Jump to content

מכבי חיפחחח...

מיכה15

Recommended Posts

היחיד שעוד ניסה ליצור שם משהו בהתקפה. עטר לא דומה לכלום.

לא ייאמן שהם לא קיימים כבר כמה שנים טובות וניצלנו את זה רק ל-3 אליפויות.

מסכים בנוגע לורמוט

תתחילו להכין את החוזה לעטר

הבחור פשוט לא רוצה לשחק שם!

הליגה הזאת דוחה אותי. חוץ מ2 קבוצות אין פה כלום. אתם יודעים...אפילו בספרד-ריאל וברצלונה יכולות לאבד נקודות במגרשים קשים ולפעמים אפילו בבית. הגישה המסריחה הזאת כאן שאם אני לא רץ לאליפות אני משחק בונקר זה פשוט מוציא אותי מדעתי. ואם לא בונקר אז מדובר בקבוצה שלקרוא לשחקנים שלה כדורגלנים זו מחמאה.

והפלייאוף רק הופך את זה לגרוע. מקום 3 עד 6 עוד לא החלטתי מי הקבוצה הכי גרועה.

הליגה פח. וחוץ משתי קבוצות בצמרת ושתיים בתחתית כל השאר לא משחקות כבר כמה שבועות כי פשוט אין להן מטרות.

כל השטויות האלה שהתקשורת מוכרת לנו על מאבק על אירופה זה חרטא כי הרי אף אחת מהמתחרות לא באמת בונה על עלייה לשלב בתים.

אבל לא הייתי מאשים את חיפה פה באיזו מכירה או משהו. הם ממש גרועים, גם ביחס לשנים קודמות שלה.

חברים צהובים הכי טוב שתתחילו להתרגל להיות הסגנים שלנו.... ככה הכאב יהיה פחות כואב.... או שבעצם אתם מעדיפים לחכות למאי שנה הבאה שהבחור יתגלה (לדברי טב"ח החלוץ)... אנחנו ב"ש מי אתם בכלל

שהבחור יתגלה

הליגה פח. וחוץ משתי קבוצות בצמרת ושתיים בתחתית כל השאר לא משחקות כבר כמה שבועות כי פשוט אין להן מטרות.

כל השטויות האלה שהתקשורת מוכרת לנו על מאבק על אירופה זה חרטא כי הרי אף אחת מהמתחרות לא באמת בונה על עלייה לשלב בתים.

אבל לא הייתי מאשים את חיפה פה באיזו מכירה או משהו. הם ממש גרועים, גם ביחס לשנים קודמות שלה.

קצת מוזר להגיד שהליגה פח חוץ מ 2 קבוצות, פחות משבוע אחרי שאיבדת נקודות במגרש חוץ קשה. בהמון ליגות יש 2-3 קבוצות דומננטיות שלוקחות את רוב הנקודות. כאן יש 2.

אחת ממש טובה (ב"ש) ואחת קצת פחות.

הקטע עם ה"פותחים לב"ש רגליים" נהיה מביך. חות מאולי המשחק מול סכנין בעונה שעברה, לא היו פתיחות רגליים.

חיפה הקשתה עליהם מאוד עונה שעברה והעונה חיפה פחי אשפה שלא מקשים גם עלינו. בית"ר פותחים להם רגליים?

ממש לא. ב"ש פשוט ממש טובה ולכן הכל נראה קל כשהם משחקים. זו קבוצה שהתקשו נגדה גם קבוצות עילית מאירופהת

ב"ש היום זה מה שאנחנו היינו עד לפני שנתיים.

קצת מוזר להגיד שהליגה פח חוץ מ 2 קבוצות, פחות משבוע אחרי שאיבדת נקודות במגרש חוץ קשה. בהמון ליגות יש 2-3 קבוצות דומננטיות שלוקחות את רוב הנקודות. כאן יש 2.

אחת ממש טובה (ב"ש) ואחת קצת פחות.

