Jump to content

דן טפר מדבר אלייכם !

DanTepper

Recommended Posts

אתם מרגשים ואני אפילו לא מתעניין בכדוריד, אתם מכבי כמו הכדורסל והכדורגל. אגודה אחת, צבע אחד וקהל אחד.

מגיע לכם אולם מפוצץ בקהל צהוב שידחוף אתכם קדימה

הגביע זה נחמד, האליפות היא המטרה האמיתית. תביאו את הדאבל!

יש איש קשר שהחליף את מעין בנושא הכרטיסים? איך מארגנים?

שלום לכולם,

אני מעיין, גם כן מהכדוריד (מהיציע) ומהשחקן ה-12 (בעבר).

קודם כל, חיכינו הרבה זמן לדמות מכביסטית מרגשת כמו דן טפר שתצטרף לחבורה המרגשת שלנו.

אתם מבינים שיש לנו שחקן שגדל, נשם ואכל מכבי מגיל אפס, שהיה בארגון אוהדים ועכשיו משחק בשביל הסמל???

מעבר לזה, לגבי כרטיסים - לחצי-גמר הפלייאוף כרטיסים עולים 20 או 30 שקלים ובעזרת השם אם נעפיל לגמר הפלייאוף יהיו כרטיסים מסובסדים לאוהדים.

לפרטים צרו קשר עם נדב (המכונה צבי) - 052-4486104

חייב גם להתייחס לכמה אנשים כאן שכתבו לגבי הפנאטיקס. האגודה וגם החבר'ה הקבועים של הכדוריד דיברו עם הפנאטיקס, אבל לצערנו הם לא יכולים להגיע מסיבות השמורות עימם (אני לא מרגיש בנוח לדבר בשמם וגם לא הייתי בשיחות האלה). למרות זאת, יש עידוד בכדוריד ובכדורעף כבר כמה שנים גם בלי ארגונים. הנוכחות של הפנאטיקס (או היעדרה) לא צריך להשפיע על הגעה של אוהדים. תיכונט (והדר יוסף) זה ה-מקום למי שמחפש לקחת איזה אחיין או בן דוד לטקס חניכה של מכבי, באווירה חיובית ובמכביזם old school.

הקבוצה הזאת מרגשת ברמות. אני מבטיח לכם שלא תתאכזבו אם תבואו, וככל שיותר אנשים יבואו ככה העידוד יהיה יותר עוצמתי ומשפיע.

ב-ו-א-ו!

יאללה מכבי

חבל שהפנאטיקס לא יגיעו, היו מביאים איתם עוד הרבה ויוצרים אווירה אחרת, נכון שיש עידוד אבל אין מה להשוות בלעדיהם.

אם האנשים שכתבו כאן על פנאטיקס יגיעו, אתם תבינו שאפשר לעשות עידוד עוצמתי (באולם קטן וביתי) גם בלי הארגון. ברור שהנוכחות שלהם הייתה מוסיפה ומשדרגת אבל במקום לחפש סיבות למה לא להגיע (ובאמת שזאת אולי הסיבה היחידה וגם היא קלושה), תתמקדו בלהגיע!

מניסיון אישי, לפעמים עידוד של 20, 30, 50 אוהדים באולם קטן הוא פי אלף (ואני רציני ולא מגזים) יותר עוצמתי, מבחינת החוויה, האווירה וההשפעה, מאשר עידוד במשחק ליגה רגיל בכדורגל.

עד שלא תגיעו, אתם לא תבינו את ההשפעה של כל אוהד. כל אוהד בכדוריד משפיע כמו 100 אוהדים בכדורגל!!!

אחי בלי להעליב או משהו הענף הזה די מעפן ולא מפותח ודי זנוח ובגלל זה בקושי קהל בכללי. בכל מקרה אני מאחל לכם בהצלחה, יכול להיות שאבוא אם יהיה לי זמן.