Jump to content

טב''ח החלוץ בב"ש

BMTA

Recommended Posts

מאז תקופת שוטא טענתי שהוא האשם הבלעדי באיבוד תואר האליפות.

שחקן שכונה שכל הזמן חושב על עצמו, אתמול פעם ראשונה בהיסטוריה שלי כאוהד שאני עוזב מגרש כדורגל תוך כדאי קללות על השחקן המחורבן הזה

סע לבלגיה ושחרר אותנו.

מעדיף את אלירן עם חצי רגל ויד על הפה מאשר

את המפקיר הזה

קלאסי.

פותח נושא על ג'ורדי והבזיון שהןא העביר את חיטו במחצית השניה - נכנסים בי כאילו אין מחר.

נושא על טבח החלוץ - כאן מותר לרדת ולקלל שחקן מכבי, להאשים בהאשמות חמורוצ וחסרות בסיס, מכאן זה בטח לא יחלחל ליציע.. ואם יחלחל הרי לא אכפת לכם ככל שמדובר בטבח שנוא נפשכם.

מתי תפקחו את העניים ותבינו שהבעיה שלנו היא בראש ובראשונה הסמכות המקצועית העליונה, הקדוש שלכם, הלא הוא ג'ורדי?

נושא קללות על דסה, קללות על טבח ועוד.. תמשיכו לקלל את הסימפטומים ולא את הגורם להם, רק לא לגעת במי שבאמת אשם בפיאסקו של 2 עונות ברציפות והשיא אתמול בערב כשהוא עושה מוידיגאל אפס מול כל העולם. אם אתה לא סומך עליו, למה לעזאזל החתמת אותו?!? מאשימים פה את שוטה.. מי לעזאזל החתים אותו?! הרבי מילובביטש?!

120 מליון ש"ח תקציב. סאמק.

באמת שאני לא מבין את אלה שעושים לו הנחות/כותבים ספק ברצינות ספק בציניות שאת המכסה שלו הוא כבר סיים בתחילת העונה ושלא צריך לצפות ממנו ליותר.

אני בטוח שהוא יכול וצריך לתת ולתרום ה-ר-ב-ה יותר ממה שהוא נותן

ואין לי צל של ספק שהיכולת הזו שלו קשורה באופן ישיר לאי השחרור שלו בינואר.

קיצר,חבל שלא הלך בינואר, מקווה שיילך בקיץ.

באמת שאני לא מבין את אלה שעושים לו הנחות/כותבים ספק ברצינות ספק בציניות שאת המכסה שלו הוא כבר סיים בתחילת העונה ושלא צריך לצפות ממנו ליותר.

אני בטוח שהוא יכול וצריך לתת ולתרום ה-ר-ב-ה יותר ממה שהוא נותן

ואין לי צל של ספק שהיכולת הזו שלו קשורה באופן ישיר לאי השחרור שלו בינואר.

קיצר,חבל שלא הלך בינואר, מקווה שיילך בקיץ.

אתה היחיד שעושה לו הנחות כשאתה קושר את היכולת לאיזה תירוץ שחרור עלוב. אין לו כדורגל, בחיים לא היה לו, לא תוכל להביא לי שום ראיה משום עונה אחרת בקריירה שלו שתתמוך בזה ש״הוא מסוגל ליותר״. השחקן הכי אוברייטד בכדורגל הישראלי בעשור האחרון. אף אחד לא עשה לו הנחות/כתב בציניות.

חברים הוא פשוט לא משחק כדורגל.

די לעצימת עיניים בחייאת רבאק,פשוט לא בא לו להיות כאן וזה הכי שקוף שיש.

כמה אפשר לסתום,להחליק ולעצום עיניים.. אחלה שחקן אבל פשוט לא רוצה להיות כאן.. שלום ובאמת לא להתראות.

מי זה החבורה שלו? עוד שחקנים כאילו?

לא צריך להיות גאון גדול כדי להבין מי החבורה של טב"ח במכבי, מי החברים שלו שמכרו אותנו בתקופה של שוטא.