הקטע עם ה"פותחים לב"ש רגליים" נהיה מביך. חות מאולי המשחק מול סכנין בעונה שעברה, לא היו פתיחות רגליים.

חיפה הקשתה עליהם מאוד עונה שעברה והעונה חיפה פחי אשפה שלא מקשים גם עלינו. בית"ר פותחים להם רגליים?

ממש לא. ב"ש פשוט ממש טובה ולכן הכל נראה קל כשהם משחקים. זו קבוצה שהתקשו נגדה גם קבוצות עילית מאירופהת

ב"ש היום זה מה שאנחנו היינו עד לפני שנתיים.

ליגה פח לא אומר שמנצחים 98 אחוז מהמשחקים.

אבל הליגה פה ממש חלשה. ורוב הפסדי הנקודות שלנו העונה הגיעו בגללנו ולא בגלל הכנה מצויינת של יריבה או משהו.

נגדינו הם יהיו אריות

ציר הרשע

קבוצות שלא מתאמצות באמת

חיפה וסכנין הם דוגמא לקלאסית לשונאות שמתאמצות מול מכבי ולא מול ב"ש

פ"ת חצי שחקנים שלהם כבר סגורים בב"ש

אני לא חושב, זה כבר בדוק.

שם כסף על עונה סדירה בתחילת עונה, ב"ש לא לוקחת נקודות בפ"ת ובסמי עופר

בפליאוף הזה גם הם ינצחו בקאמפ נואו אם יהיה למכבי סכסוך עם ברצלונה

ועכשיו יש הצגות?

למה אתה מתכוון "הצגות"?

משחקים צמודים - יש והיו.

משחקי צמרת - היו (אנחנו מול ב"ש, ביתר-פ"ת וכו').

משחקים שמוכרעים בדקה 90 - היו.

משחקים מרובי שערים - היו.

כמו שיש ברוב הליגות. אנחנו לא שונים בהרבה למרות ההלכאה העצמית שלנו. לגבי האיכות, זה לא סוד שהכדורגל כאן לא איכותי אך זה ישאר כך גם אם תהיה ליגה של 6 קבוצות כי זו הרמה. אולי אם נקטין ל 2 נראה משחקים איכותיים בלבד..

בכל ליגה יש את קבוצת הפח שסופגת מכולן (כפר סבא).

שאר הליגה העונה דווקא תחרותית, גם אשקלון והפועל לקחו נקודות מהרבה קבוצות והקשו, לפעמים גם עלינו ועל ב"ש.

12 קבוצות היה אפור, משעמם, בלי קהל. הקטנה ל 12 לא תוליד כאן כדורגל איכותי או תחרותי יותר והיא תוריד משמעותית את הצבע והריגוש (פריפריה וכו). אני חושב ש 14 זה מספר אידיאלי לישראל. הבעיה היא שהפלייאוף ארוך מידי. הייתי מקצר אותו לסיבוב אחד בלבד.

למה אתה מתכוון "הצגות"?

משחקים צמודים - יש והיו.

משחקי צמרת - היו (אנחנו מול ב"ש, ביתר-פ"ת וכו').

משחקים שמוכרעים בדקה 90 - היו.

משחקים מרובי שערים - היו.

כמו שיש ברוב הליגות. אנחנו לא שונים בהרבה למרות ההלכאה העצמית שלנו. לגבי האיכות, זה לא סוד שהכדורגל כאן לא איכותי אך זה ישאר כך גם אם תהיה ליגה של 6 קבוצות כי זו הרמה. אולי אם נקטין ל 2 נראה משחקים איכותיים בלבד..

בכל ליגה יש את קבוצת הפח שסופגת מכולן (כפר סבא).

שאר הליגה העונה דווקא תחרותית, גם אשקלון והפועל לקחו נקודות מהרבה קבוצות והקשו, לפעמים גם עלינו ועל ב"ש.

