Jump to content

הרכב לביתר

yello

Recommended Posts

טוב בקושי עברו יומיים ועוד לא עברה הבאסה מהמשחק בב"ש ( ריינשרייבר אתה תמות בסוף יבן שרמוטה ) אבל יש לנו גביע להביא.

* ראיתי שמישהו פה רשם שדילמוני קיבל אדום נגד חיפה ? אז זה אומר שהייסטר ( מגן טוב ) חוזר כצפוי נגדנו אחרי שדילמוני הסריח תדשא בטרנר...

איך נראה לכם שג'ורדי / ליטו יעלו ? נזכה לראות את גולסה סוף סוף חוזר ? ( לא נראה לי )

יהיה קשה, הם קבוצה טובה.

מכבי תל אביב: טל בן חיים החלוץ בספק לחצי גמר הגביע שחקן הצהובים ממשיך לסבול מפציעה ברצועות הקרסול ולא התאמן, הוא עלול להחמיץ את המפגש עם בית"ר ירושלים. יוסי בניון עשוי לחזור להרכב, כשייתכן שארון שוינפלד גם יקבל קרדיט ב-11

http://sports.walla.co.il/item/3054324

מכבי תל אביב: טל בן חיים החלוץ בספק לחצי גמר הגביע שחקן הצהובים ממשיך לסבול מפציעה ברצועות הקרסול ולא התאמן, הוא עלול להחמיץ את המפגש עם בית"ר ירושלים. יוסי בניון עשוי לחזור להרכב, כשייתכן שארון שוינפלד גם יקבל קרדיט ב-11

http://sports.walla.co.il/item/3054324

עם איך שהוא נראה נגד ב"ש עדיף בניון גיל 36 ושורף את המגרש.

פיליפנקה וטב"ח מול המתפרצות של בית"ר..

מפחיד.

בכל אופן הייתי פותח ככה:

ראיקוביץ'

ייני פיליפנקה טב"ח דסה

מרסלו אלברמן בניון

שוינפלד וידאר יצחקי

אם הייסטר באמת חוזר הוא והמגן הצרפתי בצד השני לא מפסיקים לעלות, מצד אחד צריך להיזהר אבל מצד שני יהיו לנו הרבה שטחים ( במיוחד לדסה ) למעלה בניגוד לב"ש שסגרו כל ניסיון.

לא יודע מה קורה עם גולסה, אבל עם עוד פעם נשאיר את אלברמן לבד נגד קלאודמיר וסאבו זה יראה אותו דבר, מצד שני אין מצב שפתאום יעלו עם מרסלו לאזן את זה.

שכטר מפחיד אותי ,( לא רק בצלילות שיהיו ) נכון שפיליפנקה היה בסדר נגד ב"ש אבל הם לא שיחקו על המהירות של בן סהר, אם ישלחו את שכטר על המהירות נגדו לאחד על אחד זה מסוכן.

הכי חשוב שנעלה כמו נינג'ות ולא כאילו אנחנו משחקים נגד באזל וניתן להם כבוד.

טבח מתח את שריר החשק? אולי זה לטובה. וואלה אני אשמח לראות את יוסי ואת שוינפלד בהרכב.

מה קשור שריר החשק?

איך הסקת המסקנות פה עובדת?

כשאני ראיתי שאולי הוא לא ישחק כי הוא סוחב פציעה הסקתי שכנראה זה מה שגרם להופעה הפחות טובה שלשום.

מה קשור שריר החשק?

איך הסקת המסקנות פה עובדת?

כשאני ראיתי שאולי הוא לא ישחק כי הוא סוחב פציעה הסקתי שכנראה זה מה שגרם להופעה הפחות טובה שלשום.

זה כי אתה אופטימי/נאיבי ...

גם אני תמיד רציתי להאמין בזה אבל לא יודע.....מתחיל להיות לי קשה שכל פעם יש כאלה כתבות לפני כל מיני משחקים...יותר מידי רעש לא בריא מסביב לשחקן שאמור להיות הכי חשוב שלנו.

לדעתי - שחרר מאיתנו ולך לחתום בבלגיה......

זה כי אתה אופטימי/נאיבי ...

גם אני תמיד רציתי להאמין בזה אבל לא יודע.....מתחיל להיות לי קשה שכל פעם יש כאלה כתבות לפני כל מיני משחקים...יותר מידי רעש לא בריא מסביב לשחקן שאמור להיות הכי חשוב שלנו.

לדעתי - שחרר מאיתנו ולך לחתום בבלגיה......

מוזמן לקרוא לי ככה, זה לא ממש מפריע לי. יותר מזה, לדעתי אופטימיות/ נאיביות זה ברירת המחדל הטבעית לאוהדים.

לעניין, למה כשגולסה/ סקאריונה לא משחקים חצי עונה הם לא מקבלים כזה יחס? גם ריקן ויוסי היו פצועים הרבה ביחס לכמות ההופעות שלהם ולא קיבלו כזה יחס.

