Jump to content

נושא מלפפונים ע"ש סטיב בירנבאום קיץ 2017-2018

שורה

Recommended Posts

השאלה היא אחרת, מתי לאחרונה נקנה שחקן מעל גיל 30 במעל מיליון יורו + שחקן בליגה?

מתי היה כזה מחסור בשחקנים ישראלים? אם איינבינדר היה השחקן מבוקש בחלון הזה, אצילי ודוידזאדה שלא ראו דשא שנה שלמה היו מלפפונים חמים אז זה עונה לך על השאלה.

אוי חמודים, פגעו לכם בכבוד? למה לא לכתוב מכתב תלונה לגולדהאר בקנדה??

לא בכבוד שלכם לעשות עסקים עם יעקב שחר??

למה אתם כל הזמן מקטרים ובוכים? מה זה כבר משנה המחיר עוד 200 אלף יורו פחות 200 אלף יורו, עסקת עטר לא תשנה את פני המועדון מבחינה כלכלית.

אבי הוא הסוכן של עטר,

אני חושב שמכבי צריכים לעשות לשחר וחיפה, את מה שחצי ליגה מנסה לעשות לנו מאז 2011 בערך.

סינריו מועדף עלי ורצוי:

עטר השחקן האחרון שמכבי תחתים, קודם למלא את הקאדר בשחקנים אחרים ולהמשיך לעשות משא ומתן על עטר.

חיפה בינתיים יחתימו את בוזגלו ועוד 16 זרים ועוד כמה צעירים מאיזי..בינתיים האגו בכרמל יתפוצץ, עטר יריב מכות קצת, דור בן דור יוציא כתבות והמחיר של עטר רק יירד...לקראת סוף החלון לחיפה לא תהיה ברירה....תשחרר במינימום. ממש כמו שאכלנו זין עם גילי ורמוט.

לא חושב שזה כזה בעיה, בינתיים שיפרסמו שחיפה דורשת שני מיליון ומכבי מציעה 1 מיליון, בפועל...לא לחתום על כלום ולחכות לדקה ה90. אף אחד לא ייצא קירח מהסיפור הזה.

את מי להביא? אין ישראלים אחרים וזרים יקרים לא יש סיכוי יותר גדול לנפילה, זה עובדה. עם כמה שקשה להודות בזה, אין ישראלי יותר טוב לעמדה הזאת עכשיו בשוק מעטר. הדבר היחידי שאפשר היה לעשות זה לתת לצ'יבוטה ויונתן כהן להתחרות על העמדה יחד עם מיכה.

תכיר - Jo Inge Berget

26 , חלוץ שמשחק בצד שמאל ומרבה להכנס לאמצע ולהבקיע , סקורר מוכח בליגה טובה מאוד, מסיים חוזה בעוד חצי שנה.

https://www.transfermarkt.com/jo-inge-berget/profil/spieler/73323

אתה יכול להביא אותו בכיף ובשמחה בסביבות ה 600 - מיליון יורו.

שחקן צעיר יותר, רעב יותר, בכושר טוב בהרבה משל עטר.

אישית אני חושב שאנחנו צריכים משהו אחר (ווינגר שמאלי טהור, מישהו יותר מהיר עם טכניקה טובה יותר) אבל אם זה הפרופיל שג'ורדי מחפש (חלוץ שנכנס לאמצע) אז יש לך כאן שחקן ששווה את הכסף ואולי יהיה זול יותר מאלירן עטר.

מצטער, עטר זה פיתרון טיפשי, יקר ואבסורדי. בטח ובטח שאנחנו לא לוקחים שום תואר שנתיים ואנחנו צריכים לצאת מהשבלונה ולהביא דברים אחרים למכבי.

תכיר - Jo Inge Berget

26 , חלוץ שמשחק בצד שמאל ומרבה להכנס לאמצע ולהבקיע , סקורר מוכח בליגה טובה מאוד, מסיים חוזה בעוד חצי שנה.

אישית אני חושב שאנחנו צריכים משהו אחר (ווינגר שמאלי טהור, מישהו יותר מהיר עם טכניקה טובה יותר) אבל אם זה הפרופיל שג'ורדי מחפש (חלוץ שנכנס לאמצע) אז יש לך כאן שחקן ששווה את הכסף ואולי יהיה זול יותר מאלירן עטר.

מצטער, עטר זה פיתרון טיפשי, יקר ואבסורדי. בטח ובטח שאנחנו לא לוקחים שום תואר שנתיים ואנחנו צריכים לצאת מהשבלונה ולהביא דברים אחרים למכבי.

