Jump to content

נושא מלפפונים ע"ש סטיב בירנבאום קיץ 2017-2018

שורה

Recommended Posts

למיץ' לא נמאס, זה לא סוג הבנאדם, לדעתי לפחות.

הוא לא המליונר הפזרן שקונה מלא צעצועים ונוטש אותם אחרי כמה שעות משחק, זה לא שניידר עם קבוצות הפורמולה וההוקי שלו ולא טביב שממאיס את עצמו על קבוצות באשר הן.

אני יודע שעוד תשעה ימים חוזרים לאימונים וכל העולם ואשתו מחכים לתשובות.

כתבתי לא מזמן בנושא אחר- למיטשענק יש את הטיימליין שלו. וזה לא חופף לרצונות שלנו או יורדי.

רק לפני פחות משנה הוא קנה חלוץ ב3.5 מיליון יורו, רק לפני חודש היה בדיון להקמת איצטדיון. לא נמאס ולא נעליים.

יש כרגע משבר מקצועי חמור בקבוצה, ומיץ' כמו איש עסקים אמיתי, לא נכנס לפאניקה כמונו ועושה החלטות בזמן ובקצב שלו.

יש מצב שיש כבר רכש ויוציאו הודעה מסודרת על כולם ביחד?

מסע"ת בה 3 זרים דאבור ואצילי יציגו את התלבושת החדשה בזמן שהמנכל החדש יציג את המאמן ויכריז על הקמת אצטדיון המכבייה החדש ע"ש משפחת גולדהאר

יש מצב שיש כבר רכש ויוציאו הודעה מסודרת על כולם ביחד?

ברור, הכול מתעכב כי ג'ורדי לא הצליח להתארגן על אוטובוס עם מספיק מקומות.

מסע"ת בה 3 זרים דאבור ואצילי יציגו את התלבושת החדשה בזמן שהמנכל החדש יציג את המאמן ויכריז על הקמת אצטדיון המכבייה החדש ע"ש משפחת גולדהאר

ברכהההההה

תן לי גם את רמי גרשון ואני רגוע.

מי שחלם על חזרה של מיטרוביץ - חתם היום במניסאספור מהליגה השניה בטורקיה.

מי בדיוק חלם על זה? אלא אם אתה מדבר על חלם בתור סיוט ואז סבבה...

אני מת על מיטשענק ועל יורדי, באמת, אבל אנחנו עדיין רחוקים מאוד מאירופה בכל הקשור להיערכות לעונה. קבוצות באירופה מכינות רשימות על שחקנים עד ינואר, עוקבות אחרי הכשרונות הרלוונטיים בין ינואר לאפריל ומשלימות החתמות מיד בסיום העונה. אני מבין שדברים לוקחים יותר זמן בגלל הצורך לקבל את האישור של גולדאהר על כל עסקה אבל זה כבר קיץ שלישי ברציפות שההיערכות לא משקפת את ההתנהלות הראויה.

לא הבנתי את הטיעון. בישראל אי אפשר להיערך במרץ או אפריל? וואלה אפילו שנמני היה מנג׳ר החתמנו שחקנים באפריל.

ברור, כרגע יש מאמן ושחקנים שתוקעים לך תקציב, אז יש בעיה. מה מצפים שמיטש ישחרר עוד 10 מליון יורו וישלם במקביל לסקאריונה וזר חדש נוסף במליון יורו?

זו הדייסה שהתבשלה פה 3 שנים