כשהוא נותן משחק אחד לא טוב ישר מתחילים לצעוק שביתה איטלקית, אבל מתעלמים מזה שרוב השחקנים שלנו העונה ביכולת אישית לא משהו.

לצערי יש לו אופי מסוים שקל ליפול עליו. בגלל זה יש עלי אנטי כללי, אבל חבל לי שאוהדים שלנו נופלים בזה.

האמת, הוא ממש לא מהשחקנים האהובים עליי, אבל היחס הכללי אליו משגע אותי.

דילמה גדולה מצד אחד וידאר ישן כבר חודש ושויינפלד נראה טוב בכל דקה שלו על המגרש, מצד שני זה בכל זאת החלוץ הטוב בליגה. שניהם בהרכב זה הימור גדול מדי בטח למשחק שיכול ללכת להארכה וגם הכשירות של שויינפלד למשחק שלם היא בסימן שאלה.

אם טבח פצוע (וגם אם לא) צריך לפתוח עם יצחקי משמאל וסקאריונה באמצע. יצחקי מעולה בשמאל וסקאריונה חייב לצבור בטחון.

את שוינפלד ויוסי להעלות כמחליפים, אבל לא דקה לפני שריקת הסיום. יש לנו עוד משחק סופר חשוב בראשון ואי אפשר שיהיו עוד פציעות.

מוזמן לקרוא לי ככה, זה לא ממש מפריע לי. יותר מזה, לדעתי אופטימיות/ נאיביות זה ברירת המחדל הטבעית לאוהדים.

לעניין, למה כשגולסה/ סקאריונה לא משחקים חצי עונה הם לא מקבלים כזה יחס? גם ריקן ויוסי היו פצועים הרבה ביחס לכמות ההופעות שלהם ולא קיבלו כזה יחס.

כשהוא נותן משחק אחד לא טוב ישר מתחילים לצעוק שביתה איטלקית, אבל מתעלמים מזה שרוב השחקנים שלנו העונה ביכולת אישית לא משהו.

לצערי יש לו אופי מסוים שקל ליפול עליו. בגלל זה יש עלי אנטי כללי, אבל חבל לי שאוהדים שלנו נופלים בזה.

האמת, הוא ממש לא מהשחקנים האהובים עליי, אבל היחס הכללי אליו משגע אותי.

אני חלילה לא תוקף אותך כן...

גולסה וסקאריונה נפצעים לתקופה..אז תמיד יש סיבה טובה.... גםג ריקן ויוסי.

אצל טל זה תמיד נראה כאילו זה מתווסף לאיזה זריקת זין או חוסר אכפתיות. שוב...אני רק אומר מה אני מרגיש....ואני לא מרגיש ככה לגבי אף שחקן אחר...

כל אלו שאומרים שטבח עושה בכוונה,מישהו מכם יכול להסביר למה?

מה אתם חושבים שהוא לא רוצה לסיים את העונה עם אליפות?זה פשוט הסוג שחקן,הוא בחיים לא יוביל קבוצה והוא טוב רק שהקבוצה טובה.

לא צריך סתם להאשים

אני חלילה לא תוקף אותך כן...

גולסה וסקאריונה נפצעים לתקופה..אז תמיד יש סיבה טובה.... גםג ריקן ויוסי.

אצל טל זה תמיד נראה כאילו זה מתווסף לאיזה זריקת זין או חוסר אכפתיות. שוב...אני רק אומר מה אני מרגיש....ואני לא מרגיש ככה לגבי אף שחקן אחר...

זה בדיוק העניין. למה אצל אלה זה נראה שיש סיבה טובה אבל אצל טבח זה נראה שביתה איטלקית?

דילמה גדולה מצד אחד וידאר ישן כבר חודש ושויינפלד נראה טוב בכל דקה שלו על המגרש, מצד שני זה בכל זאת החלוץ הטוב בליגה. שניהם בהרכב זה הימור גדול מדי בטח למשחק שיכול ללכת להארכה וגם הכשירות של שויינפלד למשחק שלם היא בסימן שאלה.

אני דווקא חושב שאם שוינפלד ישחק קצת מתחת לוידאר הוא יכול להשלים אותו.

לא זוכר גול אחד שלו מולם.

הבקיע העונה בפנדל, משחק לא רע שלו

בעונה של פארו בישל 3 פעמים ב4-1

העונה שעברה ב3-2 היה אדיר, אחד המשחקים הכי טובים שלו במכבי.

אבל בכושר הנוכחי שלו זה לא כזה נזק, במיוחד שלביתרי יש את המגן הכי טוב בארץ.

========ראיקו========

דסה===דסה==דסה===דסה

=====נוסא==חאריס=====

טב"ח====טב"ח===טב"ח

========טב"ח========

באמת שמת את נוסא במשחק נגד בית"ר בסמי עופר? אפילו לא בצחוק.