Jump to content

נושא מלפפונים ע"ש סטיב בירנבאום קיץ 2017-2018

שורה

Recommended Posts

ג'ק אמנם קיצוני, אבל במהות אני איתו לגמרי. ההשפעה של וואקמה על הקבוצה שהוא משחק בה היא לפחות ברמה אחת מעל לזו של טב"ח. גם בעונת שיא כמו האחרונה.

האמת באמצע. טל לא שחקן כזה רע כמו שעושים ממנו וגם לא כזה טוב כמו שעושים ממנו. הוא כבר כמה שנים פה, שיפרנו אותו, הוא נתן לנו את שלו ואם הוא קיבל כזו הצעה והפעילו את סעיף השחרור שלו אז בגילו זה יעשה טוב לכולם.

אם יביאו את עטר, ההתאקלמות תהיה קלה.

אם יביאו זר (מוכח במחירי וידאר\ראיקו) - ייקח לו קצת זמן להשתלב אבל פוטנציאל ההשפעה גדול יותר משל עטר. לפחות גם הכל קורה די מוקדם בחלון.

שורה תחתונה, זה הזמן שמהלך כזה צריך לקרות.

צריך להביא לפה זר תותח אם טב"ח עוזב, זה איבוד של 15 גולים בעונה + סחיטת פאולים + תשומת לב של ההגנה שהוא לוקח + השפעה גדולה על יכולת הקבוצה במתפרצות.

גם ככה הקבוצה לא מספיק פיזית אז לאבד אותו זה בכלל יחליש אותנו באספקט הזה.

הייתי מנסה להביא את שקלן גאשי שהיה בבאזל

https://www.transfermarkt.com/shkelzen-gashi/profil/spieler/32704

תבדוק כמה שערי שדה היו לטבח בזמן הזה

יש יותר ספציפי? תגיד שאתה חושב שכדאי למכור, שהוא לא שווה שוב שדרוג שכר (מסכים), שאם אפשר לשדרג את העמדה בטוב יותר אז כדאי (מסכים). אתה טוען דברים שפשוט סותרים עובדות.

אנריקה אני מאוד מעריך את דעתך, אבל נתוני המנהלת פשוט לא יכולים להילקח ברצינות.

ספר לי על זה. אבל גם נתונים מscorer התלוננו ש"של המנהלת מדויקים יותר". אז הלכתי על זה שיהיו מרוצים.

בכל מקרה, צריך לעבוד עם נתונים כלשהם. אפילו הכי בסיסי שאין בהם "מדידה" כלשהי שהיא דבר שניתן לשגות בו\לבצע מניפולציה.

אנשים טוענים דברים סתם לפי רגש, ואז אתה מקבל טענות כמו "טב"ח נעלם וואקמה ענק", כשוואקמה נעלם ל4 חודשים במהלך העונה.

סגנון שונה? אותה עמדה, הבדלים משמעותיים ביעילות, אין לזה קשר לשנאה, אני לא סובל את זהבי ואין לי בעיה להגיד שהוא מה10 ישראלים הטובים בכל הזמנים כי זאת האמת.

טבח הוא שחקן סופר בינוני שפעם ב.. נותן משחק טוב, לא שחקן שנשענים עליו, לא כוכב כדורגל, מתחזה סדרתי.

גם הרבה פעמים הוא נכנס לאמוק כי לא מסרו לו או שלא קיבל שריקה מהשופט.

טב"ח פח ווואקמה שנעלם ל-4 חודשים במהלך העונה הוא תותח. יאללה יאללה.

מאמצע דצמבר עד אפריל היו לו 2 גולים בליגה.

אחי אתה והרוסונרי היחידים שרשמו באותו משפט טבח ופח, אל תוציא מילים סתם.

ובוזגלו זאת שאלה איך הוא יחזור מהפציעה.

יש יותר ספציפי? תגיד שאתה חושב שכדאי למכור, שהוא לא שווה שוב שדרוג שכר (מסכים), שאם אפשר לשדרג את העמדה בטוב יותר אז כדאי (מסכים). אתה טוען דברים שפשוט סותרים עובדות.

לא הבנתי, אמרת שוואקמה נעלם בחודשים X-Y אז בוא ותספר לנו מה טבח עשה בזמן הזה.

אני אעשה לך את זה יותר קל, מהדרבי 5 עד למשחק נגד אשקלון בסיבוב השני, גם איזה 4 חודשים.

גם הרבה פעמים הוא נכנס לאמוק כי לא מסרו לו או שלא קיבל שריקה מהשופט.

זה כבר מנטליות שמתאימה לשחקן ליגה ארצית, בינתיים מדברים על יכולות עם הרגליים וגם שם הוא לא קרוב למה שמכבי צריכים.

הייתי שמח אם ג'ורדי היה לוקח את הכסף על טב"ח ומניח הצעה של 2 מיליון על וואקמה ושכר של 700.

זה עדיין פחות מהמשכורת של טב"ח בגלל המיסוי שיש על שניהם, וזה גם יכול ליצור בעיות בבאר שבע.

אני משתגע איך אוגו ונוואקמה לא משתגעים על שידרוג השכר.

הייתי שמח אם ג'ורדי היה לוקח את הכסף על טב"ח ומניח הצעה של 2 מיליון על וואקמה ושכר של 700.

זה עדיין פחות מהמשכורת של טב"ח בגלל המיסוי שיש על שניהם, וזה גם יכול ליצור בעיות בבאר שבע.

אני לא מבין איך אין עליהם הצעות..הזוי

אני משתגע מזה שיש יותר סיכוי לזה שיציעו על דור פרץ 3 מיליון יורו מהליגה ספרדית , וכלום על אוגו,ויטור,וואקמה.

אנריקה אני עדיין מחכה לתשובה, מה טבח עשה בין ה26.9 עד ל4.3 בשנה שאחרי? קצת יותר מ4 חודשים, יותר לכיוון חצי שנה.

מה התקציב של ספרטה פראג? ראיתי באיזה מקום שלפני כמה שנים התקציב היה 12 מיליון יורו...

הצעה מוזרה.

אבל מסיע וכו'..

לפי מה שאני מבין לא עובר את ה15 מיליון יורו.
ראיתי שם כתבה מ2016 עם פירוט משכורות של שחקנים, מרוויחים בין 100K ל-180K יורו לעונה.
השחקן הכי יקר שלהם הרוויח 400,000 CZK בחודש, שזה יוצא 180K יורו לעונה .

מיליון יורו שכר גם בחלומות הורודים אין שם, שיחליף ספינים.

אנריקה אני עדיין מחכה לתשובה, מה טבח עשה בין ה26.9 עד ל4.3 בשנה שאחרי? קצת יותר מ4 חודשים, יותר לכיוון חצי שנה.

מכר את האליפות שלנו לבש....