Jump to content

נושא מלפפונים ע"ש סטיב בירנבאום קיץ 2017-2018

שורה

Recommended Posts

דרך אגב האח של בוזגלו(אסי) אומר במפורש לחברים הקרובים לו ,שמאור במומ גם עם מכבי ואישית הוא מת להגיע אלינו ,כאילו מן סגירת מעגל ולהוכיח את עצמו מחדש

איפה שמעת?

לאנדרו קאבררה הזה נראה שחקן מעולה , אם באמת יש עוד סיכוי אני מקווה שיגיע.

אין סיכוי אחי.

יש לו הצעות מלה ליגה הספרדית וליג 1 בצרפת.

אם היינו מצליחים להביא אותו בינואר הכל היה נראה אחרת..

דרך אגב האח של בוזגלו(אסי) אומר במפורש לחברים הקרובים לו ,שמאור במומ גם עם מכבי ואישית הוא מת להגיע אלינו ,כאילו מן סגירת מעגל ולהוכיח את עצמו מחדש

ברור שהוא מת להגיע למכבי.

ולא, זה לא סגירת מעגל ולהוכיח אלא כי מכבי (אחרי לב"ש לא יחזור) היחידה שתתקרב לשכר שהוא חושב שמגיע לו וכמובן שהוא רוצה גם קבוצה שתשחק באירופה וכאלה.

השאלה זה לא אם הוא רוצה, אלא אם מכבי רוצה ואם הוא יבין שאין סיכוי שיביאו לו את השכר שרוצה

הוא שותף במסעדת סושי בחולון וכשהיה במכבי גר בחולון.

אשתו חולונית כמו דוד שלה א.נמני

לדעתי, המסעדה נסגרה (אם אני לא טועה), כמובן שכל המשפחה של אשתו גרה בחולון וזה הגיוני שהוא יחזור לפה ולא יישאר בדרום.

מצד שני, אני יודע שג'ורדי מאוד מעריך אותו ואולי כן מוכן להסתכן (אבא, פציעה וכו') ולהביא אותו למכבי לקדנציה שנייה מוצלחת יותר.

לגבי בוזגלו-

בבש זה ברור שהוא סיים את הסיפור,

אם היה מנהל מומ עם חיפה מאמין שהיו המון הדלפות משני הצדדים.

אז או שהוא במומ עם מכבי וביקשו ממנו לסתום או שהוא מחכה להצעה מחו"ל.

אני אשמח לראות אותו פה למרות הכל.

יכול לשחרר את אצילי לאמצע ולחסוך את הצורך בזר לעמדת הקשר הקדמי.

לגבי בוזגלו-

בבש זה ברור שהוא סיים את הסיפור,

אם היה מנהל מומ עם חיפה מאמין שהיו המון הדלפות משני הצדדים.

אז או שהוא במומ עם מכבי וביקשו ממנו לסתום או שהוא מחכה להצעה מחו"ל.

אני אשמח לראות אותו פה למרות הכל.

יכול לשחרר את אצילי לאמצע ולחסוך את הצורך בזר לעמדת הקשר הקדמי.

כל הכתבלבים של חיפה כבר מזמן הדליפו את כל הדרישות של בוזגלו במטרה ליצור עליו לחץ לרדת בדרישות.

אתה מוזמן להאזין לתוכנית של אופירה מאתמול ולשמוע את הריב של יעקב והקוסם.

כל הכתבלבים של חיפה כבר מזמן הדליפו את כל הדרישות של בוזגלו במטרה ליצור עליו לחץ לרדת בדרישות.

אתה מוזמן להאזין לתוכנית של אופירה מאתמול ולשמוע את הריב של יעקב והקוסם.

אני אוותר על התענוג

בוזגלו עצמו אחרי האליפות הראשונה שלהם אמר שצובט לו לראות את מכבי הנוכחית ולהבין שאם היה חלק ממנה היה יכול להיות היות קפטן...

ביום שאמור להיות משמח עם רכש זר ראשון איטלקי ומרגש, אנשים פה חייבים עוד פעם לדחוף הנפצות על בוזגלו, עטר, ושאר הסמרטוטים. ביאסתם את החיים.

כל מי שחושב שבאטוקיו יהיה AM - ממליץ לו לקרוא את הכתבה עליו בספורט 5 (לא אוהב לתת להם קליקים. אז מי שלא רוצה להיכנס הנה הציטוטים).

המאמן שלו באודינזה מספר עליו:
"הוא נולד קשר טהור, הוא מבין את המשחק מהר וקורא מהלכים מוקדם. הוא משחק בקצב גבוה ומוסר היטב, אבל עבורי הוא קודם כל קו ההגנה הראשון במגרש. הוא למד את אומנות ההגנה והמיקום הנכון בהגנה".

ומאמנו בברסט:

"הוא שחקן של פעם. הוא מסוגל לשחק עם קגל שבורה. היה משחק שראיתי שהוא מתקשה לסגור את היריבה באמצע, קראתי לו ואמרתי לו שהוא חייב לתת יותר מעצמו. הוא ענה לי 'כן אבל כבר נתתי את הצוואר שלי פה במשחק ופצעתי אותו".

בקיצור, לא מדובר בסוג של סקאריונה אלא בסוג של קאמיקזה. קשר אמצע קשוח מאוד עם יכולות הגנתיות טובות, תשוקה ומלחמה. אל תתנו למימדי הגוף להטעות אתכם. הוא 50/50 ויכל אפילו לשחק בעמדת הקשר האחורי.

כל מי שחושב שבאטוקיו יהיה AM - ממליץ לו לקרוא את הכתבה עליו בספורט 5 (לא אוהב לתת להם קליקים. אז מי שלא רוצה להיכנס הנה הציטוטים).

המאמן שלו באודינזה מספר עליו:

"הוא נולד קשר טהור, הוא מבין את המשחק מהר וקורא מהלכים מוקדם. הוא משחק בקצב גבוה ומוסר היטב, אבל עבורי הוא קודם כל קו ההגנה הראשון במגרש. הוא למד את אומנות ההגנה והמיקום הנכון בהגנה".

ומאמנו בברסט:

"הוא שחקן של פעם. הוא מסוגל לשחק עם קגל שבורה. היה משחק שראיתי שהוא מתקשה לסגור את היריבה באמצע, קראתי לו ואמרתי לו שהוא חייב לתת יותר מעצמו. הוא ענה לי 'כן אבל כבר נתתי את הצוואר שלי פה במשחק ופצעתי אותו".

בקיצור, לא מדובר בסוג של סקאריונה אלא בסוג של קאמיקזה. קשר אמצע קשוח מאוד עם יכולות הגנתיות טובות, תשוקה ומלחמה. אל תתנו למימדי הגוף להטעות אתכם. הוא 50/50 ויכל אפילו לשחק בעמדת הקשר האחורי.

בסגנון של וראטי?

איפה שמעת?

חבר קרוב שישב איתו בשבת האחרונה.

אם יגיע זר לאגף לא רואה איפה אך בוזגלו משתלב כשיש את אצילי מיכה יצחקי יונתן כהן וזר

ביום שאמור להיות משמח עם רכש זר ראשון איטלקי ומרגש, אנשים פה חייבים עוד פעם לדחוף הנפצות על בוזגלו, עטר, ושאר הסמרטוטים. ביאסתם את החיים.

אם לא היו הנפצות שמועות ושאר הדברים

הנושא הזה היה מת עם הרכש וחצי שהגיע עד עכשיו