Jump to content

שיר האונס

Recommended Posts

לא מבין למה אנשים ממשיכים להתעקש לשיר את השיר הזה

הוא סתם גורם לפילוג בקהל

לשריקות בוז

לחילופי קללות בין אלה ששרים לבין אלה ששורקים בוז

וואלה, כן יש צביעות. בזה אני חייב להסכים.

בשירים מסויימים הנושא כן מחליק כי כן מדובר בשיר כדורגל לגיטימי; אתה הבאת כדוגמה את השורה ״נשחוט את כל האדומים״ - אבל כולם יודעים שלא באמת נלך לשחוט את כל האדומים.

נכון שגם לא באמת ״נאנוס״ את הבנות שאוהבות להשתולל, אבל השימוש במילה הספציפית הזאת יוצר הרתעה מסויימת.

אונס והטרדה מינית אלו דבר שלצערי כמעט כל אישה חווה כיום.

לצורך העניין, שחיטה לא.

חחחחחח.

בסופו של דבר כן ירדתי לקטנות.

לא ברור לי למה להמשיך באידיאולוגיה הזאת שכוללת בתוכה גם קצת ראש בקיר. אי אפשר פשוט להבין שהשיר מפריע וימשיך להפריע, ולטובת שני הצדדים, לשנות את השתי שורות המזדיינות האלה?

שחיטה או רצח זה משהו שגם קורה כל יום, לנשים וגם לגברים.

אפשר לומר שזה ראש בקיר במידה וזה היה חד פעמי, הדבר החד פעמי הזה שמפריע לשורקי הבוז.

את שירי טועמה כבר לא שרים, אמנם אחרי אינספור דיונים אבל עדיף מאוחר מאשר כלום. אז כן באו לקראת טובת הכלל בנושא הזה.

על שירי טועמה לשורקי הבוז הייתה הטענה של העונשים (למרות שנענשנו על זה הרבה פחות ממה שחושבים).

אז עכשיו זה נטו קטע מצפוני, לא הגיע הזמן ששורקי הבוז יבלעו את הגלולה פעם אחת? אפשר לא לשיר אפשר להזדעזע מי אני שאגדיר לאחרים את הקווים האדומים, אבל אי אפשר להשתיק בכוח.

מי שמפלג את הקהל ומי שנותן לשיר הזה משמעות גדולה יותר ממה שהוא באמת הם שורקי הבוז וכל אותם נואמים מרגשים בתקשורת ופייסבוק.

חבר יקר, אתה מבזבז את הזמן של שנינו בכך שאתה לא מבין דבר אחד - הדיון כבר ממזמן לא על "מי מפלג" או "האם ראוי מבחינה מוסרית", והטענות "כולה שיר כדורגל" או "לא מרוקן למכבי את הכיס" כבר לא רלוונטיות.

כבר קיים קרע בין הארגון לקהל הרחב בעניין הזה, ולהרבה אוהדים לא נוח עם השיר הזה (ובו-זמנית אין להם בעיה עם שירים אחרים) - זה המצב.

האפשרויות לפיתרון נשארו אותן אפשרויות שציינתי בעמוד הקודם - 1) לשנות את השורות

2) להפסיק לשיר את השיר

הכל עכשיו בידיים של הפנאטיקס, שברור לכולנו שחלק מהם קוראים כאן ויכולים להרים את הכפפה רק אם ירצו.

ובזה נסגור את הדיון. שיהיה לך חג שמח

כשהתחלתי את הנושא ביקשתי תשובות בוגרות ללמה כן לשיר את זה.

וההודעות היחידות לבעד היו:

- "אני לא רואה בעיה בשיר", נגיד.

- "יש לקבוצות אחרות שירים גרועים אז גם לנו מותר" - מאוד בוגר.

- "השיר בסדר, הבעיה היא מי שעושה ממנו סיפור" - רציני??

אם אנשי הארגון היו נפגשים עם קורבן אחת של אונס ומבינים מה זה עושה להן, ואיך כל דבר קטן יכול להחזיר אותן לרגעים האלה, הם היו סוף סוף מבינים.

לא סתם על כל פוסט שמדבר על הנושאים האלה בפייסבוק כתוב טריגר אונס, טריגר הטרדה, טריגר אלימות קשה וכו'.

כי בקלות הנשים האלה חוזרות לשם, בטח משורות כמו שיש בשיר הזה.

