Jump to content

נושא מלפפונים ע"ש סטיב בירנבאום קיץ 2017-2018

שורה

Recommended Posts

אני שלחתי מייל לאחד הכתבים אמר לי אין טעות ומדובר על מכבי

לא נראה לי שהמחלת מין ימציא את כל הכתבות שלו, בטוח שמישהו בחיפה מדליף לו הכל בפרטים, מוזר מאוד הסיפור הזה.

הם לא שוב מתבלבלים עם חיפה?

אל תהיה בטוח שמתבלבלים.

חוץ מאיזה חשבון טוויטר לא רשמי של אוהדי גנט שפירסמו אתמול בהתחלה מכבי, אחרי זה אמרו שזה חיפה ואחרי זה עוד פעם תיקנו למכבי, לא ראיתי כאלה הטוענים שהדיווחים מוטעים (אך זה עדיין לא אומר שהם נכונים).

יכול להיות ששתי הקבוצות מעוניינות בו ולכן יוצאים דיווחים מקבילים וסותרים.

פשוט בתקשורת הישראלית אנחנו שומעים הרבה יותר על זה שהוא בדרך לחיפה כי הם מעדכנים את הכתבים עשר פעמים ביום, מה קורה במו"מ, מי הולך, מי בא וכו', לעומתנו, שמנסים ככל האפשר ב2017 למדר את התקשורת.

מאמין שהדיווח הראשוני היה עלינו ואז בגלל הבלבולים חיפה ראו שיש הזדמנות לקפוץ על השחקן והציעו כנראה יותר מאיתנו, כרגע מתנהל סוג של מלחמה ביננו לבינם

אגב, דודו דהאן לא עונה לטלפון מתחילת היום ותחילת הפרסומים. אם זה היה ככ בטוח שזה חיפה אני לא חושב שהוא היה כזה מסתיר את זה..

או שהוא מת.

אם הוא בא אלינו, ומגלים שהכתב הראשון שהפיץ את זה רשם מכבי והתכווון אלינו וחיפה בגלל האגו חשבו שאליהם. זה עצום

ומי אמר שאצלנו לא עוקבים?

כי כרגע הוא לא אצלנו ? אם באמת היינו רוצים הוא היה אצלנו.

בש התחילו לעקוב כבר עכשיו הרעיון הוא לקנות לפני שאחרים קונים

אם הוא בא אלינו, ומגלים שהכתב הראשון שהפיץ את זה רשם מכבי והתכווון אלינו וחיפה בגלל האגו חשבו שאליהם. זה עצום

אם הוא בא אלינו פשכצקי עוזב את ערוץ הספורט והולך לעבוד בFANSEE

תן לי לנחש, אתה עוסק בתחום הכלכלה?

לא דוד דתי, לא כלכלן לא דובים ולא זבובים.

זו שמועה נפוצה בקרב אוהדי ב"ש שאני אישית מאמין לה כי היא באה ממקורבים ובמערכת שלהם יש הרבה מידע שדולף החוצה.

אם זה היה יוצא ממכבי לא הייתי מאמין אבל תבינו לא כל המועדונים כמונו מהבחינה הזאת.

בינתיים בחשבון הטוויטר המהתל חזרו הבוקר לדווח שמדובר בחיפה ולא במכבי:

https://twitter.com/buffalocobw/status/895857605989486592

הרגו אותי כל אוהדי חיפה המסכנים עם צרחות ה"הם התבלבלו! זה אלינו! אלינו! הם התבלבלו!". הלכו האוזניים הוירטואליות שלי.

אם אפשר לומר משהו חיובי על ב"ש, זה שלהם אין את הבועה התקשורתית המקומית, עמוסת רגשי נחיתות ומלאה באינטרסנטים ועסקנים, כמו שיש בחיפה.

לא דוד דתי, לא כלכלן לא דובים ולא זבובים.

זו שמועה נפוצה בקרב אוהדי ב"ש שאני אישית מאמין לה כי היא באה ממקורבים ובמערכת שלהם יש הרבה מידע שדולף החוצה.

אם זה היה יוצא ממכבי לא הייתי מאמין אבל תבינו לא כל המועדונים כמונו מהבחינה הזאת.

לגבי חמיד?

בינתיים בחשבון הטוויטר המהתל חזרו הבוקר לדווח שמדובר בחיפה ולא במכבי:

https://twitter.com/buffalocobw/status/895857605989486592

הרגו אותי כל אוהדי חיפה המסכנים עם צרחות ה"הם התבלבלו! זה אלינו! אלינו! הם התבלבלו!". הלכו האוזניים הוירטואליות שלי.

אם אפשר לומר משהו חיובי על ב"ש, זה שלהם אין את הבועה התקשורתית המקומית, עמוסת רגשי נחיתות ומלאה באינטרסנטים ועסקנים, כמו שיש בחיפה.

מה? הם מבססים את כל סיפור ההצלחה שלהם ובנו תדמית שלמה על הפריפריה הקטנה והמסכנה שניצחה את המרכז הרשע בעזרת הרגש.

אני רואה הבדל גדול בין הרומנטיזציה (שהייתה הגיונית לטעמי עד לגבול מסוים) שעושים לב"ש, לבין ההתנהלתות הביצתית הדוחה בחיפה.

זה הרבה מעבר לספורט, ניתן למצוא את זה בכל הקשת העיתונאית.