Jump to content

לחשב מסלול מחדש

שורה

Recommended Posts

מה ראדי עשה בב"ש שהוא זוכה לכל הליקוקים האלה? מישהו יכול לפרט לי?

אני לא בדקתי סטטיסטית אבל אני די בטוח שהוא הקשר הכי פורה בליגה בתפקיד שלו (50/50).

לדעתי הקיץ חייבים שינוי נרחב. זה צ׳אנס למכור את וידאר וראיקו בכסף גדול מאוד. ראיקו מהזרים המרגשים שהיו פה בשנים האחרונות אבל אין מה לעשות, הוא רוצה להתקדם ובצדק אז מכבי יכולים לנצל את זה לעשות כסף. לגבי וידאר, הוא שחקן עם איכויות אבל צריך שישחקו בשבילו ולדעתי בכסף שימכרו אותו (יותר מה3.5 ששילמו עליו) אפשר להביא שחקנים טובים יותר. על שניהם לדעתי נקבל לפחות 10 מיליון יורו, שאיתם צריך להביא שוער זר חדש (לא רואה ישראלי שיכול לעמוד בשער שלנו), קשר התקפי זר שמאיים על השער גם מרחוק, מהיר ופיזי שמביא מספרים כמו שבקאריונה היה אמור להיות וחלוץ זר שיודע ליצור לעצמו יותר. צריך לדעתי מעכשיו לתת לברזילאים דקות משחק, ככה יהיה אפשר להחליט אם כדאי להשאיר אותם או שזה הימור.. כי שחקנים בעמדות שלהם אנחנו חייבים. זר שישי שלי זה רובן מיקאל, לטעמי שחקן מצוין עם איכויות גבוהות. לגבי הבלמים הישראלים הייתי משאיר את שלושתם עם בלם זר (ראמון אולי), רביעיית בלמים מצוינת שתהיה בה תחרות על השניים הפותחים. הייתי מביא את דוידזאדה או משאיר את ריקן להחליף בצד שמאל. אלברמן, גולסה, בניון ומיכה להשאיר כמובן, גם אליאל פרץ מוכשר מאוד ולטעמי יכול לקבל דקות כבר מעכשיו ולהישאר עונה הבאה וככה יושלם הקישור עם קשר דפנסיבי זר (מרסלו אולי) וקשר התקפי זר.

התקפה - לא רואה את בן חיים נשאר וגם עליו אפשר לעשות קופה, הייתי מביא את אצילי, משאיר את שוינפלד וחלוץ זר.

חוץ מזה אני מאוד בעד לתת יותר מקום לצעירים במשחקים מסוימים כמו יונתן כהן ומאוויס.

לדעתי הקיץ חייבים שינוי נרחב. זה צ׳אנס למכור את וידאר וראיקו בכסף גדול מאוד. ראיקו מהזרים המרגשים שהיו פה בשנים האחרונות אבל אין מה לעשות, הוא רוצה להתקדם ובצדק אז מכבי יכולים לנצל את זה לעשות כסף. לגבי וידאר, הוא שחקן עם איכויות אבל צריך שישחקו בשבילו ולדעתי בכסף שימכרו אותו (יותר מה3.5 ששילמו עליו) אפשר להביא שחקנים טובים יותר. על שניהם לדעתי נקבל לפחות 10 מיליון יורו, שאיתם צריך להביא שוער זר חדש (לא רואה ישראלי שיכול לעמוד בשער שלנו), קשר התקפי זר שמאיים על השער גם מרחוק, מהיר ופיזי שמביא מספרים כמו שבקאריונה היה אמור להיות וחלוץ זר שיודע ליצור לעצמו יותר. צריך לדעתי מעכשיו לתת לברזילאים דקות משחק, ככה יהיה אפשר להחליט אם כדאי להשאיר אותם או שזה הימור.. כי שחקנים בעמדות שלהם אנחנו חייבים. זר שישי שלי זה רובן מיקאל, לטעמי שחקן מצוין עם איכויות גבוהות. לגבי הבלמים הישראלים הייתי משאיר את שלושתם עם בלם זר (ראמון אולי), רביעיית בלמים מצוינת שתהיה בה תחרות על השניים הפותחים. הייתי מביא את דוידזאדה או משאיר את ריקן להחליף בצד שמאל. אלברמן, גולסה, בניון ומיכה להשאיר כמובן, גם אליאל פרץ מוכשר מאוד ולטעמי יכול לקבל דקות כבר מעכשיו ולהישאר עונה הבאה וככה יושלם הקישור עם קשר דפנסיבי זר (מרסלו אולי) וקשר התקפי זר.

התקפה - לא רואה את בן חיים נשאר וגם עליו אפשר לעשות קופה, הייתי מביא את אצילי, משאיר את שוינפלד וחלוץ זר.

חוץ מזה אני מאוד בעד לתת יותר מקום לצעירים במשחקים מסוימים כמו יונתן כהן ומאוויס.

בול

מציאות: מוכרים את אוסקר, וידאר וראיקו וקונים את אלטמן במיליארד ארבע מאות אלףףףףףף

סדר עדיפויות לשחקנים:

רפאלוב (לגנוב אותו לחיפה, לדעתי אם מציעים לברוז' סכום סביר - עד מיליון יורו, הוא יגיע)

דאבור (הבעיה שהוא יקר, וחזר לשחק טוב.. מה שבטוח אם הוא יחזור אז זה אלינו, מחשבה מעודדת)

אצילי (גם, מיליון יורו על הכרטיס ושכר גבוה והוא אצלנו.

