Jump to content

מכירת ניקובים לאוהדי בש בנתניה

Sawyerdroid

Recommended Posts

לא בעיה. המקומות ברוב האצטדיון מסומנים. מי שיושב ופתאום לידו מזהה בן אדם שונה ממי שישב לידו כל העונה כבר ידע מה לעשות.

"אוהדים". איכס.

ברור שזה מעצבן והכל , ומבחינתי צריך לקנוס כל "אוהד" שמביא לאוהד של ב"ש את המנוי,

אני עדיין לא מבין ממה אתם מופתעים ? אנחנו עשינו את זה בכל מגרש בארץ , למה שבנתניה זה יהיה שונה?

ברור שזה מעצבן והכל , ומבחינתי צריך לקנוס כל "אוהד" שמביא לאוהד של ב"ש את המנוי,

אני עדיין לא מבין ממה אתם מופתעים ? אנחנו עשינו את זה בכל מגרש בארץ , למה שבנתניה זה יהיה שונה?

כי אנחנו מכבי.

פתחתי את הנושא, ונזכרתי ברגע הזה.

אחד מהאירועים המרגשים שעברתי כאוהד - הריצה מהשער האחורי בורסמיל לבוש באדומים יחד עם מאות אוהדים שלנו שהשתחלו ליציעים שלהם - פותחים בריצה מרגשת על הדשא Coast to coast לקול נהמות של אוהדי ב"ש לכיוון השער שלנו.

בואו לא ניתן להם את התענוג הזה היום.

*אין לי מושג איך לצרף את הסרטון ישירות לפוסט: https://www.youtube.com/watch?v=NZbStFnZJ6I

מעניין אם זה היה הפועל/חיפה בעמדה של בש עדיין היו כאלה שהיו מוכרים להם..

יש משהו מנחם בזה שזאת בש לפחות

הדבר היחיד שמנחם הוא שלא נצטרך לראות אותם בעבודה, לימודים, צבא, בית ספר או כל מסגרת שלא תהיו בה. מרחם על מי שגר בב"ש והסביבה.

כאילו חסרים אוהדי מכבי להעביר להם את המנויים שלכם.

ולמה שמישהו ירצה לוותר על המשחק היום? מה זה השטויות האלה?

מקווה לא למצוא את עצמי אומר את מה שאני תמיד שנאתי שאחרים אמרו "מעדיף להיות מוקף ב-200 שאכפת להם מבאלפי אוהדי סלפי".

כאילו חסרים אוהדי מכבי להעביר להם את המנויים שלכם.

ולמה שמישהו ירצה לוותר על המשחק היום? מה זה השטויות האלה?

מקווה לא למצוא את עצמי אומר את מה שאני תמיד שנאתי שאחרים אמרו "מעדיף להיות מוקף ב-200 שאכפת להם מבאלפי אוהדי סלפי".

לא צריך להגזים, עדיין יש לנו כמה אלפים של אוהדים טובים ומסורים. בגלל כמה עשרות לא צריך להכליל את רוב הקהל.

טיפה מנחם שהם יחגגו והכל טוב ויפה ואז הם יחזרו הביתה ויקלטו שהם גרים בבאר שבע

מעבר לזה, דיכאון קיומי

אני אוהד מכבי שגר בבאר שבע, אל תשווה בין העיר באר שבע שזוהי עיר טובה ומתפתחת לבין קבוצת הפועל באר שבע וארגון האוהדים שלה שהם חרבון של האנושות.

מה שכן אחד היתרונות הבודדים בזה שלא לקחנו אליפות, שיהיה קצת ניקוי מנויים לשנה הבאה. כל אלה שרק מתלוננים על נתניה ובאים רק למשחקים גדולים לא יחדשו.

מה שכן אחד היתרונות הבודדים בזה שלא לקחנו אליפות, שיהיה קצת ניקוי מנויים לשנה הבאה. כל אלה שרק מתלוננים על נתניה ובאים רק למשחקים גדולים לא יחדשו.

מקווה מאוד. אני חזרתי לארץ השנה והמקום היחידי שיכולתי לקנות אליו מנוי היה למערבי עליון בפינה ההפוכה מהקהל היריב. מת לעוף משם כבר, כל שבוע פרצופים חדשים. מצפה לראות אוהדי ב״ש שם הערב.

לא אמרו את זה גם שנה שעברה?