Jump to content

יגור פיליפנקה

Armagedon

Recommended Posts

קם מהקרשים ופשוט חזר לעניינים.

אחלה בלם ישראלי , הרבה שקט, שלווה ורוגע במשחק שלו.

לא במקרה היה בלם פותח של באטה בוריסוב ונרכש ע"י קבוצת לה-ליגה בכירה (גם אם לא שיחק, עדיין שמו עליו ז'יטונים).

מגדלור נהדר בקו האחורי.

696601.jpg

חסרון משמעותי במהירות ובאחד על אחד (אחת למשחק הוא מאבד את השחקן שלו), אך מאז שנקרא להחליף את טיבי הוא עושה את העבודה.

קיבל צליבה מכל כיוון רק בגלל העובדה שהגיע על תקן ׳זר׳ ועם רזומה טוב

אם הוא היה ישראלי שגדל כאן היו עפים עליו

העלים לבינתיים את החיסרון של טיבי וזה לא מובן מאליו

הנעת כדור, הבנת משחק ומשחק ראש טובים. מעט רך לעיתים וצעד ראשון כבד (אתמול לדוגמה לידור כהן עבר אותו בקלילות ליד הקו).
בסה״כ עושה עבודה טובה ושקטה ברצף הנוכחי.
אבל עדיין לא מספיק טוב כבלם שפותח קבוע בקבוצה אלופה, בהחלט שווה מקום בסגל בתור ישראלי.

הוא עושה אחלה עבודה עד כה. אבל מאוד מקווה שבעונה הבאה לא נצטרך לסמוך עליו יותר מדי.

בכללי... הייתי שמח אם היה מוחלף בפרוספקט צעיר שיתפוס את מקומו, משהו כמו דור פרץ בעונת פאקו. רק שהפעם זה יהיה אשכרה בלם ולא קש"א.

הוא עושה אחלה עבודה עד כה. אבל מאוד מקווה שבעונה הבאה לא נצטרך לסמוך עליו יותר מדי.

בכללי... הייתי שמח אם היה מוחלף בפרוספקט צעיר שיתפוס את מקומו, משהו כמו דור פרץ בעונת פאקו. רק שהפעם זה יהיה אשכרה בלם ולא קש"א.

הוא רק בן 29, מה יש להחליף ? ועוד כישראלי. מעולה לסגל.

אנדרייטד. קריאת משחק מצוינת, מניע כדור מצוין, חכם, לא מעיף כדורים בפאניקה. ההגנה נראית כרגע הכי טוב שנראתה העונה על כל צורותיה וגלגוליה.

קם מהקרשים ופשוט חזר לעניינים.

אחלה בלם ישראלי , הרבה שקט, שלווה ורוגע במשחק שלו.

לא במקרה היה בלם פותח של באטה בוריסוב ונרכש ע"י קבוצת לה-ליגה בכירה (גם אם לא שיחק, עדיין שמו עליו ז'יטונים).

מגדלור נהדר בקו האחורי.

696601.jpg

מעולם לא היה בקרשים, לא ברור מאיפה אתם מביאים את זה. לא התבלט לטובה, אבל גם לא היה גרוע בשום משחק העונה.

מאז שחזר לשחק אחרי הפציעה של טיבי עלה ביכולת. כנראה שיש צדק באמרה שצריך לתת לזרים זמן ושקט כדי שיתרגלו, יתאקלמו ויתנו את היכולת הטבעית שלהם

אין לי שום בעיה איתו והוא באמת עושה עבודה מצוינת מאז הפציעה של טיבי, אבל המערכת הביעה חוסר אמון בו בינואר כשהנחיתה לו בלם על הראש בזמן שהוא שחקן ספסל. למזלו (וכנראה לצערנו) השחקן שהביאו לא מתאים (אחרת איזה סיבה יש לא לשתף אותו בכזאת קיצוניות??) והוא לקח את המושכות ושיחק אותה. לדעתי ימשיך עוד עונה.

... רמון?