12 קבוצות היה אפור, משעמם, בלי קהל. הקטנה ל 12 לא תוליד כאן כדורגל איכותי או תחרותי יותר והיא תוריד משמעותית את הצבע והריגוש (פריפריה וכו). אני חושב ש 14 זה מספר אידיאלי לישראל. הבעיה היא שהפלייאוף ארוך מידי. הייתי מקצר אותו לסיבוב אחד בלבד.

טוב לא מסכים. לא יודע אם בא לי לפתוח את זה אבל ככה בקצרה

אפור? גם היום.

משמעם? גם היום.

בלי קהל? לא יודע כמה הממוצעים היו שונים (באחוזי תפוסה), חוץ מזה שאתה לא יכול לבנות על זה תאורייה כי היו מגרשים פח והיום הרבה יותר נחמד לבוא למגרש.

ריגוש? איזה? אני באמת לא מבין.

12 קבוצות יתנו לך בערך אותה ליגה רק לא מאולצת ומבויימת עם פלייאוף כזה רצחני.

טוב לא מסכים. לא יודע אם בא לי לפתוח את זה אבל ככה בקצרה

אפור? גם היום.

משמעם? גם היום.

בלי קהל? לא יודע כמה הממוצעים היו שונים (באחוזי תפוסה), חוץ מזה שאתה לא יכול לבנות על זה תאורייה כי היו מגרשים פח והיום הרבה יותר נחמד לבוא למגרש.

ריגוש? איזה? אני באמת לא מבין.

12 קבוצות יתנו לך בערך אותה ליגה רק לא מאולצת ומבויימת עם פלייאוף כזה רצחני.

12 קבוצות עם 3 סיבובים זה סוג של פלייאוף אחד גדול. זכור לי כעונות המשעממות ביותר שהיו כאן.

אני חושב ש 14 זה אידיאלי (שוב ריגוש, שיתוף הפריפריה, לא לפגוש את אותה הקבוצה המון פעמים בתכיפות גבוה וכו'). מסכים שהפלייאוף ארוך מידי ולכן הייתי מקצר לסיבוב אחד.

נסכים לא להסכים.

12 קבוצות עם 3 סיבובים זה סוג של פלייאוף אחד גדול. זכור לי כעונות המשעממות ביותר שהיו כאן.

אני חושב ש 14 זה אידיאלי (שוב ריגוש, שיתוף הפריפריה, לא לפגוש את אותה הקבוצה המון פעמים בתכיפות גבוה וכו'). מסכים שהפלייאוף ארוך מידי ולכן הייתי מקצר לסיבוב אחד.

נסכים לא להסכים.

אני חושב שזכור לך רע כי היינו רעים.

לגבי לא לפגוש וזה. לדעתי שיחקנו נגד הלוזונים 7 פעמים העונה.

שורה תחתונה בויכוח שלכם

הפערים בין מכבי וב"ש לשאר הליגה בלתי רגילים..

לא יודע איך אלונה הצליחה לבנות קבוצה מתחת לאף שלנו, מאמין שההגמוניה הזאת תסתיים בשנה הבאה כדאי שניקח אותה ברצינות ונבין שלא מדובר פה בפלופ.......מה שכן הם יהיו חייבים להתחיל להכניס כסף, לא רק לרכוש אלא להתנהל כמו מכבי, שיודעת למכור ולהתחזק.

הפערים הם פערים ברור, אבל בגלל שב"ש לא במשחק הזה ולא קבוצה שמייצגת משהו אז אין לה יריבות פוליטיות ולכן חיפה לא תתאמץ מולה, סכנין חברה שלה, בית"ר והם הכל טוב, לוזון וברקת חברים..להמשיך?

אצלנו, לוזון ומאירי בית משפט, חיפה שונאת אותנו כמו שברצלונה שונאת את מדריד, בית"ר העפנו אותה מהגביע רצתה לנקום, סכנין זה יריבות לאומנית ויוסי אבוקסיס, להמשיך?

