Jump to content

לא שכחנו

OB_MTA

Recommended Posts

יומיים עברו מאחד המשחקים המבישים שהיו בישראל .

רק רציתי לשאול איך ממשיכים מפה ?

מה עושים עם ריינשרייבר ימח שמו

עם התקשורת (מבוני הבן של זונה עד רועי זריהן ושאר עובדי ערוץ הספורט אוהדי באר שבע)

ובעיקר מה עושים עם המאמי הלאומית ?

איפה התקופות שהיינו מארגנים פרטים של אישים שאנחנו שונאים (ראה ערך אוהדי מכבי עובדים על פרימו) ??

נרדמנו בעמידה וזה מתפוצץ לנו בפנים לאט לאט ....

יומיים עברו מאחד המשחקים המבישים שהיו בישראל .

רק רציתי לשאול איך ממשיכים מפה ?

מה עושים עם ריינשרייבר ימח שמו

עם התקשורת (מבוני הבן של זונה עד רועי זריהן ושאר עובדי ערוץ הספורט אוהדי באר שבע)

ובעיקר מה עושים עם המאמי הלאומית ?

איפה התקופות שהיינו מארגנים פרטים של אישים שאנחנו שונאים (ראה ערך אוהדי מכבי עובדים על פרימו) ??

נרדמנו בעמידה וזה מתפוצץ לנו בפנים לאט לאט ....

במשחקים הבאים איתו להתרכז בקללות 90 דק

במשחקים הבאים איתו להתרכז בקללות 90 דק

אם הוא שופט אותנו שוב זה מחדל, באמת מחדל.

ואם יצא והוא שובץ אלינו צריך לדאוג שזה לא יצא לפועל ולא להיות חכמים בדיעבד אחרי שזיין לנו עוד משחק, חבל על העצבים במגרש...

מה עושים מפה? מפסיקים עם הבכיינות, קמים כמו גברים והופכים ליותר טובים. יש המון סיבות לאופטימיות.

ועל הדרך מעיפים מכאן כמה טרולים כמו פותח האשכול שחוץ מלזיין בשכל ולאחל מחלות סופניות לא יודעים כלום מהחיים שלהם.

הלך רוח ה"אכלו לי שתו לי" שנוצר כאן בשבועות האחרונים זה בדיוק ההפך ממכבי. אני בז לזה.

מוריד את הרמה כאן ברמות קשות ומעודד שיח רדוד. אני בקושי מגיב פה אבל עזבו אותי, כבדו את המשתמשים

האיכותיים שכן פעילים פה ולא בא לכם להבריח אותם.

מה עושים מפה? מפסיקים עם הבכיינות, קמים כמו גברים והופכים ליותר טובים. יש המון סיבות לאופטימיות.

ועל הדרך מעיפים מכאן כמה טרולים כמו פותח האשכול שחוץ מלזיין בשכל ולאחל מחלות סופניות לא יודעים כלום מהחיים שלהם.

הלך רוח ה"אכלו לי שתו לי" שנוצר כאן בשבועות האחרונים זה בדיוק ההפך ממכבי. אני בז לזה.

מוריד את הרמה כאן ברמות קשות ומעודד שיח רדוד. אני בקושי מגיב פה אבל עזבו אותי, כבדו את המשתמשים

יופי של תגובה. ומדוייקת.

חטפנו חתיכת כאפה לפני יומיים, אז ההוצאת קיטור פה ביומיים האחרונים טבעית.

בקשר למה שקורה פה מבחינת הבכיינות המתגברת בשבועות האחרונים - מסכים איתך לגמרי שזה יותר מתאים לחברה מהצד השני של הכביש.

הכי קל להאשים את כל העולם אבל בשורה התחתונה מכבי לא היתה קרובה להבקיע 90 דקות במשחק על עונה שלמה.

לא שכחנו וגם לא נשכח, אין מה לעשות חוץ מלהרים את הראש ולהתרכז במשחק ברביעי.

