Jump to content

נושא מלפפונים ע"ש סטיב בירנבאום קיץ 2017-2018

שורה

Recommended Posts

לא הבאת אותו לפני שנתיים כי זהבי לא רצה.

ואת וואקמה גם הוא לא רצה? למה להביא שחקן ברמה הזאת אם יש לך כבר שחקן מצויין באותה עמדה?

לא הבאת אותו לפני שנתיים כי זהבי לא רצה.

האם נכונה השמועה שזהבי התנגד להבאה של עטר בגלל שעטר לכאורה זיין מישהי שהיתה קבועה של זהבי?

האם נכונה השמועה שזהבי התנגד להבאה של עטר בגלל שעטר לכאורה זיין מישהי שהיתה קבועה של זהבי?

לא יודע סיבה,

אבל היו שמועות חזקות על זה שערן לא רוצה את עטר

להיפך עטר זיין את הפועל עד שבא זהבי וזיין אותם יותר חזק ועל בסיס קבוע ושם נוצר הסכסוך

האם אתם לא מבינים שהריכולים האלו מורידים את רמת הפורום?

אם המתווה הוא אכן לפי הפרסום, אז זו הפעם הראשונה שאני מרגיש שקרויף מתנהל באובדן אשתונות. שהתנהלותו אינה מקצועית וקרת רוח כפי שראוי למעמדו (שזה פחות איכפת לי, תכלס) ולמעמד מכבי.

לא התרגשתי בשום שלב שכשהביא שחקנים שלא הצליחו. זרים או מקומיים. לא מאיטיות הרכש. גם מבעיתיות במינוי מאמנים. את כל אלה אפשר לקבל. אפשר גם להעביר ביקורת, כמובן, ועל חלק מהדברים בהחלט יש מה להעביר ביקורת, אבל אפשר לקבל. כל עוד צורת החשיבה הייתה נכונה, כזו שמכוונת גבוה, הייתי בסדר עם זה. החשיבה צריכה להיות לטווח ארוך, ובטווח ארוך עושים טעויות, וכך אכן היה. בעתיד, אין לי ספק שזה היה משתלם.

ההתנהלות פה, בעיני, מעידה גם על ביטול עצמי וגם על חוסר יכולת לעשות בדיוק את הפעולות האלה שמעידות אל חשיבה כזו, שרואה מעבר לאף של "שחקן טוב. להביא". התנהלות מחושבת, קרה, יצירתית - זה הדבר שבשבילו קרויף נמצא במכבי. מכבי לא צריכה מנהל מקצועי/מאמן עם ניחוח של חו"ל בשביל להביא שחקן כמו עטר במעל מיליון יורו. את זה גם קלינגר או דראפיץ' ודומיהם יכולים לעשות. את זה גם אני יכול לעשות. הוא כאן (בין היתר) בשביל למצוא פתרונות טובים יותר מזה, ולו רק מבחינת הפוטנציאל (ע"ע מיקאל או סקאריונה).

בהחלט יתכן שעטר יהיה הצלחה במכבי, אבל אם מכבי נדרשת לעטר, זהו כשלון של המערכת בכלל ושל קרויף בפרט.

לא מוריד את הרמה ולא נעליים, בסופו של דבר היה לך כוכב על המדף בחינם ולא הבאת אותו כי שחקן אחר בקבוצה לא רצה, בקבוצה שמתיימרת להיות מקצוענית לחלוטין ומנסה לברוח מעברה השכונתי. מהרגע שזהבי עזב בכל חלון ניסינו להחזיר את עטר.

תכיר - Jo Inge Berget

26 , חלוץ שמשחק בצד שמאל ומרבה להכנס לאמצע ולהבקיע , סקורר מוכח בליגה טובה מאוד, מסיים חוזה בעוד חצי שנה.

https://www.transfermarkt.com/jo-inge-berget/profil/spieler/73323

אתה יכול להביא אותו בכיף ובשמחה בסביבות ה 600 - מיליון יורו.