למה החוסר ספורטיביות הזו.

שורה תחתונה בויכוח שלכם

הפערים בין מכבי וב"ש לשאר הליגה בלתי רגילים..

לא יודע איך אלונה הצליחה לבנות קבוצה מתחת לאף שלנו, מאמין שההגמוניה הזאת תסתיים בשנה הבאה כדאי שניקח אותה ברצינות ונבין שלא מדובר פה בפלופ.......מה שכן הם יהיו חייבים להתחיל להכניס כסף, לא רק לרכוש אלא להתנהל כמו מכבי, שיודעת למכור ולהתחזק.

הפערים הם פערים ברור, אבל בגלל שב"ש לא במשחק הזה ולא קבוצה שמייצגת משהו אז אין לה יריבות פוליטיות ולכן חיפה לא תתאמץ מולה, סכנין חברה שלה, בית"ר והם הכל טוב, לוזון וברקת חברים..להמשיך?

אצלנו, לוזון ומאירי בית משפט, חיפה שונאת אותנו כמו שברצלונה שונאת את מדריד, בית"ר העפנו אותה מהגביע רצתה לנקום, סכנין זה יריבות לאומנית ויוסי אבוקסיס, להמשיך?

למה החוסר ספורטיביות הזו.

האמת שבית"ר היחידים שלא מתים עליהם הם פשוט פחים ומחרבנים נגדם כל פעם.

אתה שוכח שאתה אורח פה תכבד פה זה לא פייסבוק (לפחות הוא מזוהה כאוהד ב"ש).

למה לו? שנה שנתיים הם יחזרו לגודל הטבעי והוא יחזור להיות נרקומן ב-ד' שנזכר שלא אהד כדורגל עד טרנר.

שהבלוף יתגלה...

חברים צהובים הכי טוב שתתחילו להתרגל להיות הסגנים שלנו.... ככה הכאב יהיה פחות כואב.... או שבעצם אתם מעדיפים לחכות למאי שנה הבאה שהבלוף יתגלה (לדברי טב"ח החלוץ)... אנחנו ב"ש מי אתם בכלל

אתה באמת רוצה לדבר ולראות לאורך זמן מקום ליגת העל (שנת 1931) מי היה בפסגה יותר זמן? בעצם - עזוב מקום המדינה, בחמש שנים האחרונות מי היה בפסגה יותר זמן?

חוץ מזה, מה זה "אנחנו ב"ש מי אתם בכלל"? עזוב את זה שלקחת משפט שלנו ושינית אותו קצת, משפט כזה אתה יכול לומר לרעננה או משהו כזה. כשאתה אומר אותו למועדון שעל כל אליפות שאתה זכית הוא זכה ב5 (בהנחה שאתם כן זוכים העונה) וזכה בפי 23 גביעים ממה שלך יש (!), אתה קצת חוטא למטרת המשפט.

דווקא נראה לי שעדיף שאתה תהיה ערוך מבעוד מועד לנפילה שלכם (כמו שכל מועדון כדורגל מצליח חווה - אנחנו חווינו מ2003 עד 2013, ומ1979 עד 1992, כמו שחיפה נמצאים במשבר עמוק, כמו שהפועל נאבקים על הירידה, כמו שברצלונה, יונייטד ועוד המון דוגמאות למועדונים ענקיים חוו / חווים. ככה כדורגל פועל חבר יקר) כדי שהכאב יהיה פחות כואב.

• מנהלים ראשיים

חברים צהובים הכי טוב שתתחילו להתרגל להיות הסגנים שלנו.... ככה הכאב יהיה פחות כואב.... או שבעצם אתם מעדיפים לחכות למאי שנה הבאה שהבחור יתגלה (לדברי טב"ח החלוץ)... אנחנו ב"ש מי אתם בכלל

שהבחור יתגלה

מתנצל בשם ההנהלה והצוות.

הבחור נשלח להביא שישייה מכבי... לצמיתות.