Jump to content

נושא מלפפונים ע"ש סטיב בירנבאום קיץ 2017-2018

שורה

Recommended Posts

בסדר, אבל אנחנו כולה ביוני, יש לך לבנות קבוצה עד אוגוסט.

דווקא בגלל שאירופה לא מעניינת אותך אתה צריך להיות רגוע, לא צריך לבנות קבוצה מחדש בלחץ.

בסדר, אבל אנחנו כולה ביוני, יש לך לבנות קבוצה עד אוגוסט.

דווקא בגלל שאירופה לא מעניינת אותך אתה צריך להיות רגוע, לא צריך לבנות קבוצה מחדש בלחץ.

מי החליט שאירופה לא מעניינת? נהפוכו, אפילו קריטי העונה.

מה אתה שואף להיות, מכבי חיפה?

מי החליט שאירופה לא מעניינת? נהפוכו, אפילו קריטי העונה.

מה אתה שואף להיות, מכבי חיפה?

מבחינתי להחזיר תאליפות זה מעל הכל,גם אם זה בא על חשבון אירופה.

מבחינתי להחזיר תאליפות זה מעל הכל,גם אם זה בא על חשבון אירופה.

אה אז אם נעוף מאירופה מול קבוצה פח בגלל סגל אפור וחסר אופי זה מה שיחזיר לנו את האליפות. אוקיי.

מה קשור ב"ש?

הביאו שני מגנים מחליפים ואת דן איינבינדר שהוא שחקן נחמד אבל לא כוכב גדול.

אני מסתכל על זה אחרת, אנחנו הבאנו שחקנים שבגלל שהם חדשים הם "רכש" לכל דבר ועניין. שמם יונתן כהן, דור פרץ ושון גולדברג. כמו שב"ש הביאה שחקנים לסגל הרחב, אנחנו הבאנו את המושאלים אל הסגל הרחב. וזה כששחקן רכש בכיר אמור לחתום אצלנו בכל רגע.

תירגעו, אנחנו בשלב מוקדם ולמרות שכולנו היינו מעדיפים שיגיעו שחקני רכש מהר ככל האפשר, זה עדיין שלב מוקדם בחלון, (באופן רשמי הוא עוד לא נפתח בכלל באירופה) ואת הסיבוב הראשון באירופה אנחנו אמורים לעבור גם אם נעלה עם מכבי ב' (בית"ר ת"א/רמלה).

מה קשור ב"ש?

הביאו שני מגנים מחליפים ואת דן איינבינדר שהוא שחקן נחמד אבל לא כוכב גדול.

אני מסתכל על זה אחרת, אנחנו הבאנו שחקנים שבגלל שהם חדשים הם "רכש" לכל דבר ועניין. שמם יונתן כהן, דור פרץ ושון גולדברג. כמו שב"ש הביאה שחקנים לסגל הרחב, אנחנו הבאנו את המושאלים אל הסגל הרחב. וזה כששחקן רכש בכיר אמור לחתום אצלנו בכל רגע.

תירגעו, אנחנו בשלב מוקדם ולמרות שכולנו היינו מעדיפים שיגיעו שחקני רכש מהר ככל האפשר, זה עדיין שלב מוקדם בחלון, (באופן רשמי הוא עוד לא נפתח בכלל באירופה) ואת הסיבוב הראשון באירופה אנחנו אמורים לעבור גם אם נעלה עם מכבי ב' (בית"ר ת"א/רמלה).

אותן ססמאות כמו בכל קיץ ההבדל הוא שב"ש קבוצה אלופה שלא צריכה הרבה חיזוקים ואת דור אלו אני מאמין שהם הביאו להרכב. אנחנו צריכים לפחות 3 שחקנים בכירים להרכב, לפחות 2 זרים ועוד קצת שחקנים לעיבוי הסגל. לצאת למחנה אימונים בלי חצי סגל לעונה הבאה זאת בדיחה ובזבוז של כסף איך שלא מסתכלים על זה.

איך הגיוני שכל קבוצות הליגה כבר עם רכש ואנחנו במגעים עם יצחקי ואצילי שנמרח על פני חודש.

לא חושב שצמד הפרצים נבנה את הקישור שלנו... יהיה נחמד לצרף אותם לרוטציה אבל לא יותר מזה.

צריך שחקן התקפי 10 קשר אחורי בלם ומגן שמאלי.

אם לא נביא את כל אלו (זרים) אין לנו מה למכור מול בש

לא חושב שצמד הפרצים נבנה את הקישור שלנו... יהיה נחמד לצרף אותם לרוטציה אבל לא יותר מזה.

צריך שחקן התקפי 10 קשר אחורי בלם ומגן שמאלי.

אם לא נביא את כל אלו (זרים) אין לנו מה למכור מול בש

אצילי חתם?? בפורום מתוקן היית מושעה מזמן.

אירופה לא אמורה להפריע לליגה, רק לחזק. אם אתה מצליח להעפיל לבתים זה אינדיקציה שהקבוצה טובה. דוגמאות אפשר לקחת מב"ש שנה שעברה ומכבי בעונת סוזה

אפשר בבקשה שאנשים יפסיקו לכתוב דור פרץ כל הזמן.

