Jump to content

בניון - אחרי חצי הגמר

Recommended Posts

זה כל פעם מדהים אותי מחדש איך 2 השחקנים הכי מבוגרים בסגל הוא וטב"ח כוח משחקים בהכי הרבה מחויבות ותשוקה לא דבר מובן מאליו במחוזותינו. בגלל זה הם הגיעו לאיפה שהגיעו.

מעריך את יוסי שנותן 200% בכל משחק, ספציפית אתמול לא התלהבתי. לא בא מספיק לידי ביטוי, היה רך לעיתים אבל אחרי ההחמצות מול חיפה, אשקלון וסכנין מרגיש לי שהוא לא יכול לתת גול.
חסרים לי מאוד המספרים שלו כשהוא פותח בהרכב. רץ המון, נלחם, מתלהב שזה לא מובן מאליו בגיל הזה ואחרי קריירה כזו אבל לא מביא איתו תכלס.
בכל מקרה שמח מאוד שהוא אצלנו, כמו שאמרתי ברגע שהוא הוחתם אחרי גמר הגביע אשתקד.

הוא טוב אבל לא תכליתי. מזכיר לי את ורמוט אצלנו. צריך לשחק יותר קרוב לשער.

מה? בערך כל פעולה שלו היא תכליתית, פותח לך התקפות וחושב מהר, וגם בהגנה עושה אחלה עבודה.

כרגע זה בלי מספרים משמעותיים, אבל הוא יעיל.

הוא טוב אבל לא תכליתי. מזכיר לי את ורמוט אצלנו. צריך לשחק יותר קרוב לשער.

אשכרה אמרת שהוא מזכיר את ורמוט אצלנו. ואוו.

כל כך שונה. התנועה שלו מפנה שטחים לשחקנים אחרים, כל נגיעה בכדור שלו מחושבת ולכתובת, והוא נותן הגנה מעולה כ-50 50. איפה הוא ואיפה ורמוט.

גם בגול הראשון יש לו אחוזים מאוד גדולים, כל שחקן אחר היה עוצר את ההתקפה אחרי הפאול על בן חיים, הוא פשוט לקח את הכדור השתחרר מהלחץ והוציא את כל ההתקפה לפועל

מעריך את יוסי שנותן 200% בכל משחק, ספציפית אתמול לא התלהבתי. לא בא מספיק לידי ביטוי, היה רך לעיתים אבל אחרי ההחמצות מול חיפה, אשקלון וסכנין מרגיש לי שהוא לא יכול לתת גול.

חסרים לי מאוד המספרים שלו כשהוא פותח בהרכב. רץ המון, נלחם, מתלהב שזה לא מובן מאליו בגיל הזה ואחרי קריירה כזו אבל לא מביא איתו תכלס.

בכל מקרה שמח מאוד שהוא אצלנו, כמו שאמרתי ברגע שהוא הוחתם אחרי גמר הגביע אשתקד.

אתמול היו כמה מצבים שהוא היה לבד ולא מסרו לו. מרגיש לי שלא מחפשים אותו מספיק.