Jump to content

נושא מלפפונים ע"ש סטיב בירנבאום קיץ 2017-2018

שורה

Recommended Posts

מאכזב אותי שאין דיבור על גדי קינדה למכבי.

מודה שאני לא מכיר אותו עד הסוף, אבל נראה שזה מהלך מתבקש של הצערת החלק ההתקפי והוספת אינטנסיביות ומהירות.

2 מליון דולר לחיפה זה אומר 2.5 מינימום למכבי.

אני אפרגן ואומר שהוא שווה חמישית מזה.

רז אמיר (טוויטר):

לטענת גורמים בבאר שבע טרם עזיבתו של דוידזאדה לגנט, הוכנס סעיף בחוזהו לפיו יצטרך לפצות את ב"ש בחצי מיליון יורו אם יחזור לקבוצה אחרת בארץ. בגלל שהסעיף מחייב את השחקן, המועדון שרוצה לקנות אותו לא יכול "לשלם בשמו". אלא לשלם לו, כדי שהוא ישלם לב"ש. במצב כזה ניתן להעביר עוד כסף רק כמענק חתימה. ואז חצי מיליון יורו הופכים לכמעט מיליון יורו בשל המיסוי על הסכום. זה הפלונטר

רגע רגע..

אם דוידזדה חותם אצלנו אז מכבי תעביר חצי מ' לבלגים, ועוד חצי מיליון לבאר שבע\דוידזדה שיעביר לבש?
זאת אומרת שעל מגן שלא ממש שיחק בשנה האחרונה וגם שהוא שיחק הוא לא היה מציאה בארץ..הולכים להנחית מעל מ' יורו?
בואנה ג'ורדי הגזמת

הסעיף הזה גורם לכך שדוידזאדה תלוי בחסדיה של אלונה. אם היא רוצה ללכת איתו ראש בקיר היא יכולה לתקוע אותו ולדרוש את הכסף ישירות ממנו, אחרת היא יכולה להסכים לקבל את הכסף ישירות מהמועדון ללא מיסוי. מבחינתה זה אותו סכום. אך האמת שהשאלה היותר חשובה זה האם היא תתעקש לדרוש את מלוא הסכום.

בסה"כ הוא שיחק במועדון שלהם כל חייו, יצא לחו"ל והסתבכה לו הקריירה. הבחור לא ראה דשא שנה. אני מניח שיש להם גם סנטימנטים אליו איפשהו למרות הכל. אולי בסוף יהיה עוד טוויסט והוא עוד יחזור אליהם, אי אפשר לדעת.

שמישהו במכבי יוריד כבר את הכפפות מול באר שבע, הגיע הזמן לקחת להם שחקן מהידיים או לפחות לטמטם להם את הקבוצה בהצעות, הפרסי פה או לא זה לא מה שחשוב, אתה לא יכול להיות ג׳נטלמן בעולם של כלבים

לסעיף הזה יש פג תוקף? כי אם לא השחקן הזה יכול לפרוש

שטויות, יש לו חוזה בגנט עד 2020. אפשר לחשוב כבר באיזה ליגה קשה הוא משחק, טיפה רצון ויכולת והוא נכנס להרכב.

אתם מתפלאים שהסוכן שלו איפשר לו לחתום על הסעיף הזה?

אני לא אתפלא אם דודו דאהן מקבל נתח מכובד מהמענק לבש מהסעיף ההזוי הזה.

ראדי ראדי ראדי...

מעניין אם אלונה תהיה הדדית כלפי ג'ורדי ותוותר...

אתה מבין שזה מבית היוצר של "בוא נעביר תמשחק ליגה שמכבי מארחת את באר שבע לאיצטדיון ניטרלי כי חווית כדורגל"

​אין שום סיכוי בעולם (טוב חוץ מג'ורדי את גולדהאר) שבעל עסק כלשהו יוותר על סכום כסף שכזה בשביל הג'נטלמניות. זה מלא כסף ועל כלום.

​לדעתי זה לטובה. דוידזדה יכול להיות מגן סבבה לגמרי לליגת העל. אבל במשחקים באירופה אין לו מה למכור.

​רק זר בעמדה הזאת. ולא זר העברה חופשית כמו שהיה לנו פה. זר אחושרמוטה ברמת הראייקוביץ הבא כזה שנמכור אחרי שנתיים ונעקוב אחריו מתפתח בליגה של הגדולים.