אבל הוא הולך להיות כנראה השחקן המוביל בסגל שלך העונה, מה לעשות..

מאמין שאחרי ההתחשלות בעונה שעברה הוא מוכן לסחוב את מכבי לפלייאוף עליון, ונראה שגו'רדי חושב כמוני שדור עומד בציפיות של מכבי שהוא רוצה לראות העונה...

אותן ססמאות כמו בכל קיץ ההבדל הוא שב"ש קבוצה אלופה שלא צריכה הרבה חיזוקים ואת דור אלו אני מאמין שהם הביאו להרכב. אנחנו צריכים לפחות 3 שחקנים בכירים להרכב, לפחות 2 זרים ועוד קצת שחקנים לעיבוי לסגל. לצאת למחנה אימונים בלי חצי סגל לעונה הבאה זאת בדיחה ובזבוז של כסף איך שלא מסתכלים על זה.

איך הגיוני שכל קבוצות הליגה כבר עם רכש ואנחנו במגעים עם יצחקי ואצילי שנמרח על פני חודש.

אבל העניין הוא שחלק כאן חושבים שג'ורדי צוחק לנו בפנים וזורק זין מבחינת מו"מ ותכנון רכש.

כבר הוכח שלא קריטי לו לצאת למחנה עם סגל קרוב למלא. מבחינתו ככל הנראה מחנה אימון הוא לא דבר קריטי.

אני באופן אישי לא מסכים איתו וכן הייתי מעדיף לסגור 80% מהסגל הסופי לפני מחנה אימון, ולנהל מו"מ מוקדם ככל האפשר.

אבל הוא לוקח את הזמן כבר 5 שנים וכנראה שככה הוא מעדיף לעבוד, ולראות איך השוק משתנה תוך כדי תנועה. לא הפיס אוף קייק שלי, אבל לא צריך להסיק מזה שאין עבודה.

אני מסכים איתך שצריך עוד 3-4 שחקנים בכירים להרכב. מבחינתי הם אצילי פלוס בלם ושני קשרים זרים. אצילי כבר סגור פה ואמור לחתום כל רגע, ובנוגע לזרים, אין מה לעשות, נקווה שבחודש הקרוב יגיעו שניים (כי אצל ג'ורדי כמו אצל ג'ורדי, הזר האחרון יגיע כנראה רק בסוף אוגוסט).

לגבי הארכות חוזים (או אי הארכת חוזים) זה אמור להיסגר תוך שבוע לכאן או לכאן לא? כשזה יקרה גם נשחרר להשאלה בטח 2-3 שחקנים ועד עד אצילי יחתום ואולי איזה זר, והסגל יתחיל להתגבש.

חשוב להיות סבלניים, אני שוב אומר - את הסיבוב הקרוב באירופה אנחנו צריכים לעבור גם עם מכבי ב'.

העניין הוא שהפילוסופיה של ג'ורדי היא להחתים שחקנים למכבי ל3-4 שנים קדימה, לא למוקדמות באירופה.

אז הוא רוצה להשיג את השחקנים הכי טובים שהוא יכול למצוא, וכאלה לא מגיעים בחודש יוני למכבי, הם בודקים אופציות אחרות.

מיץ' נכווה כל כך הרבה פעמים על ידי פלופים כדוגמת בן בסט וכו שאני מבין את הסחבת וגם מבין את זה שמיליון יורו שגראנדה דורשת על אצילי זה לא מוצדק,אבל אנחנו נמצאים פה בצומת קריטית שבאמת זה לא שחסר לנו שחקן או שניים מדובר פה ברענון של 7-8 שחקנים לסגל ולהרכב,סומך על מכבי שעובדים שם חזק ונקווה לראות את זה בזמן הקרוב.

אבל הוא הולך להיות כנראה השחקן המוביל בסגל שלך העונה, מה לעשות..

מאמין שאחרי ההתחשלות בעונה שעברה הוא מוכן לסחוב את מכבי לפלייאוף עליון, ונראה שגו'רדי חושב כמוני שדור עומד בציפיות של מכבי שהוא רוצה לראות העונה...

לא הוא לא

לא הוא לא

לא הוא לא

(לא ישחק, לא התחשל, לא עומד בציפיות)

אצילי לטעמי לא שווה מיליון יורו

שחקן שנכשל בנבחרת ובגרנאדה

עשה כמה דברים יפים בבית״ר וזהו

סהכ מובן שמנסים להוריד את המחיר

עם כל הדיבורים על חצי הרכב חדש השוק הישראלי מת. עם הסגל הנוכחי שלנו כרגע אני לא רואה אף שחקן ישראלי שיבוא אלינו וריאלי שיגיע שישדרג אותנו חוץ מאצילי ככה שמבחינתי נשארו רק זרים.

מה נותר? שלושה שחקנים זרים, מקסימום ארבעה שיגיעו במהלך החלון, לא רואה משהו מעבר.