שחקן צעיר יותר, רעב יותר, בכושר טוב בהרבה משל עטר.

אישית אני חושב שאנחנו צריכים משהו אחר (ווינגר שמאלי טהור, מישהו יותר מהיר עם טכניקה טובה יותר) אבל אם זה הפרופיל שג'ורדי מחפש (חלוץ שנכנס לאמצע) אז יש לך כאן שחקן ששווה את הכסף ואולי יהיה זול יותר מאלירן עטר.

מצטער, עטר זה פיתרון טיפשי, יקר ואבסורדי. בטח ובטח שאנחנו לא לוקחים שום תואר שנתיים ואנחנו צריכים לצאת מהשבלונה ולהביא דברים אחרים למכבי.

רק הזקן שלו שווה 700 אלף יורו

לא מוריד את הרמה ולא נעליים, בסופו של דבר היה לך כוכב על המדף בחינם ולא הבאת אותו כי שחקן אחר בקבוצה לא רצה, בקבוצה שמתיימרת להיות מקצוענית לחלוטין ומנסה לברוח מעברה השכונתי. מהרגע שזהבי עזב בכל חלון ניסינו להחזיר את עטר.

אני לא יודע מה היה שם, את השמועות גם אני שמעתי.

אבל אם אתה חושב "שהשכונה" הזאת לא מתקיימת במועדונים הגדולים בעולם- אתה טועה. מדובר באנשים עם אגו ורצונות.זה לא פס יצור של מפעל. עטר ויצחקי לא רצו את מוטי בגלל אלברמן ושיתוף צעירים? מוטי קיבל שולחן! בראש ובעיטה ממיטש. אפשר לדבר על מקצוענות עד מחר- אם מסי לא רוצה אותך כשחקן/מאמן, אתה יכול לדבר ללומפה(אין הכוונה להשוות רמה כמובן אלא מעמד).

לפחות הכוכב, היה בשיאו וסיפק תוצרת. פעם היה יותר גרוע.

נ.ב

אני מכיר עוד שמועות מהימים ההם. עדיף לא לעלות אותם על הכתב(ימי עטר ויצחקי העליזים).

אם אתה נגד אז אתה נגד ולא לפי איזה שם עומד מאחורי המעשה, אם לזהבי היו קוראים נימני היו מזיינים את המוח על הדבר הזה שנים.

אגב במקום אלירן הבאנו את חבר של מסי, ורמוט, עזר לנו יופי, יופי זהבי, יאללה מכבי.

בום בום מדברים פקה פקה

תפסיקו עם החארטות כן שחקן לא שחקן לא ריקן רק אזולאי כל השטויות שלכם כאילו הסגל שלנו מפוצץ בשחקנים איכותיים

תביאו את עטר לפחות יודע לעבור שחקן ולהפעיל את המגן תנו להם את ריקן את אזולאי את שפונגין את דור פרץ רק את העצבים שהם יחסכו לאוהדים זה שווה מיליון יורו

חצי סגל שלנו שווה לתחת ואתם שומרים לי על שחקנים שלא ילכו בתמורה לעטר.. שילכו וכמה שיותר מהר

אם אתה נגד אז אתה נגד ולא לפי איזה שם עומד מאחורי המעשה, אם לזהבי היו קוראים נימני היו מזיינים את המוח על הדבר הזה שנים.

אגב במקום אלירן הבאנו את חבר של מסי, ורמוט, עזר לנו יופי, יופי זהבי, יאללה מכבי.

זה בכלל לא משנה אם אני בעד או נגד. ככה זה עובד פשוט. ברור שהייתי מעדיף אחרת. הייתי גם מעדיף שהכוכב שלי לא יתעלל בילד מהקבוצה. אין לי שליטה על זה.

זה כדורגל. אתה יודע, לא מדובר בגאוני הדור.

וכתבתי לך- אם אתה הכוכב ומציב דרישות? לפחות תיתן תוצרת. ובכלל לא משנה איך קוראים לו.

