Jump to content

ערן בראיון לוואלה

חןחן

Recommended Posts

מצחיק אותי איך שאנשים שהתרומה שלהם למכבי מסתכמת בלבלבל את המוח בפורומים באינטרנט מרשים לעצמם ללכלך על מישהו שהתרומה שלו היא 174 שערים לזכות הקבוצה שהם כביכול אוהדים וחלק מכריע ב4 אליפויות שלה ומשהו כמו 20 עונות במדיה שרובם כקפטן ודרבים שעלה עם זריקות ויחס אישי לכל אוהד ואוהד ועשרות מעשי חסד וכולי וכולי

שלו נעליכם מעל לרגליכם לפני שאתה מוציאים את השם של מלך שערי מכבי מהפה שלכם

אתה יושב בגוואנגז'ו, ובמחזור הסיום של הליגה יש דרבי תל־אביבי שבו למכבי אין סיכוי לזכות באליפות, אבל הפועל חייבת לנצח כדי להישאר בליגה. מה אתה רוצה שיקרה?
"וואו, איזו שאלה קשה. הייתי לוקח בחשבון שלא יהיה דרבי בעונה שאחרי. יסלחו לי אוהדי מכבי, הייתי מוכן שהפועל תנצח בדרבי הזה בלבד".
את זה הוא אמר 3 חודשים אחרי שהוא היה קפטן במועדון, עוד שחקן שעבר פה טוב ככל שיהיה.

סתם שאלה אתה חושב שאם ערן יהיה במצב כזה שהוא משחק בדרבי במחזור אחרון ולמכבי אין סיכוי לזכות באליפות, והפועל חייבת לנצח כדי להישאר בליגה, הוא לא יעשה הכל כדי לזיין אותם?

במדד אובייקטיבי שבודק גם נזק וגם תועלת, אבי יכול לעשות תריסים ביחס לערן בכל מה שנוגע לתרומה למועדון. בכל המובנים.

תגיד, לא נמאס לכם לנהל את אותו ויכוח עם ג'ק בכל פעם שהשם של ערן עולה? ועוד הפעם קראו לו לבוא ולהגיב. למה בעצם? אתם הרי יודעים מה הוא יגיד.

מצחיק אותי איך שאנשים שהתרומה שלהם למכבי מסתכמת בלבלבל את המוח בפורומים באינטרנט מרשים לעצמם ללכלך על מישהו שהתרומה שלו היא אינספור שערי ניצחון לזכות הקבוצה שהם כביכול אוהדים וחלק מכריע ב3 אליפויות שלה ב4 עונות

הזוי על שני הכיוונים

למרות שלגבי אבי אני מסוגל להבין את הילדים שלא ראו אותו משחק ושומעים אותו מפרשן

בכל מקרה, כל הוויכוח הזה לא מעניין, הקהל מעריץ את שניהם, כולנו שרנו לערן (גם אנשים שהתעצבנו על הראיון שרו לו לידי) וגם לנמני שרנו שנה שעברה, חודש אחרי הקטע עם מרגוליס בנתניה..

אני לא מבין את הקטע הזה שכדי להלל את אבי אנשים מורידים מערכו של ערן, וההפך. מיותר ולא מכבד.

כבודם של שניהם במקומם מונח.

תגיד, לא נמאס לכם לנהל את אותו ויכוח עם ג'ק בכל פעם שהשם של ערן עולה? ועוד הפעם קראו לו לבוא ולהגיב. למה בעצם? אתם הרי יודעים מה הוא יגיד.

לא מאבד בך תקווה.

יום אחד תחזור בתשובה .

לא מאבד בך תקווה.

יום אחד תחזור בתשובה .

אחי היקר, אתה יודע שאני אוהב אותך.

אבל בינתיים זה מפריע לשאר האנשים לעבוד את השבע, ויוצר מצג שווא כאילו אין קונצנזוס לגביו.

אוהד קבוצה אחרת שייכנס לנושא הזה עוד יחשוב שאוהד מכבי הממוצע לא מסכים שמדובר במכביסט הכי גדול בהיסטוריה.

אבי נמני הוא השחקן הגדול ביותר בתולדות המועדון, מי שאומר אחרת כנראה ילד שלא ראה את אבי משחק או שהוא מסוג האוהדים שנוטים לשכוח את העבר ומתעסקים בהווה - לצערי יש המון כאלה.