מה הבעיה? שהסטטיסטיקה מדברת על זה שאחת מתוך אחת תוטרד מינית (מילולית או פיזית) או תיאנס לפחות פעם בחיים, ולהרבה מהן נשארת צלקת (גם במקרה של הטרדה).

אני לא פמיניסט, ועם חברים אתה תשמע אותי מדבר בצורה גסה ובצורה שלא הייתי מתבטא בחוץ וליד אנשים שאני לא מכיר או ליד נשים, אבל לדעתי במרחב הציבורי לשיר את זה ככה, זה יכול לפגוע בלא מעט נשים.

זה עניין של עלות/תועלת. העלות היא הפגיעה, התועלת לא גדולה. לא חסרים לנו שירים מלהיבים.

חבר יקר, אתה מבזבז את הזמן של שנינו בכך שאתה לא מבין דבר אחד - הדיון כבר ממזמן לא על "מי מפלג" או "האם ראוי מבחינה מוסרית", והטענות "כולה שיר כדורגל" או "לא מרוקן למכבי את הכיס" כבר לא רלוונטיות.

כבר קיים קרע בין הארגון לקהל הרחב בעניין הזה, ולהרבה אוהדים לא נוח עם השיר הזה (ובו-זמנית אין להם בעיה עם שירים אחרים) - זה המצב.

האפשרויות לפיתרון נשארו אותן אפשרויות שציינתי בעמוד הקודם - 1) לשנות את השורות

2) להפסיק לשיר את השיר

הכל עכשיו בידיים של הפנאטיקס, שברור לכולנו שחלק מהם קוראים כאן ויכולים להרים את הכפפה רק אם ירצו.

ובזה נסגור את הדיון. שיהיה לך חג שמח

3. שורקי הבוז יפסיקו לשרוק בוז בשיר

למה האופציה הזאת לא קיימת אצלך?

3. שורקי הבוז יפסיקו לשרוק בוז בשיר

למה האופציה הזאת לא קיימת אצלך?

שורקי הבוג מגנים על הקבוצה והאינטרסים שלה, לעומת זאת, מי ששר את השורות הללו פוגע בקבוצה ובאינטרסים שלה.

לכן, האופציות היחידות הקיימות הן אלה שהוא ציין לעיל.

אופציה 3. להתבגר כבר. תינוקות.

הקטע הזה ששרים את השיר בסוף המשחק זה מגוחך בכמה רמות.

בעיקר תופס אותי הקטע שבזמן שהשחקנים באים למחוא לקהל כפיים הקהל שר להם: "אתם זונות של ערבים. אנחנו מתביישים בכם." סיטואציה קצת מוזרה.

חוץ מזה אתם באמת חושבים שהשיר העלוב הזה יחליף את הקונטרה? באמת?

כשהתחלתי את הנושא ביקשתי תשובות בוגרות ללמה כן לשיר את זה.

וההודעות היחידות לבעד היו:

- "אני לא רואה בעיה בשיר", נגיד.

- "יש לקבוצות אחרות שירים גרועים אז גם לנו מותר" - מאוד בוגר.

- "השיר בסדר, הבעיה היא מי שעושה ממנו סיפור" - רציני??

אז קח תשובה בוגרת זה כדורגל אני הייתי יותר מוטרד אם הייתי שר " ניקח לכם את הבנות שאוהבות להשתולל שנתחתן\נזדיין\ניצא איתה לדייט נצעק היום המוות הפועל"

וואלה מת על השיר הזה

מילים עוצמתיות

לא יודע מה פתאום כולם משחקים אןתה נגד השיר הזה,יש לי הקלטה מהדרבי 5-0 שבחימום כל המזרחי שרים את זה בטירוף בלי בוז בכלל

שורקי הבוג מגנים על הקבוצה והאינטרסים שלה, לעומת זאת, מי ששר את השורות הללו פוגע בקבוצה ובאינטרסים שלה.

לכן, האופציות היחידות הקיימות הן אלה שהוא ציין לעיל.

אופציה 3. להתבגר כבר. תינוקות.

איך השיר פוגע בקבוצה ובאינטרסים שלה?

