Jump to content

נושא מלפפונים ע"ש סטיב בירנבאום קיץ 2017-2018

שורה

Recommended Posts

שמע,גם אם הוא ספציפית לא הכי גדול שם,תראה מי יצא מבאזל: אמבולו,זומר,שטוקר,האיסלנדי,סריי,סלאח-ימח-שמו,אלנני...

אלנני תותח על, קשר אחורי מושלם

רעיון למכבי: כמו הטלפון המבורגר שהיה פעם, טלפון נעל-כדורגל של אמבולו ממותג טב"ח בלם.

ביארנסון לא כזה טוב\לא צריך אותו. אלנני טוב אבל לא טוב מספיק לארסנל.

שם 10 עך אמבולו קל

רק ששאלקה קנתה אותו ב-25

אם כבר שחקן עבר של באזל לאגף שמאל הייתי שמח לשטוקר שכמו שאמרו לא הכי השתלב בגרמניה, אבל זה לא משהו ריאלי

בקיצור רבותיי יש אפשרות לרכש למשחק עד היום רביעי בלילה.

מה אומרים יגיע?

לא בטוח שיש אפשרות, אני לא יודע אם אצילי חתם במכבי לפני שסגרו את הרישום ובמצב כזה הוא יהיה החריג שלנו.

לא בטוח שיש אפשרות, אני לא יודע אם אצילי חתם במכבי לפני שסגרו את הרישום ובמצב כזה הוא יהיה החריג שלנו.

אצילי חתם לפני שבועיים עוד לפני שמנספורד הגיע. אז הוא רשום כבר עןד מלפני יצחקי ואופיר

אצילי חתם לפני שבועיים עוד לפני שמנספורד הגיע. אז הוא רשום כבר עןד מלפני יצחקי ואופיר

בוא נתחיל מזה שאתה לא הכי אמין בנוגע לידיעות על אצילי.

ובכל מקרה, אם הוא חתום, נרשם באופ"א והועבר בבקרה כבר לפני שבועיים, לא נראה לך שמישהו היה שם לב ומפרסם את זה?

אם זה היה נכון, למה הוא לא יצא למחנה האימונים? למה לא יצאה הודעה על ההחתמה?

בוא נתחיל מזה שאתה לא אמין

ובכל מקרה, אם הוא חתום, נרשם באופ"א והועבר בבקרה כבר לפני שבועיים, לא נראה לך שמישהו היה שם לב ומפרסם את זה?

אצילי חתם על החוזה במכבי במוצש ה10 ליוני.

לאחר מכן לקחו כמה ימים עד שמכבי וגראנדה הסכימו על גובה הפיצוי בתמורה להתרת חוזהו בגראנדה (דמי רכישה אם תרצה)

ולאחר מכן הגיעה הסחבת המרכזית בין אצילי לגרנדה לגבי כספים שהוא טען שמגיעים לו.

ברגע שזה נפתר הם שלחו למכבי את השחרור, מכבי רשמו אותו באופא ופרסמו פוש.

כמובן שבחוזה היה תנאי מתלה שקובע שאם אין שחרור מגראנדה החוזה בטל.

מוריו,

הספיקו. ואצילי אכן סגר וחתם עם מכבי שבוע לפני, אבל הפרטים מול גראנדה נסגרו לקראת הדד ליין.

בהודעה הרשמית, שים לב שמיטש מדבר על אצילי כהחתמה ראשונה. זאת הודעה שהוכנה מראש ולא תוקנה.

אצילי חתם על החוזה במכבי במוצש ה10 ליוני.

לאחר מכן לקחו כמה ימים עד שמכבי וגראנדה הסכימו על גובה הפיצוי בתמורה להתרת חוזהו בגראנדה (דמי רכישה אם תרצה)

ולאחר מכן הגיעה הסחבת המרכזית בין אצילי לגרנדה לגבי כספים שהוא טען שמגיעים לו.

ברגע שזה נפתר הם שלחו למכבי את השחרור, מכבי רשמו אותו באופא ופרסמו פוש.

כמובן שבחוזה היה תנאי מתלה שקובע שאם אין שחרור מגראנדה החוזה בטל.

אתה כותב את זה כאילו אתה ערכת את החוזה

מוריו,

הספיקו. ואצילי אכן סגר וחתם עם מכבי שבוע לפני, אבל הפרטים מול גראנדה נסגרו לקראת הדד ליין.