חלקם מאוד אהובים בקהל (וגם עליי באופן אישי), אבל אני בחיים לא אשכח להם את המכירה הזאת וזה אות קין מבחינתי כי הם מכרו אותנו ובגללם הפסדנו את האליפות.

קלאסי.

פותח נושא על ג'ורדי והבזיון שהןא העביר את חיטו במחצית השניה - נכנסים בי כאילו אין מחר.

נושא על טבח החלוץ - כאן מותר לרדת ולקלל שחקן מכבי, להאשים בהאשמות חמורוצ וחסרות בסיס, מכאן זה בטח לא יחלחל ליציע.. ואם יחלחל הרי לא אכפת לכם ככל שמדובר בטבח שנוא נפשכם.

מתי תפקחו את העניים ותבינו שהבעיה שלנו היא בראש ובראשונה הסמכות המקצועית העליונה, הקדוש שלכם, הלא הוא ג'ורדי?

נושא קללות על דסה, קללות על טבח ועוד.. תמשיכו לקלל את הסימפטומים ולא את הגורם להם, רק לא לגעת במי שבאמת אשם בפיאסקו של 2 עונות ברציפות והשיא אתמול בערב כשהוא עושה מוידיגאל אפס מול כל העולם. אם אתה לא סומך עליו, למה לעזאזל החתמת אותו?!? מאשימים פה את שוטה.. מי לעזאזל החתים אותו?! הרבי מילובביטש?!

120 מליון ש"ח תקציב. סאמק.

בפיאסקו של שתי עונות... קונה פיאסקו של כל שנה עם ליגת אלופות ופוטו פיניש במחזור הסיום כשאתה חלק ממנו וכמובן בהנחה שאין יו״ר של סכנין שמתראיין בתקשורת לפני המשחק ואומר שהוא בא לחגוג אליפות עם ב״ש.

תפסיק לבלבל את המוח

בפיאסקו של שתי עונות... קונה פיאסקו של כל שנה עם ליגת אלופות ופוטו פיניש במחזור הסיום כשאתה חלק ממנו וכמובן בהנחה שאין יו״ר של סכנין שמתראיין בתקשורת לפני המשחק ואומר שהוא בא לחגוג אליפות עם ב״ש.

תפסיק לבלבל את המוח

אני מבלבל את המוח?! ראבק, עכשיו גם בעונה הבאה תגידו בטח : מעדיף 3 אליפויות ב 6 עונות מבלה בלה בלה.

יש לך תקציב שבעזרתו אתה צריך להשאיר אבק ולא להיות תלוי בהחלטת שופט מחורבן או באיזה מוכר חומוס מסכנין.

מאחל לשרמוטה הזה הרבה הרבה רע.

שיילך לברוז', אמן ולא יראה דקה, ואם כן אז שיקרו לו רק דברים מביכים כמו החילוף של אצילי אחרי 5 דק'.

שיחזור עם הזנב בין הרגליים ויסיים את הקריירה בהפועל עכו. שיעשה שם סבוטאז'. זבל סמרטוט.

שפה שלחלוטין לא מכבדת אותנו.

הוא שחקן מכבי ת"א והתמיכה חייבת להיות בלתי מסויגת בו כל עוד הוא משחק בקבוצה.

ג'ורדי טעה ואני דיי בטוח שהוא הבין את זה עוד לפני חלון העברות בינואר, כשחשב שבן חיים מסוגל לעשות את הקפיצה ולהיות השחקן הישראלי המוביל שלנו בהתקפה.

מכבי לא יכולה להרשות לעצמה שהוא יהיה השחקן המוביל שלה מבחינה מקצועית ומבחינה אישיותית. ג'ורדי טעה כששם עליו אול-אין ולא הביא שחקן אגף נוסף.

בכל אופן, אני מאמין שהשידוך הזה ייגמר. הסיטואציה בה טל בן חיים הוא השחקן המוביל של הקבוצה לא מיטיבה לא איתו ולא איתנו.

מסכים

שחקן מכבי שתרם לא מעט

אתמול היה על הפנים וכבר חצי עונה הוא משחק בניוטרל אבל הקללות לא במקום

גם יש לי הרגשה שהוא לא היה כשיר אתמול במאה אחוז.

