Jump to content

ושוב, מיכה - הפעם אחרי מכבי פ"ת

liron981s

Recommended Posts

16 בישולים היו לו רק בויקיפדיה רשום 17. הפורמט שהיה לליגה פחות רלוונטי כל עוד הוא מחזיק שיא, אין מישהו שעשה יותר?

אגב בדקתי עד 99-00 היו פעמיים 15 של בניון ורוסו.

גול עצמי נחשב בישול?

במנג'ר כן, במציאות זה שונה

יש שערים עצמיים העונה שהחשבתי לבישול, שני השערים מול הפועל חיפה למעשה, בסיבוב הראשון והשני - היה כדור רוחב/הגבהה מהאגף ושחקן ההגנה הכניס את זה פנימה, כשכוונת המוסר הייתה.. למסור ולבשל.

במקרה של מיכה אתמול הכוונה הייתה לבעוט לשער ולהבקיע, לכן לא החשבתי את זה כבישול, אלא כריבאונד לגול (כמו במקרים אחרים העונה, הראשון אם אני לא טועה היה של סקאריונה במחזור הראשון מול כפ"ס כאשר השוער הדף ובן בסט דחק מקרוב את הריבאונד)

לא יודע אם מישהו שם לב, אבל היה מצב שהגיע כדור מהאויר ומיכה בעט פצצה.. כן. פצצה.. מיכה.. בעט.. וזה פגע בראש של שחקן מכבי פתח תקווה שצנח על הדשא כאילו פגע בו תותח. והכדור הזה עמד ללכת למסגרת.. זה היה לקראת סוף המשחק אם אני לא טועה. חברים, שלא תחשבו שמיכה לא מודע לחולשות שלו, הוא עובד עליהן והוא עוד יהיה המפלצת שאני חושב..

לא יודע אם מישהו שם לב, אבל היה מצב שהגיע כדור מהאויר ומיכה בעט פצצה.. כן. פצצה.. מיכה.. בעט.. וזה פגע בראש של שחקן מכבי פתח תקווה שצנח על הדשא כאילו פגע בו תותח. והכדור הזה עמד ללכת למסגרת.. זה היה לקראת סוף המשחק אם אני לא טועה. חברים, שלא תחשבו שמיכה לא מודע לחולשות שלו, הוא עובד עליהן והוא עוד יהיה המפלצת שאני חושב..

גם הגול העצמי של עמוס הגיע מכדור חזק שמיכה בעט למשקוף בנגיעה אחת, בלי לעצור את הכדור ולהתמזמז איתו

ולגבי העבודה בחדר כושר? הוא עובד, הרבה. מיכה של היום שונה מאוד מאשר לפני שנה-שנתיים, ואני מאמין שימשיך להשתפר בפן הזה.

גם הגול העצמי של עמוס הגיע מכדור חזק שמיכה בעט למשקוף בנגיעה אחת, בלי לעצור את הכדור ולהתמזמז איתו

ולגבי העבודה בחדר כושר? הוא עובד, הרבה. מיכה של היום שונה מאוד מאשר לפני שנה-שנתיים, ואני מאמין שימשיך להשתפר בפן הזה.

מי שלא שם לב שהשחקן משתפר גם אם זה בצעדים קטנים פשוט עיוור, לפחות העונה הזאת חיסלה סופית את התיאוריה שהיכולת והמספרים שלו תלויים בזהבי.

הוא בכושר טוב מאוד בסך הכל, מהתקופות היותר טובות שלו בקריירה בעיניי.

הבישול שלו הוא אחד היותר מרשימים שראיתי העונה בליגה.

חשוב מכך, הוא גם הציג יכולת שלא זכור לי שראיתי ממנו בעבר.

כדור מדוד וחד, לא קשתי ורך כמו בדרך כלל. ועוד עם שמאל ! סחטיין עליו.

אם לא מדובר ב״יציאה״ חד פעמית, אלה בכלי של ממש שהתווסף לרפרטואר שלו, זה יהיה אדיר עבורו ועבור הקבוצה.

עדיין מחכה ליום שבוא יצליח להביא דומיננטיות ויכולת גבוהה באופן יציב גם במשחקים הקשים/גדולים.

הוא בכושר טוב מאוד בסך הכל, מהתקופות היותר טובות שלו בקריירה בעיניי.

הבישול שלו הוא אחד היותר מרשימים שראיתי העונה בליגה.

חשוב מכך, הוא גם הציג יכולת שלא זכור לי שראיתי ממנו בעבר.

כדור מדוד וחד, לא קשתי ורך כמו בדרך כלל. ועוד עם שמאל ! סחטיין עליו.

אם לא מדובר ב״יציאה״ חד פעמית, אלה בכלי של ממש שהתווסף לרפרטואר שלו, זה יהיה אדיר עבורו ועבור הקבוצה.

היה לו עוד אחד כזה העונה (בשער הראשון נגד רעננה בתחילת העונה), ולפחות אחד בעונה שעברה (בשער השני נגד ביתר בבלומפילד בפלייאוף).

דור מיכה הוא המוסר הטוב בליגה, תמיד אמרתי את זה, בצד ימין או בצד שמאל, ברגל ימין או ברגל שמאל, בכל עונה הוא נותן תוצרת וגם מבשל שערים חשובים. עכשיו תמשיך לכבוש שערים ילד.