Jump to content

יוסי בניון - גם מול חיפה

idan12

Recommended Posts

אמר שאם יכבוש לא יחגוג, בפועל לא כבש אבל חגג כל גול כאילו הוא הבקיע.

מעבר לזה, מקצוען אדיר, אגדת כדורגל ישראלי משחק במכבי, רק לכבד ולהתרגש.

אמר שאם יכבוש לא יחגוג, בפועל לא כבש אבל חגג כל גול כאילו הוא הבקיע.

מעבר לזה, מקצוען אדיר, אגדת כדורגל ישראלי משחק במכבי, רק לכבד ולהתרגש.

אני לא מוצא שום סיבה הגיונית שלא יחגוג אחרי מה שעשו לו. מילא אם יכבוש נגד באר שבע ולא יחגוג, אני אבין.

שחקנים שהייתי רוצה לראות במערכת המקצועית במכבי

אלברמן, טב"ח הבלם, ייני, בניון

דרך אגב יפה לראות את בניון וטב"ח מסתדרים ככה אחרי שהרבה זמן הם היו צ'ילבות בנבחרת

שחקנים שהייתי רוצה לראות במערכת המקצועית במכבי

אלברמן, טב"ח הבלם, ייני, בניון

דרך אגב יפה לראות את בניון וטב"ח מסתדרים ככה אחרי שהרבה זמן הם היו צ'ילבות בנבחרת

די הגיוני שבני אדם מבוגרים שצריכים לעבוד יחד יודעים להסתדר ולשכוח "ריבים" מלפני שנים.

אני לא מוצא שום סיבה הגיונית שלא יחגוג אחרי מה שעשו לו. מילא אם יכבוש נגד באר שבע ולא יחגוג, אני אבין.

גם אני. יותר מזה, חושבת שברגע האמת הוא היה חוגג.

די הגיוני שבני אדם מבוגרים שצריכים לעבוד יחד יודעים להסתדר ולשכוח "ריבים" מלפני שנים.

לא כזה מובן מאליו, אצל שניהם היו חששות לגבי היכולת שלהם להנמיך אגו ולהשתלב בשקט. שמח שהמציאות אחרת לגמרי

לא כזה מובן מאליו, אצל שניהם היו חששות לגבי היכולת שלהם להנמיך אגו ולהשתלב בשקט. שמח שהמציאות אחרת לגמרי

בעיות יש איפה שיש כר מרעה לבעיות. כשהמערכת חזקה, גם אלירן עטר הופך למלך השערים ומתחבר עם שרן

ראיתי לפני המשחק שאורי קופר אמר שבמשחק מול בית"ר היו לו 97% דיוק במסירה והסתכלתי כמה מסירות מדויקות היו לו במשחק, אני חושב שרק בתוספת זמן היה לו כדור לא מדויק פעם ראשונה, הכניס כמה כדורים פסיכים

איזה מוזר זה לאהוב אותו, תגלית העונה.

אחרי ההתנהלות שלו השנה הכבוד כולו שלנו שהוא מתרוצץ ככה עם החולצה של מכבי בגיל כזה.

אני חושב שבניון הוא מאוד תלוי סיטואציה מבחינת התנהגות. בסיטואציות מסוימות העסק מוציא ממנו דברים לא טובים, וזה מה שקרה בחיפה.

אצלנו המצב אחר לשמחתי, ואנחנו מקבלים שחקן אחר.

בסופו של דבר זה שחקן או אפילו בנאדם שמוציא את הרגשות שלו החוצה. זה לא הגיע ממקום של אגו או אנוכיות. כולם היו מסריחים אליו שם מהרגע הראשון.

במקום שיתנו לך להרגיש טוב אתה תוכל להינות. בגלל זה היה לי ברור מהרגע הראשון שזה יהיה חיבור טוב.

אני חושב שבניון הוא מאוד תלוי סיטואציה מבחינת התנהגות. בסיטואציות מסוימות העסק מוציא ממנו דברים לא טובים, וזה מה שקרה בחיפה.

אצלנו המצב אחר לשמחתי, ואנחנו מקבלים שחקן אחר.

בחיפה לא היה לו סיכוי להתעסק רק בכדורגל ועדיין היה אחד הטובים שם. פה הקהל שלנו יודע להעריך שחקנים שעובדים קשה וגם אף אחד לא מצפה ממנו להיות שחקן מוביל.