב8 משחקים אפשר לשפוט? :/

למישהו יש תשובה קבילה יותר? אני באמת סקרן.

בדיעבד החוזה של טיבי היה טעות.

גוטליב לא חותר טוב מטבח, טיבי ואיגור. אני מעדיף גם את אלחמיד על גוטליב.

בכל מקרה צריך להביא זר לעמדה הזאת.

אם יש לך בלם זר ברמה גבוהה אז הוא ירים גם את הבלם הישראלי שלצידו.

שאלתי בצורה הכי יפה שיש למה בעצם אלחמיד. הסברתי למה אני לא מבין מה יש לכם ממנו ומה התגובות?

אלחמיד בלי סיבה. אלחמיד בלי סיבה. אלחמיד בלי סיבה.

וצדיק אחד, "היה מעולה באשדוד". כי לפי עונה באשדוד שראינו אותו ב8 משחקים אפשר לשפוט? :/

למישהו יש תשובה קבילה יותר? אני באמת סקרן.

אלחמיד מהיר, פיזי וטכני מאד. גוטליב פרט לנגיחות לא כילוי בשום דבר. הוא לא פיזי, לא גבוה ולא מהיר, עושה הרבה חורים.

עצם העובדה שאלחמיד שיחק כל כך הרבה תפקידים על המגרש מעלה תהיות (כנראה לא באמת טוב באף אחת מהעמדות האלה)

ד״ש משרן.

שאמנם לא עילוי, אבל שחקן שחייב להיות בהרכב (מעבר לעניין הזהות).

ד״ש משרן.

שאמנם לא עילוי, אבל שחקן שחייב להיות בהרכב (מעבר לעניין הזהות).

מעדיף סגל מאוזן שבו לכל שחקן יש תפקיד שהוא מצטיין בו + תפקיד משני, ושחקנים כלבוייניקים שיהיו רק למקרי חירום.

עכשיו, איך הוא הפך להלן הטוב בהיסטוריה ולרכש עדיף בהרבה מגוטליב. ואני לא אומר שהוא לא, רק שואל איך אתם יודעים שהוא כן.

כן, אתמול בלילה. יקבל את הספרה 7 ויוצג עם הפרסי וההוא שמשחק האוהדים של מכבי עם תמונות מעורפלות באינסטגרם.

הא?