בוזגלו (אם לא אבא שלו היה מגיע רחוק)

עטר (אם בוזגלו יחתום בחיפה, הם יסכימו בתנאים מסויימים לעסקה.

2 מתוכם לפחות.

חוצמיזה: שוער במקום ראיקו, מגן במקום עמבה, קשר התקפי במקום אוסקר. ועוד חלוץ 9 (במידה ודאבור לא יגיע).

לא צריך זעזועים גדולים, לתת לקבוצה לרוץ ולהתרגל לזה שאין זהבי כל שנה

צריך לזכור שעל כל גול יש לו עוד 10 החטאות בבעיטות האלה שמבזבזות הזמנויות להתקפות.

צריך גם לזכור שהוא אלוף המדינה כבר 5 שנים ברצף

סדר עדיפויות לשחקנים:

רפאלוב (לגנוב אותו לחיפה, לדעתי אם מציעים לברוז' סכום סביר - עד מיליון יורו, הוא יגיע)

דאבור (הבעיה שהוא יקר, וחזר לשחק טוב.. מה שבטוח אם הוא יחזור אז זה אלינו, מחשבה מעודדת)

אצילי (גם, מיליון יורו על הכרטיס ושכר גבוה והוא אצלנו.

בוזגלו (אם לא אבא שלו היה מגיע רחוק)

עטר (אם בוזגלו יחתום בחיפה, הם יסכימו בתנאים מסויימים לעסקה.

2 מתוכם לפחות.

חוצמיזה: שוער במקום ראיקו, מגן במקום עמבה, קשר התקפי במקום אוסקר. ועוד חלוץ 9 (במידה ודאבור לא יגיע).

לא צריך זעזועים גדולים, לתת לקבוצה לרוץ ולהתרגל לזה שאין זהבי כל שנה

רפאלוב לא שחקן הרכב שם?

צריך להוסיף לקבוצה הזאת ווינריות.

כישרון ויכולת יש בשפע וגם ניסיון.אבל חסר לי הקילר אינסטינקט שאבד לנו מאז שראדי עזב.כן כן ראדי !

בלי מהראן ראדי הם לא לוקחים אליפות העונה בחיים.

יש בו כל מה שצריך בישביל קשר אמצע-פיזיות,כוח מתפרץ ,איום ממשי לשער ממרחק והכי חשוב הווינריות שלו שכלכך התאימה למועדון כמו מכבי.

ראדי הוא הקשר הכי טוב בארץ יותר מכל האוגו והמיקאל האלה.

לצערי קשה לי לראות אותם לא לוקחים אליפות גם בעונה הבאה.

ההגזמה הכי מטורפת שראיתי 2.0 וכל זה בפחות משבוע. לא אופתע אם זה מהראן ראדי כתב את ההודעה בכלל.

הוא בתקופה טובה בבאר שבע, מספק מספרים ואין ספק שהוא משדרג אותם, אבל מפה ועד ״אם לא הוא הם לא לוקחים אליפות בחיים״ המרחק.. ואוו. קילומטרים.

למה לא להנחית איזו הצעה על אוגו ועל וואקמה?

רק בשביל ליצור של בלאגן.

אוהב את הראש שלך.

לגבי הברזילאים, הם לא משותפים אפיחו בשיא הגארבג' טיים. כנראה ניפרד כידידים

אוהב את הראש שלך.

לגבי הברזילאים, הם לא משותפים אפיחו בשיא הגארבג' טיים. כנראה ניפרד כידידים

מכבד אותך.

יש לנו סגל פסיכי וספסל פסיכי ועמוק ויישאר ככה גם אחרי כמה עזיבות\השאלות\ורכישות, ראינו בבירור שמאז ינואר מכבי הקבוצה הטובה בליגה פשוט זה לא הספיק כדי לצמצם את הפער (גם הנקודות וגם המנטאלי מימי שוטא) כל מה שצריך זה רוטציה טובה ושהשחקנים יהיו משופשפים וחדים ויותר חשוב שהמאמן וגורדי יהיו חדים כבר מתחילת העונה.

בתסריט כזה אין סיבה אחת שזה לא יהיה שלנו ובפער. אנחנו מכבי מי הם בכלל

גם העונה את המחזורים הראשונים התחלנו מעל ב"ש והבאנו שיליה וחמישייה ואז הכל התבלבל לנו בין הידיים והחליק לנו אבל הסגל היה איכותי פשוט לא השתמשו במכונה כמו שצריך. אם המכונה תצא משומנת מתחילת העונה הבאה והשחקנים יבואו להילחם אנחנו יכולים לשחזר את עונת סוזה גם אם ב"ש רק ישתפרו, הם עדיין לא יהוו פייט

אני באמת לא חושב שיש מה לבנות על שחקנים כמו דאבור ואצילי גם אם יגיעו.

היתרון של ב"ש עלינו הוא פחות בכמות הכישרון שיש בקוצה אלא בעיקר בפיזיות ובאינטסיביות.

ההתקפה שלנו ממש רכה בקטע הזה, על אחת כמה וכמה עם המוח יעזוב, וכמו שאמרו פה חסר גרזן אמיתי בקישור.

יצחקי ויוסי עם כל הכבוד רחוקים מלהיות השחקנים שיביאו את הערך המוסף הזה מהספסל, ולכן מכבי צריכה לראות איך היא קודם מתחזקת בקטע הזה ומחזירה לעצמה את העליונות הפיזית.

גוהו