איך קראו להוא שאבי הביא בזמנו? גם קיצוני שמאל..שם דומה לרזיץ. נראה לי היה סרבי....בעונות של מאיוקה ואלה.

אבי הוא הסוכן של עטר,

אני חושב שמכבי צריכים לעשות לשחר וחיפה, את מה שחצי ליגה מנסה לעשות לנו מאז 2011 בערך.

סינריו מועדף עלי ורצוי:

עטר השחקן האחרון שמכבי תחתים, קודם למלא את הקאדר בשחקנים אחרים ולהמשיך לעשות משא ומתן על עטר.

חיפה בינתיים יחתימו את בוזגלו ועוד 16 זרים ועוד כמה צעירים מאיזי..בינתיים האגו בכרמל יתפוצץ, עטר יריב מכות קצת, דור בן דור יוציא כתבות והמחיר של עטר רק יירד...לקראת סוף החלון לחיפה לא תהיה ברירה....תשחרר במינימום. ממש כמו שאכלנו זין עם גילי ורמוט.

לא חושב שזה כזה בעיה, בינתיים שיפרסמו שחיפה דורשת שני מיליון ומכבי מציעה 1 מיליון, בפועל...לא לחתום על כלום ולחכות לדקה ה90. אף אחד לא ייצא קירח מהסיפור הזה.

זה גם מה שחשבתי שיקרה, אבל נראה שג'ורדי רוצה אותו לפלייאוף.

הרי ג'ורדי תמיד אומר שהוא מחתים שחקנים לטווח ארוך ולא למוקדמות אז לא יקרה כלום אם זה יהיה בסוף החלון, השאלה אם הוא חושב שהוא צריך עוד חיזוק לפלייאוף ועטר יחסית ייכנס מהר לעניינים יותר מכל זר.

איך קראו להוא שאבי הביא בזמנו? גם קיצוני שמאל..שם דומה לרזיץ. נראה לי היה סרבי....בעונות של מאיוקה ואלה.

https://www.youtube.com/watch?v=Gq4PyDB45pI

מה אתם מבלבלים תמח על כסף ושחקנים,כאילו מישהו בונה פה על אזולאי, עדיף שישאר אצלנו יראה 7 דק בעונה והשכר יהיה עלינו?? שיחקנו איתו חיפה.

ראיתי בחיים שלי עסקאות יותר הזויות ממה שמתגבש פה, מה עפתם כאילו אתם לא מודעים לסכומים שרצים בשוק,רייכרט במיליון יורו לא קיבל כזה באז.

תאכלס עם כל האהבה לגורדי זה שהוא מביא את עטר עכשיו בסכום כזה מעיד הרבה על הכישלון שלו ברכש.

לפני שנתיים יכל להביא אותו בחינם ועכשיו אתה מחתים אותו בגיל 30 קרוב לסכום שיא ששילמו על השחקן הזה.

תכיר - Jo Inge Berget

בעונה הקודמת הבאת את סקראיונה שכל עונה לא משנה איפה שיחק נתן דו ספרתי במספרים ואצלנו...

סה קורע רשתות בליאז ואצלנו...

עובדתית, לזרים יש סיכוי הרבה יותר גבוהה להכשל מישראלי. התקלאמות, קשיי הסתגלות וכו'

זרים צריכה להיות האופציה האחרונה אחרי שאתה ממצא את השוק הישראלי.

דרך אגב אני מכיר את השחקן ואני חושב שהוא יכול להיות מציאה, אם העסקה עם עטר תתפוצץ הלוואי שג'ורדי יילך עליו.

אוי חמודים, פגעו לכם בכבוד? למה לא לכתוב מכתב תלונה לגולדהאר בקנדה??

לא בכבוד שלכם לעשות עסקים עם יעקב שחר??

למה אתם כל הזמן מקטרים ובוכים? מה זה כבר משנה המחיר עוד 200 אלף יורו פחות 200 אלף יורו, עסקת עטר לא תשנה את פני המועדון מבחינה כלכלית.

אני מצדיע לך שיש לך כח לענות לכל הממורמרים פה.באמת.אני התייאשתי.

בעונה הקודמת הבאת את סקראיונה שכל עונה לא משנה איפה שיחק נתן דו ספרתי במספרים ואצלנו...

סה קורע רשתות בליאז ואצלנו...

עובדתית, לזרים יש סיכוי הרבה יותר גבוהה להכשל מישראלי. התקלאמות, קשיי הסתגלות וכו'

זרים צריכה להיות האופציה האחרונה אחרי שאתה ממצא את השוק הישראלי.