אבי נמני הוא הסמל האחרון שלבש את החולצה הצהובה.

אי אפשר לא לאהוב את ערן, הוא העניק לנו המון רגעי שמחה אבל כנראה כל מי שחושב שערן שחקן גדול יותר, כנראה לא ראה את נמני משחק.

אבי נמני הוא השחקן הגדול ביותר בתולדות המועדון, מי שאומר אחרת כנראה ילד שלא ראה את אבי משחק או שהוא מסוג האוהדים שנוטים לשכוח את העבר ומתעסקים בהווה - לצערי יש המון כאלה.

אי אפשר לא לאהוב את ערן, הוא העניק לנו המון רגעי שמחה אבל כנראה כל מי שחושב שערן שחקן גדול יותר, כנראה לא ראה את נמני משחק.

מי אתה שתקבע בכזאת נחרצות? הסמל האחרון? ייני לא סמל?

יש שיגידו שגיורא שפיגל גדול מנמני, הכול תלוי מתי גדלת

מבחינת תפוקה פר זמן במועדון, אין ספק שזהבי עבר את כולם בלי מתחרים בכלל

תאורתית, אם הוא יחזור ויביא עוד אליפות-שתים בכזאת דומיננטיות כמו בעבר, לדעתי הוא יזכר גם כשחקן הכי גדול ששיחק פה

מי אתה שתקבע בכזאת נחרצות? הסמל האחרון? ייני לא סמל?

יש שיגידו שגיורא שפיגל גדול מנמני, הכול תלוי מתי גדלת

מבחינת תפוקה פר זמן במועדון, אין ספק שזהבי עבר את כולם בלי מתחרים בכלל

זו דעתי כמובן, ייני ברח לי מזיכרוני אבל אין ספק שייני שחקן נשמה כרגע הוא בדרך להיות סמל, יש לו עוד זמן, הוא צריך לעשות עוד קפיצת מדרגה ולהמשיך להנהיג את הקבוצה.

אולי אתה צודק, כל מי שגדל על שפיגל, חושב אחרת ממני וכל מה שגדל על נמני חושב שהוא הכי גדול וכל מי שגדל בשנים האחרונות חושב שזהבי יותר גדול, הכל תלוי מתי גדלת.... יש בזה משהו.

לא מסכים עם המשפט האחרון, אם זהבי כבש יותר שערים בתקופה קצרה יותר מנמני אז זה עושה אותו ליותר גדול?

איך השחקן הגדול ביותר בתולדות המועדון צריך להימדד? כמות השערים ? וותק במועדון ? גדל במועדון ?

בכל מקרה, באמת עושה רע להתעסק בשטויות כאלה, שניהם שחקנים גדולים, כמו שאמרו פה, זה לא מכבד אותם.

אם מדברים מקצועית נטו, אם אני לוקח את השנתיים וחצי של זהבי הוא הגדול ביותר שראיתי משחק במכבי.

וראיתי את נמני במכבי מההתחלה שלו ועד הסוף שלו.

אם מדברים מקצועית נטו, אם אני לוקח את השנתיים וחצי של זהבי הוא הגדול ביותר שראיתי משחק במכבי.

וראיתי את נמני במכבי מההתחלה שלו ועד הסוף שלו.

שלוש וחצי*

ועטלף, זאת לא בושה לחשוב ככה. לא ראיתי שאמרו שזהבי סמל יותר גדול או יותר נאמן, אלא מקצועית נטו.

יש בזה היגיון, העונה הכי פוריה של נמני במכבי היא עם 25 שערים, העונה המלאה הכי פחות פוריה של זהבי היא עם 27 שערים.

הבחור שבר פה שיאים על בסיס שבועי. לא צריך להקטין את מה שהוא עשה.

איך ההישארות שלו נפלה על ביטוח.

עזבו את התרומה המקצועיות- את העונה שעברה סיימנו בלי תואר, אבל הוא שחקן מרגש.

אחרי שלוש וחצי שנים של היי איתו ממש הוא ממש חסר.

עטלף חזרת לדבר שטויות? ייני לא סמל? מיכה לא בדרך להיות סמל? ומה עם טב"ח שגם הוא שחקן בית ושיחק בארץ רק במכבי?