Jump to content

נושא מלפפונים ע"ש סטיב בירנבאום קיץ 2017-2018

שורה

Recommended Posts

סבבה כזה, מרגיש הרבה יותר בנוח שהוא הגיע בהשאלה. יהיה טוב - יקנו, לא יהיה יחזור לחמם ספסל בבלגיה. הוא יצטרך לתת עונה טובה, להוכיח למכבי וגם לגנט שהוא שחקן טוב. יהיה מעניין. עדיף על ריקן, בן הרוש וגולדברג אז זה כן סוג של שדרוג. קיוותי למגן זר אבל שיהיה בהצלחה

סעממק עוד חודש לחכות.

לא צריך להיות גאון בשביל להבין שזה היום האחרון לרישום באירופה.

לא אמרתי שאני גאון. הבאתי הימור שהןא יחתום היום בגלל זה.

לא אמרתי שאני גאון. הבאתי הימור שהןא יחתום היום בגלל זה.

יש גם חריג להחתמה עד 24 שעות לפני המשחק. אז אם הוא לא יחתום עד אז בטח תרשום יום לפני המשחק יש לי הרגשה שאצילי יחתום היום טייק 143.

יש גם חריג להחתמה עד 24 שעות לפני המשחק. אז אם הוא לא יחתום עד אז בטח תרשום יום לפני המשחק יש לי הרגשה שאצילי יחתום היום טייק 143.

תקרא להודעה שלי אמרתי שיש 24 לפני המשחק גם. אבל לדעתי יחתימו עוד שחקן השבוע או שבוע הבא מלבד אצילי ככה שאצילי ירשם היום ושחקן נוסף 24 שעות לפני אם בכלל ירשמו שחקן יום לפני...

יש לי הרגשה שג'ורדי כבר לא מילה אחרונה ברכש, הכל מקצועי במכבי, אם הוא מאמן אז הוא מאמן ולא מנהל ספורטיבי

איך הסקת את המסקנה הזאת, נראה לך שג'ורדי היה מסכים להורדת תנאים ומעמד?

הוא הסכים בזה שהוא עבר להיות מאמן,

חוץ מזה שבהודעה של מכבי נכתב שהוא "מוותר על התפקיד של מנהל ספורטיבי",

זה גם מסתדר עם מה שדווח על השיחות של בניון, שג'ורדי אמר לו שהם עדיין מתלבטים לגבי הותיקים.

אין לי ספק שג'ורדי בוחר את השחקנים.

אז מי יבחר? מאנספורד? אנגלידיס? מאירי?

ואן לייבן ראש מערך הסקאוטינג לא?

מאוד יכול להיות שעכשיו מנספורד יביא את השחקנים(הזרים לפחות) אבל לא רואה מצב שההחתמות לא עוברות אישור של גורדי.

מנספורד מעביר שמות אבל מוניוס צריך לאשר אותם.

פתאום נופל לי האסימון שדוידזאדה יהיה זה שיירשם לליגה האירופית היום, מה שאומר שככל הנראה ממש לא בטוח שעומר אצילי יחתום בימים הקרובים, אלא בדדליין של רישום שחקן אחד 24 שעות לפני המשחק.

מבאס הנושא הזה.

ואן לייבן ראש מערך הסקאוטינג לא?

לא חושב שהוא באמת ראש מערך הסקאוטינג.

וגם אם כן, לא רואה אותו מחליט על אופן בניית הקבוצה לפני ג'ורדי. גם מבחינת הכרת השוק הישראלי אין להם אותו ידע אלא לג'ורדי הרבה יותר.

פתאום נופל לי האסימון שדוידזאדה יהיה זה שיירשם לליגה האירופית היום, מה שאומר שככל הנראה ממש לא בטוח שעומר אצילי יחתום בימים הקרובים, אלא בדדליין של רישום שחקן אחד 24 שעות לפני המשחק.

מבאס הנושא הזה.

לא חושב שהוא באמת ראש מערך הסקאוטינג.

וגם אם כן, לא רואה אותו מחליט על אופן בניית הקבוצה לפני ג'ורדי. גם מבחינת הכרת השוק הישראלי אין להם אותו ידע אלא לג'ורדי הרבה יותר.

מדאיגה אותי יותר האופציה שהוא בסופו של דבר לא יחתום בכלל ופחות אם יחתום בזמן לסיבוב השני או השלישי של המוקדמות.

מה שכן, הגיוני להניח שאם "התפשרו" על דווידזדה מאחר והוא ישראלי, זה בין היתר כדי לפנות מקום לזר לעמדה אחרת, שהיו צריכים אותה יותר (בלם? קשרים התקפיים? גאטוסו מודרני?). מקווה לראות את סקאריונה משוחרר ומרסלו מושאל בזמן הקרוב, זו תהיה החותמת בעיניי לכך שיש תוכניות גדולות לגבי הזרים העונה.

מאוד יכול להיות שעכשיו מנספורד יביא את השחקנים(הזרים לפחות) אבל לא רואה מצב שההחתמות לא עוברות אישור של גורדי.

ואי ואי פתאום אנחנו מקבלים איזה בריטי קרנף שאוכל 12 ביצים על הבוקר...

מצד אחד לא שידרגנו את העמדה הזאת באמת. מקווה שהצעירים יפתיעו לטובה. אז לא נורא כי זה השאלה ולא קנייה.
​מצד שני אם הוא יתן עונה גדולה וכולנו נאכל את הכובע יש סיכוי הגיוני מאוד שהוא יחזור לבלגיה ואז שוב לחפש מגן.
​יש סעיף קנייה?

ספורט 1 טוענים שיש אופציה להשאלה לשנתיים נוספות. פעם ראשונה שאני שומע על מבנה כזה של עסקה

ספורט 1 וזה..

אבל אני כ״כ אשמח לזיין ככה את ב״ש והסעיף ההזוי שלהם.

אם הוא יהיה טוב כמובן..

ספורט 1 וזה..

אבל אני כ״כ אשמח לזיין ככה את ב״ש והסעיף ההזוי שלהם.

אם הוא יהיה טוב כמובן..

יש בזה גם חסרון שאתה לא יכול לעשות עליו כסף במכירה, למרות שאני לא יודע לאן כבר הוא יימכר

ספורט 1 טוענים שיש אופציה להשאלה לשנתיים נוספות. פעם ראשונה שאני שומע על מבנה כזה של עסקה

יש השאלות כאלה. גם דמארי הושאל לחיפה לעונה וחצי.

מה שכן, אני מניח שעל כל עונת השאלה כזו אנחנו משלמים לגנט סביבות ה200 אלף יורו כך שזה כאילו נרכוש אותו אם הוא יושאל סה"כ ל-3 שנים.

אם זה נכון, מניח שזה מוציא את העוקץ מהסעיף ההזוי, ובעצם מבטל אותו.

לא אתפלא אם אלונה תפנה לערכאות משפטיות אם זה המצב.

יש השאלות כאלה. גם דמארי הושאל לחיפה לעונה וחצי.

מה שכן, אני מניח שעל כל עונת השאלה כזו אנחנו משלמים לגנט סביבות ה200 אלף יורו כך שזה כאילו נרכוש אותו אם הוא יושאל סה"כ ל-3 שנים.

אם זה נכון, מניח שזה מוציא את העוקץ מהסעיף ההזוי, ובעצם מבטל אותו.

לא אתפלא אם אלונה תפנה לערכאות משפטיות אם זה המצב.

לא חושב שיש לה קייס, מדובר עדיין על השאלה. כרטיס השחקן לא עובר למכבי.