דרך אגב אני מכיר את השחקן ואני חושב שהוא יכול להיות מציאה, אם העסקה עם עטר תתפוצץ הלוואי שג'ורדי יילך עליו.

זרים טובים זה בדיוק ההבדל בינך לבין באר שבע.

במקום לשים את כל הג'יטונים על שחקנים גמורים כמו בוזגלו ועטר, צריך ללכת לכיוונים אחרים.

חחחחח זה פשוט מדהים..לא רק שחיפה לא רוצה את עטר. היא גם חייבת להעיף אותו אם הם רוצים להביא את בוזגלו.
​גם הם רוצים להעיף, וגם תקועים איתו..ומכבי מצליחה איכשהו לצאת פראיירית מהמצב הזה. מדהים (מה גם שבוזגלו ועטר ימות העולם לא ישחקו שוב ביחד)
​עם כל האהבה לעטר הוא לא שווה 1 מ' בטח שלא להוסיף עוד שחקן.
​600 אלף כן כן לא לא. יש ליענקלה החזיר רק מה להפסיד

ועוד לא הכנסתי תקטע הזה שהוא השחקן הכי פציע בליגת העל בערך, ואי אפשר לדעת איך הוא ישפיע על חדר הלבשה.

זרים טובים זה בדיוק ההבדל בינך לבין באר שבע.

במקום לשים את כל הג'יטונים על שחקנים גמורים כמו בוזגלו ועטר, צריך ללכת לכיוונים אחרים.

לב"ש באמת יש רצף של פגיעות בזרים שמאז חיפה של 2003 אני לא זוכר. עדיין, אתה לקחת אליפות שהישראלים הכי טובים היו אצלך. שנה שעברה לב"ש היה את הישראלים הכי טובים ולקחה את האליפות. בסופו של דבר, יותר חשוב שיהיו לך את הישראלים הכי טובים, עם כל הכבוד לזרים, כי בסוף זה הבסיס להצלחות של הקבוצה.

2 הסנט שלי לכל הדיונים המעייפים בכל הנושאים על הרכש\זרים\עטר בעד נגד וכו...

ג'ורדי ירד לקווים והוא ייבחן אך ורק על תוצאות במגרש. לפי דעתי בלבד,הוא מעדיף לקחת כמה שפחות סיכונים. משמע: עמדות שיש לו באנקר ישראלי שמתאים לצרכים הוא יתאבד עליו ורק בעמדות שאין ברירה ואין תחליף ישראלי ברמה טובה והא יביא זר יקר כדי להפחית את הסיכון לנפילה.כפועל יוצא מקו המחשבה הזה(טוב או לא זה כבר נתון לפרשנות) הוא יביא את עטר שהוא יודע פחות או יותר מה יקבל ממנו ואת עמדות הזרים ישמור לבלם וקשר\ים ששם אין סחורה ישראלית ראויה.

זהו,מוזמנים להמשיך במרמרת.

מתי אנחנו או ב"ש קנינו ישראלי מהליגה שלא עלה מיליון יורו לפחות? אין מה לעשות, המחירים עלו בטירוף וכל עוד יש הגבלת זרים זה המחירים לישראלים.

ראדי עבר בחינם ממכבי לב"ש.

תאכלס עם כל האהבה לגורדי זה שהוא מביא את עטר עכשיו בסכום כזה מעיד הרבה על הכישלון שלו ברכש.

לפני שנתיים יכל להביא אותו בחינם ועכשיו אתה מחתים אותו בגיל 30 קרוב לסכום שיא ששילמו על השחקן הזה.

לא יכולת להביא אותו לפני שנתיים כי טב"ח היה על העמדה הזאת, להביא אותו לספסל זה אסון.

את מי להביא? אין ישראלים אחרים וזרים יקרים לא יש סיכוי יותר גדול לנפילה, זה עובדה. עם כמה שקשה להודות בזה, אין ישראלי יותר טוב לעמדה הזאת עכשיו בשוק מעטר. הדבר היחידי שאפשר היה לעשות זה לתת לצ'יבוטה ויונתן כהן להתחרות על העמדה יחד עם מיכה.

אז אל תביא.

אם אין ישראלים טובים לא מביאים בכוח.

לא יכולת להביא אותו לפני שנתיים כי טב"ח היה על העמדה הזאת, להביא אותו לספסל זה אסון.

לא הבאת אותו לפני שנתיים כי זהבי לא רצה.

אז אל תביא.

אם אין ישראלים טובים לא מביאים בכוח.

זה כבר דעה מקצועית אם עטר מתאים או לא. כנראה שג'ורדי חושב שעטר כן מתאים והוא מוכן גם בכוח להביא אותו.