Jump to content

נושא מלפפונים ע"ש סטיב בירנבאום קיץ 2017-2018

שורה

Recommended Posts

לא מזלזל

זו פשוט סברה הגיונית ביותר שהם ישארו באותו סטטוס. אני לא רואה שום שינוי בהתנהלות אל מול השנים האחרונות.

בדיוק בגלל הזחיחות הזאת קיבלנו את באר שבע מתחזקת וגודלת

עם היתרון הכספי שלנו יכולנו לשלוט פה עוד שנים ארוכות אבל הזחיחות המעצבנת של קברניטי הקבוצה וחלק מהאוהדים גרמה להפך לקרות

לוותר להם על אחד הליגיונרים הכי טובים שיש לנו זאת שערורייה

מה עוד שאנחנו צמאים לבלם כמוהו.

אם השחקן עצמו יבחר בחיפה זה כבר משהו אחר,אבל אם לא כך הדבר אני מקווה

מאוד שגורדי לא יוותר להם בקלות ילחם בהם ויראה להם. את העוצמה הכלכלית שלנו

בדיוק בגלל הזחיחות הזאת קיבלנו את באר שבע מתחזקת וגודלת

עם היתרון הכספי שלנו יכולנו לשלוט פה עוד שנים ארוכות אבל הזחיחות המעצבנת של קברניטי הקבוצה וחלק מהאוהדים

לוותר להם על אחד הליגיונרים הכי טובים שיש לנו זאת שערורייה

מה עוד שאני צמאים לבלם כמוהו.

אם השחקן עצמו יבחר בחיפה זה כבר משהו אחר,אבל אם לא כך הדבר אני מקווה

מאוד שגורדי לא יוותר להם בקלות ילחם בהם ויראה להם. את העוצמה הכלכלית שלנו

הוא לא שווה חצי מיליון יורו לעונה, מה יש להילחם בהם, אפשר להביא בלם זר באותה רמה בשכר יותר נמוך.

שמע יש תחושה שגם אם הם יביאו את סרחיו ראמוס אתה תשאל מה יש בו ? חחח

הכל בהומור כן ?

בונים פה נרטיבים על ליגיונרים כאילו הם פסגת העולם, גם על קהת דיברו ככה בפורום,לא מתנגד שיביאו אותו אבל גם לא תופס ממנו משהו מיוחד.

מכבי לא צריכה למדוד עלויות בתחרות על שחקנים שהיא מעריכה שיחזקו אותה מקצועית, או שיכולים לתת ליריבות יתרון משמעותי

כלומר, אם גרשון לא מגיע אז זה צריך להיות כי בלם אחר, שבשאיפה טוב יןתר ממנו מגיע. לא בגלל המחיר

או שלא תופסים ממנו מקצועית

בכל אופן, צריך להתפלל שמי שמחליט כאן החלטה מקצועית יודע מה הוא עושה

הוא לא שווה חצי מיליון יורו לעונה, מה יש להילחם בהם, אפשר להביא בלם זר באותה רמה בשכר יותר נמוך.

מהסיבה שאנחנו צריכים את כל הישראלים הטובים אצלנו(הנתנים להשגה כמובן)

אף ישראלי שיגיע הוא לא עילוי ולא שווה את הסכומים. כל עוד רוב ההרכב וכל הספסל שלך ישראלים אז הבינוניים עם משכורות העצק האלה הם מה שצריך להביא לך תארים...

לא אני ממש לא טוען ככה... אבל רמי גרשון ומיכאל אוחנה זה פאשלות - האמ אמא של הפאשלות... ואיתן זיבי שכבר מול האיסלנדים ראו שהוא לא פוגע זה לא בלם...

זיבי תקרא לאבא שלך יא אפס

סנופקין, אי אפשר להתעלם מכך שהוא רוצה שכר 500+ אלף יורו.

התנהלות כלכלית היא הדרך של מיץ' לתארים, לא מסכים?

לא מתעלם. אם תשים לב, אני לא מאלו שצועקים "בזיון" או "פאשלה". אמרתי רק שזה הזוי שהוא חוזר לחיפה כי אם כבר הייתי מצפה שיחזור אז זה יהיה למכבי/ב"ש. תוסיף לזה את העוהדה שג'ורדי רצה אותו מאוד בחלונות קודמים והסיפור נראה לי קצת הזוי.. אולי גם הפציעה שלו קצת יותר רצינית ממה שנראה, לא יודע.