זה בכלל לא משנה אם אני בעד או נגד. ככה זה עובד פשוט. ברור שהייתי מעדיף אחרת. הייתי גם מעדיף שהכוכב שלי לא יתעלל בילד מהקבוצה. אין לי שליטה על זה.

זה כדורגל. אתה יודע, לא מדובר בגאוני הדור.

וכתבתי לך- אם אתה הכוכב ומציב דרישות? לפחות תיתן תוצרת. ובכלל לא משנה איך קוראים לו.

לדעתי יש הבדל גדול בין להיות בן אדם לא משהו להתערבות ברכש, זה כוח שלמדנו על בשרינו לא לתת יותר.

ואז מה אם הוא נתן תוצרת? תואר לא לקחנו מהרגע שהתערב, גם לפני שעזב דחף לנו את בניון, איבדנו תואר על זה, כנראה שרק לי זה מפריע.

לדעתי יש הבדל גדול בין להיות בן אדם לא משהו להתערבות ברכש, זה כוח שלמדנו על בשרינו לא לתת יותר.

ואז מה אם הוא נתן תוצרת? תואר לא לקחנו מהרגע שהתערב, גם לפני שעזב דחף לנו את בניון, איבדנו תואר על זה, כנראה שרק לי זה מפריע.

דווקא לקחנו. שלושה בעונה אחת.

זה קורה במקומות הכי מכובדים וגדולים שיש. חבל שכך. זה החומר האנושי וזה מה שיש. היה אצלנו יותר גרוע פעם. באחריות. כל מיני הזיות גרועות יותר.

דווקא לקחנו. שלושה בעונה אחת.

זה קורה במקומות הכי מכובדים וגדולים שיש. חבל שכך. זה החומר האנושי וזה מה שיש. היה אצלנו יותר גרוע פעם. באחריות. כל מיני הזיות גרועות יותר.

אתה יכול להודות לי ולחבריי שקיללנו אותו כ"כ חזק בקריית 8 שהוא ריסק את הרגל וגמר את העונה, איתו לא הינו מגיעים לכלום.

אם המתווה הוא אכן לפי הפרסום, אז זו הפעם הראשונה שאני מרגיש שקרויף מתנהל באובדן אשתונות. שהתנהלותו אינה מקצועית וקרת רוח כפי שראוי למעמדו (שזה פחות איכפת לי, תכלס) ולמעמד מכבי.

לא התרגשתי בשום שלב שכשהביא שחקנים שלא הצליחו. זרים או מקומיים. לא מאיטיות הרכש. גם מבעיתיות במינוי מאמנים. את כל אלה אפשר לקבל. אפשר גם להעביר ביקורת, כמובן, ועל חלק מהדברים בהחלט יש מה להעביר ביקורת, אבל אפשר לקבל. כל עוד צורת החשיבה הייתה נכונה, כזו שמכוונת גבוה, הייתי בסדר עם זה. החשיבה צריכה להיות לטווח ארוך, ובטווח ארוך עושים טעויות, וכך אכן היה. בעתיד, אין לי ספק שזה היה משתלם.

ההתנהלות פה, בעיני, מעידה גם על ביטול עצמי וגם על חוסר יכולת לעשות בדיוק את הפעולות האלה שמעידות אל חשיבה כזו, שרואה מעבר לאף של "שחקן טוב. להביא". התנהלות מחושבת, קרה, יצירתית - זה הדבר שבשבילו קרויף נמצא במכבי. מכבי לא צריכה מנהל מקצועי/מאמן עם ניחוח של חו"ל בשביל להביא שחקן כמו עטר במעל מיליון יורו. את זה גם קלינגר או דראפיץ' ודומיהם יכולים לעשות. את זה גם אני יכול לעשות. הוא כאן (בין היתר) בשביל למצוא פתרונות טובים יותר מזה, ולו רק מבחינת הפוטנציאל (ע"ע מיקאל או סקאריונה).

בהחלט יתכן שעטר יהיה הצלחה במכבי, אבל אם מכבי נדרשת לעטר, זהו כשלון של המערכת בכלל ושל קרויף בפרט.