היינו בתקופות שמקללים שחקנים ויורדים להם לחיים. שום דבר טוב לא יצא מזה.

זה החומר האנושי שיש לך כרגע. עם זה אתה צריך להלחם ובקיץ לעשות חושבים. לא חצי דקה לפני שהעונה נגמרת ואתה עוד חזק מאוד בגביע.

ואני אגב לא מצטרף למחשבה שהוא עושה טובה שהוא משחק. הוא משתדל, הוא פשוט לא מספיק יציב ולא מספיק טוב לסיטואציה שמכבי יצרה עבורו.

הגול, אגב, הרבה באשמתו. במשחק כזה, הדברים הקטנים הם אלה שמנצחים או מפסידים משחקים. משום מה הוא עזב את האגף שלו ובמקום לפחות לחזור לעמדה במהירות דרך האמצע בשביל לנסות ולהשפיע על המשחק, חזר באיטיות אופיינית לעמדה שלו. יצר חופש באגף שלו שבעקבות חיפוי של שחקני ההגנה, יצר בהמשך יתרון מספרי על סף הרחבה שאסור שיקרה ברמות האלה.

אני מבלבל את המוח?! ראבק, עכשיו גם בעונה הבאה תגידו בטח : מעדיף 3 אליפויות ב 6 עונות מבלה בלה בלה.

יש לך תקציב שבעזרתו אתה צריך להשאיר אבק ולא להיות תלוי בהחלטת שופט מחורבן או באיזה מוכר חומוס מסכנין.

אין לי כוח אליך את המאמצים שלי אני מרכז מעכשיו לאיחוליי רנשרייבר עד שזה יגיע..

רק אומר לך שנרגעת משום מה בתקופה שג׳ורדי לקח את הכישלון עם שוטא על עצמו והחזיר אותנו למסלול, משהו חסר תקדים בכדורגל הישראלי בניגוד לליצנים שבורחים, ובהזדמנות הראשונה חזרת לבלבל את המוח.

סה טו, רנשרייבר לך כבר מהעולם הזה!

טל בן חיים אף פעם לא היה שחקן גדול, אי אפשר לשהוות אותו לזהבי בשום פרמטר.

יכולות? בוודאי שיש לו, אבל בן לא באות לידי ביטוי כמו שמצפים משחקן כזה, הוא כבר בן 28 השנה והשיא שלו זה 11 כיבושים בעונה. יפה ככל שיהיה, זה עדיין לא מספיק לקבוצה כמו מכבי ת"א שרצה לאליפות.

אחרי עזיבת זהבי באמת שציפיתי ממנו לקחת אחריות ולהיות הקילר על המגרש והשחקן שכולם ילפשו אותו כשצריך.

אבל הוא לא שחקן כזה ומעולם לא היה שחקן כזה.

2 מיליון יורו בקיץ ושילך לבלגיה. מיצה את עצמו כאן מזמן.

די נו

כאילו מישהו נתן משחק גדול מול בש

כל הקבוצה שיחקה רעה

כאשר אין אצלנו תנועה כל השחקנים משחקים פחות טוב

המהלך הכי טוב שלנו הגיע כשראינו קצת תנועה של שחקנים ואז ההגנה של בש לא הבינה מה קורה לה

כשגורדי לקח את הקבוצה ראינו המון תנועה ובגלל זה שיחקנו יותר טוב

חאלס עם הקטע הזה של

שמעו הוא לא מגיע למשחקים הגדולים וכל הזיוני מוח האלה

מול סכנין בחצי גמר הוא כבש

הוא בישל לוידאר מול הפועל(אלו סתם דוגמאות למשחקים גדולים שעולים לי לראש עכשיו)

מי ישמע כל שחקן שלנו זה זהבי שכל משחק הוא נותן תפוקה

כל אותם אנשים שעכשיו מטנפים זה אותם אנשים שנעלמו כשלא הפסקנו לנצח

וגם הם אלה ששנה שעברה חיכו שנפסיד את האליפות ואת הגביע כדי להתחיל להגיד כמה רעה הקבוצה שלנו וכל זה