אגב, לפי הפרסומים, מכבי כן מחפשת בלם, הוזכרו כמה מועמדים זרים כך שמכבי כן מתכננת להשקיע כסף בעמדה הזו. כמו שציינתי, נמתין לראות מי יגיע, אני מקווה שיגיע מישהו שהיה שווה לוותר על גרשון בשבילו.

אז פתאום אתה כן מסתכל על כסף? מה זה יוצא מהכיס שלך? הזוי שאת עסקת עטר אתה מצדיק בטענה מה זה יוצא מהכיס שלכם אבל דווקא גרשון שכן שווה את הכסף אתה בא בטיעון של הוא לא שווה את זה.

סנופקין, אי אפשר להתעלם מכך שהוא רוצה שכר 500+ אלף יורו.

התנהלות כלכלית היא הדרך של מיץ' לתארים, לא מסכים?

ברצינות? התנהלות כלכלית שקולה ומחושבת היא הדרך של מיץ' לתארים? זה לפני או אחרי שמשלמים מעל למיליון יורו עבור עטר?

את האמת חאתם אל חמיד נראה אנדרייטד

וואלה עד הקיץ הזה לא שמעתי את השם הזה ועדיין אין לי מושג מי זה.

מהסיבה שאנחנו צריכים את כל הישראלים הטובים אצלנו(הנתנים להשגה כמובן)

מה זה כל הישראלים הטובים?? אי אפשר שכולם יהיו , מעדיף את אצילי על גרשון בכל דקה.

שחקו בן 29 , מאוד פציע

הרביעי ברוטציה אחרי: טבח,טיבי וצדק

כנראה דרישה לחצי בלטה עם חוזה ארוך טווח

וואלה, מעדיף בלם זר

בהצלחה לנו למצוא אחד כזה. אני די סקפטי הלוואי שאני טועה ושישקיעו בהלם זר ולא העברה חופשית.

מה זה כל הישראלים הטובים?? אי אפשר שכולם יהיו , מעדיף את אצילי על גרשון בכל דקה.

מה הקשר בין השניים?

אז פתאום אתה כן מסתכל על כסף? מה זה יוצא מהכיס שלך? הזוי שאת עסקת עטר אתה מצדיק בטענה מה זה יוצא מהכיס שלכם אבל דווקא גרשון שכן שווה את הכסף אתה בא בטיעון של הוא לא שווה את זה.

אני לא מסתכל על כסף, יש תקציב ועדיף להשקיע אותו בעמדות אחרות שאנחנו יותר צריכים, אין לי בעיה שיבוא בלם זר ברמה גבוהה במחיר של ראייקו או וידאר ושירוויח 700 אלף יורו לעונה.

כרגע יש לנו מספיק בלמים ישראלים טובים.

ברצינות? התנהלות כלכלית שקולה ומחושבת היא הדרך של מיץ' לתארים? זה לפני או אחרי שמשלמים מעל למיליון יורו עבור עטר?

מכרת את טבח ב3

הבאת את עטר ואצילי ונשאר עודף של 1.2 מיליון יורו.

באמת שכל הסיפור נשמע הזוי. אין חלון העברות שלא היו שמועות שג'ורדי מנסה להחתים אותו. איך לעזאזל הוא קרוב לחתימה בחיפה?

זה לא משנה כרגע שחקן טוב או לא טוב העובדות הן שג'ורדי ניסה להחתים אותו והוא חותם במקום אחר בישראל. תבוא תתן לו ג'ובה שאף קבוצה לא יכולה להתחרות עליו ונגמר הסיפור. מהטוב כל העצמה הכלכלית שלנו אם אנחנו לא משתמשים בה כמו שצריך? אם בסוף גרשון באמת יחתום בחיפה זה מחדל ענק.

בסופו של דבר גם אם לא היינו מרוויחים ממנו מקצועית לפחות היינו מרוויחים את נטע אלחמיניסטר ביציע שלנו זה גם חיזוק מבורך חחח

נניח ויש כוונה להשקיע כסף גדול על עמדת זר אחת, אם היום שואלים אתכם על מה להשקיע את הכסף הגדול: בלם או קשר אחורי ? מה לדעתכם יותר חשוב/נצרך למכבי?

נניח ויש כוונה להשקיע כסף גדול על עמדת זר אחת, אם היום שואלים אתכם על מה להשקיע את הכסף הגדול: בלם או קשר אחורי ? מה לדעתכם יותר חשוב/נצרך למכבי?

קשר אחורי.