בהודעה הרשמית, שים לב שמיטש מדבר על אצילי כהחתמה ראשונה. זאת הודעה שהוכנה מראש ולא תוקנה.

אין בעיה, ברור לי שמולו סגרו כבר לפני כמה חודשים, ויותר הגיוני שהשחרור והרישום הגיעו לקראת מועד סגירת הרישום, פשוט אני מציג את זה גם בתור אופציה.

הרי מכבי לא יכלו לרשום אותו לפני שבועיים בלי שמישהו שם לב ובלי שהוא חתום על חוזה שמופקד בבקרה.

רמי גרשון בלם עם רגל שמאל, גונארסון, מתיאס דלגאדו ואלירן עטר (אין תחליף ישראלי יותר טוב, להביא עוד זר זה כבר יותר מדי שינויים)

ויש קבוצה לאליפות + 16 אחרונות ליגה אירופאית

אתה כותב את זה כאילו אתה ערכת את החוזה

אין בעיה, ברור לי שמולו סגרו כבר לפני כמה חודשים, ויותר הגיוני שהשחרור והרישום הגיעו לקראת מועד סגירת הרישום, פשוט אני מציג את זה גם בתור אופציה.

הרי מכבי לא יכלו לרשום אותו לפני שבועיים בלי שמישהו שם לב ובלי שהוא חתום על חוזה שמופקד בבקרה.

לא ניסחתי את החוזה.

כל מה שכתבתי מהימן ב100%.

רמי גרשון בלם עם רגל שמאל, גונארסון, מתיאס דלגאדו ואלירן עטר (אין תחליף ישראלי יותר טוב, להביא עוד זר זה כבר יותר מדי שינויים)

ויש קבוצה לאליפות + 16 אחרונות ליגה אירופאית

הודעה ענקית.

כאילו כתבת מייקל ג׳ורדן, לברון, קווין דוראנט ויוגב אוחיון.

לא ניסחתי את החוזה.

כל מה שכתבתי מהימן ב100%.

אם זה נכון והוא שחקן של מכבי מה-10 ליוני זה אומר שמהתאריך הזה הוא גם רשום בהתאחדות כשחקן שלנו.

נראה לך שלא היו שמים לב לזה?

חוץ מזה שמה עוזר לי שאתה כותב שהמידע שלך מהימן? זה שווה ערך לידיעה הבאה:

רונאלדו סגר מעכשיו במכבי ויודיעו על ההחתמה אחרי ט' באב.

כל מה שכתבתי מהימן ב-100%.

אם זה נכון והוא שחקן של מכבי מה-10 ליוני זה אומר שמהתאריך הזה הוא גם רשום בהתאחדות כשחקן שלנו.

נראה לך שלא היו שמים לב לזה?

חוץ מזה שמה עוזר לי שאתה כותב שהמידע שלך מהימן? זה שווה ערך לידיעה הבאה:

רונאלדו סגר מעכשיו במכבי ויודיעו על ההחתמה אחרי ט' באב.

כל מה שכתבתי מהימן ב-100%.

זה לא נכון, הוא חתם על החוזה אבל החוזה לא הועבר בהתאחדות עד שמכבי לא קיבלה שחרור בינלאומי מגרנאדה.

אם תרצה לשוחח על מהימנות הדברים אתה מוזמן לפרטי.

למה מנספורד לא הצטלם עם אצילי אלא רק העורכת דין החתימה אותו?

כי הוא הוחתם שבוע לפני ומנספורד עוד לא הגיע ארצה. שורה תחתונה זה עובדה מוגמרת שאצילי חתם ראשון. העיכוב היה בגלל הפרטים האחרונים מול גראנדה, תמשיך לבלבל תמוח על זה שהבטחתי וזה לא התקיין, זה לא הופך את כל מה שאני אומר לשטויות. תלמד קצת.

לא חושב, בכל מקרה לא יתנו לזר דקות משחק אם חתם יום לפני ועוד לא מכיר כלום ולא התאמן כראוי עם הקבוצה.

בסיבובים האלו אפשר לשלב שחקן שיגיע כמה ימים לפני. אבל לא נראה לי שיגיע רכש רק לפני סיום המפגשים של הסיבוב הראשון.

עוד שחקן אחד לפחות יגיע לדעתי בלי קשר לזמני משחקים באירופה אלא בשניה שמכבי תצליח להביא את מי שהיא רוצה (מהמר על בלם זר). יתכן ויחכו עם עמדת הזר הנוספת.