חייבים לעשות משהו .

לא להגיב זה פשוט להזמין אותם להמשיך להתעלל בנו(אם זה תקשורתית,או כמו שראינו בשבת, גם על המגרש)..

מעודדים חזק ביום רביעי כי יש לנו עוד תואר לשחק עליו

נופלים קמים ממשיכים

נקסט

אני אוהב את הגישה

אבל בכל זאת אי אפשר לחכות לפעם הבאה שידרכו עלינו .

חיכיתי לתגובה של מישהו כמוך .

מכבי זה אופטימי , אופטימי זה אני , אתה , כולנו .

מקבל את זה . אבל עכשיו המצב לא טוב ,

ואם כיף לך שדורכים עליך ואתה מרגיש כאילו כל העולם עליך , שיבושם לך . אבל לא על הגב שלנו(שלי בכל אופן ,בטוח שלא) .

אתה לא מגיב בדרך כלל , טוב שכך . אין לך מושג איך לקבל דעה של אחר .

הודעה שלישית ששלחתי פה מאז המשחק ואני אשלח גם עוד אלף על הפנים שלך .

"טרול" ? מה אתה בן שנתיים ? תתקדם .

כמה יותר טוב אתה יכול להיות?

אנחנו בליגה הישראלית, משחקים נגד קבוצות ישראליות, ובשנים האחרונות עם תקציב של קבוצת צמרת ישראלית כמו בש וחיפה

איך אפשר לקבל את זה שאנחנו מפסידים תארים בגלל שיפוט?

ברגיל - שחק טוב יותר ובסוף תנצח.

המשפט שכתבתי מלמעלה, מסתבר לא משקף את הרוח של הליגה הישראלית, אז כן צריך להתעורר.

גם אני קצת חיי בסרט, תבוא תעודד, יהיה בסדר. מסתבר שלא..

עם כל הכבוד והאהבה העיוורית שלי למכבי ולסובבים אותה ההרתעה שלנו כמועדון וכקהל קצת נעלם. אם לוקחים בחשבון את המעבר לנתניה וכל האימפוטנטיות המתלווה לזה..עדיין הלחץ, הגהנום והרעש במגרש ומחוצה לו - לא מספיק. זה לא מספיק במיוחד עם הנהלת מכבי הנוכחית, שהיא קלאסה אחרת ופה בארץ יודעים לנצל את זה בדיוק כמו שהישראלים אחרי צבא טוחנים את האמריקאים בעגלות.

זה שרנשרייבר שפט אותנו שוב ושוב ושוב - מחדל. לא צריך לחזור לתקופת "קריית שלום אחרי הפסדים" אבל כן אפשר לחזור מעט אחורה, לאוסקר..הקהל יד אחת...ורק בלאגן.

קהל רחב, קהל מצומצם, אינטרנט, רדיו, מחאות, שלטים, באנרים.

לא ההפסד בטרנר גרם לי לתובנות האלה אלא כל השנתיים האחרונות...נהיינו פרווה.

כמה יותר טוב אתה יכול להיות?

אנחנו בליגה הישראלית, משחקים נגד קבוצות ישראליות, ובשנים האחרונות עם תקציב של קבוצת צמרת ישראלית כמו בש וחיפה

איך אפשר לקבל את זה שאנחנו מפסידים תארים בגלל שיפוט?

אני מסכים שיש נגדנו טעויות שיפוט קריטיות, אבל עם זאת, עדיין יש לך מספיק זמן ומצבים בשביל להבקיע ולנצח. הקבוצות פה חלשות רצח (חוץ מב"ש) ואין שום סיבה שאחרי כל התהליך הארוך שעברנו, עם התקציב שלנו, שלא תסיים כל משחק עם כמה חתיכות ברשת של היריבה. וזה לא קורה. ברגע שזה יקרה ועדיין נפסיד בגלל השופט אז אני אגיד שיש פה בעיה. אבל עד אז, אתה פשוט לא מספיק טוב.