Jump to content

נושא מלפפונים ע"ש סטיב בירנבאום קיץ 2017-2018

שורה

Recommended Posts

אני דווקא מבסוט על הסעיף הזה.

גם לא נראה פה את דוידזאדה (ואולי יגיע זר נורמלי) וגם אלונה מעבירה לג'ורדי שיעור בג'נטלמניות.

האייטמים על כל פוק של בניון מרגיזים ברמת הליטו.

הכותרת המנצחת "50 אחוז שבניון יישאר במכבי תל אביב".

נערך על ידי enrique

ב-5 שנים האחרונות מכבי עושה דברים טובים בכדורגל אבל מחתימה שחקנים באמצע המחנה, באמצע העונה והכל לאט לאט.

לפני זה היינו מביאים שחקנים לסיור בקריית שלום, מלבישים עליהם מדים לפני שהם חתמו ויוצאים בהצהרות, הפורום היה רגוע.

מה עדיף? בוקולי בורח לדריקס? אסולין עם משיח בקריית שלום? עומר גולן מסכם ומצטלם עם אבי ?

ברור שעדיף בלאגן בפורום ושקט בקבוצה. הכל משחק של סוכנים, אם הסגל היה נסגר שבוע לפני המחנה אימונים, הוא גם היה עולה בערך פי 2.

מחכים קצת..שירדו מחירים, ששחקנים + סוכנים יהיו בלחץ + הצעות אחרות שיפלו...אתם יודעים איך...

אל תצפו שמחר בבוקר יהיה בום..לאט לאט ועד המשחק הראשון בליגה הכל יהיה מוכן.

בינתיים וידאטון, סנטה קולומה וגיורי...אפשר לעבור גם עם הסגל הקיים (זה לא שהסגל הקיים עלה שני שקל..גולדהאר השקיע שם מאות מליוני שקלים..אז אני מאמין שהוא מצפה לעבור גם ככה)

דוגרי זה החדשות הכי טובות ששמעתי שהוא בחוץ (כרגע) כמעט יותר טובות מהחתמה של אצילי

אין לי ספק שאם הוא חוזר לב''ש הוא חוזר רק בשביל לסתום חורים לא מעבר לזה...מוכן לשים ויד ורגל על המשפט הזה

הסעיף הזה בחוזה שלו שצריך להעביר להם חצי מיליון יורו זה לא חדש דיברו על זה מזמן

ככה היה עם הסעיף של מליקסון שחזר לארץ...איך אישה קטנה עושה בצפר לאיש עסקים גדול מקנדה...קצת מביך

ב-5 שנים האחרונות מכבי עושה דברים טובים בכדורגל אבל מחתימה שחקנים באמצע המחנה, באמצע העונה והכל לאט לאט.

לפני זה היינו מביאים שחקנים לסיור בקריית שלום, מלבישים עליהם מדים לפני שהם חתמו ויוצאים בהצהרות, הפורום היה רגוע.

מה עדיף? בוקולי בורח לדריקס? אסולין עם משיח בקריית שלום? עומר גולן מסכם ומצטלם עם אבי ?

ברור שעדיף בלאגן בפורום ושקט בקבוצה. הכל משחק של סוכנים, אם הסגל היה נסגר שבוע לפני המחנה אימונים, הוא גם היה עולה בערך פי 2.

מחכים קצת..שירדו מחירים, ששחקנים + סוכנים יהיו בלחץ + הצעות אחרות שיפלו...אתם יודעים איך...

אל תצפו שמחר בבוקר יהיה בום..לאט לאט ועד המשחק הראשון בליגה הכל יהיה מוכן.

בינתיים וידאטון, סנטה קולומה וגיורי...אפשר לעבור גם עם הסגל הקיים (זה לא שהסגל הקיים עלה שני שקל..גולדהאר השקיע שם מאות מליוני שקלים..אז אני מאמין שהוא מצפה לעבור גם ככה)

הכל טוב והכל יפה, אבל שחררו מה ״מה עדיף״ הזה. זה לא או או. זה לא או ג׳ורדי או אבי נמני. זה לא טום קאנן או שוטה. אם אתם רוצים התקדמות, הגיע הזמן שתפנימו שיש עוד אפשרויות. לא רק מה שיש עכשיו או מה שהיה פעם.

וכן, מגיע לי טום קאנן ואבי נמני ולוני כבעלים ומחאת טיטולים של הקהל. הכל ידוע. אבל די, היינו בסרט הזה מיליון פעם ואתם (לא אתה ספציפית) מדברים כבר כמו תקליט שבור.