השיר הזה לא פוגע באינטרס של אף אחד, גם לא בקורבנות האונס כפי שמנסים לצייר פה. זה לא שמישהו פה אי פעם נעלב מזה שאוהדי הפועל שרים עליו שהוא ****. פשוט, גם במגרשי הכדורגל, שנראה כאילו הכל מותר, לקלל, לעשן, לזרוק זבל על הרצפה, גם בתוך קופסת העולם הווירטואלי הזה (שאני מאוד מאוד אוהב אגב), אנשים מרגישים שצריך לשים גבולות, והשיר הזה הוא מזעזע בתוכן שלו, וזה לא בגלל הגזענות ולא קורבנות אונס למיניהן ולא כלום, המילים האלה זה המילים הכי קשות ששמעתי מעודי ולי אישית קשה לשמוע אותן.

בגדול לא שיר כזה אלים כמו שהרבה פה אומרים, אבל הפנאטיקס הביאו אותו בתזמון הכי לא נכון ויצרו לו שם רע לדורות..... רק מראה מה רמת האמון של הקהל הרחב בפנאטיקס וכמה עוד הרבה עבודה יש להם כדי לרכוש את האמון בחזרה (התחילו מצויין)...

לפי דעתי אם הוא היה נכנס לפני שלוש שנים או לחילופין עוד שנה (במידה והפנאטיקס ממשיכים להיות בסדר מבחינת הקהל) אפחד לא היה מתרגש יותר מידי.

עם ובלי קשר למהות הנושא, נשבר לי הזין לשמוע שירים על הפועל. הם לא מעניינים לי את הביצה.

צודק. השיר הזה בעיקר גורם למצב שמי ששר אותו, אומר משריקת הפתיחה עד לשריקת הסיום - יותר את המילה הפו' מאשר את המילה מכבי! (כולל כל השירים שמסביב).

איך השיר פוגע בקבוצה ובאינטרסים שלה?

1. בשלב ראשון- כבר חטפנו יציע סגור במשחק באירופה (וזה רק כאזהרה, המשך יבוא).

2. מפלג את הקהל.

3. מפלג בין הקהל להנהלה.

4. מוציא שם רע לקהל ולקבוצה.

5. עונשים עוד יבואו גם בארץ- בפעם האחרונה בית הדין לא העניש בגלל שרוב הקהל שרק בוז לשיר המטומטם הזה.

עוד?

השיר הזה לא פוגע באינטרס של אף אחד, גם לא בקורבנות האונס כפי שמנסים לצייר פה. זה לא שמישהו פה אי פעם נעלב מזה שאוהדי הפועל שרים עליו שהוא ****. פשוט, גם במגרשי הכדורגל, שנראה כאילו הכל מותר, לקלל, לעשן, לזרוק זבל על הרצפה, גם בתוך קופסת העולם הווירטואלי הזה (שאני מאוד מאוד אוהב אגב), אנשים מרגישים שצריך לשים גבולות, והשיר הזה הוא מזעזע בתוכן שלו, וזה לא בגלל הגזענות ולא קורבנות אונס למיניהן ולא כלום, המילים האלה זה המילים הכי קשות ששמעתי מעודי ולי אישית קשה לשמוע אותן.

מסכים גם עם זה וגם עם פגיעה באינטרסים של הקבוצה.

אבל אם זה לא מזעזע את כולם, אז לפחות שיתחשבו באינטרסים של הקבוצה.

מעודך? היו מילים הרבה יותר קשות מזה במגרשי כדורגל לדעתי השיר על נאתכו ועוד רבים הרבה יותר ארסיים. הדבר היחיד שבאמת מפריע לי שהוא לא קשור לכלום כמו שכתבתי אין צורך לשיר אותו נגד מכבי פתח תקווה, כפר סבא ודומיהם זה סתם מביך.

באופן כללי לא מבין את המחול הזה סביב הפועל,מילא הם היו מהווים לנו איום כלשהו ,מתגרים בנו ,מפרקים אותנו בדרבים.

כל המשחק שרים להם.

אין לי הרבה בעיות עם הפנאטיקס אבל מה שכן,

בשנה שנתיים אחרו עתנראה שאנחנו בדרך להוסיף שלט ליציע :

״100% anti hapoel"

שלט כזה מביך כאילו אנחנו נוצרנו בשביל לשיר נגד היריבה,

הפועל מעניינים לי את התחת שיטבעו התחתית ואנחנו נשיר לקבוצנ שלנו בפסגה .

נמאס מהמילה הפועל, שמעתי ילד קטן שואל :

״אבא למה כל הזמן שרים להפועל חשבתי שאנחנו לא אוהבים אותם״

נקודה למחשבה לכל המקורבים לפנאטיקס והאנשים בפנאטיקס, זה םשוט לא האופי המכביסטי ,זה האופי הקומוניסטי

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.