Jump to content

יהיה כשיר לבש?

Sawyerdroid

Recommended Posts

נראה לי שהרבה כאן שוכחים אבל עמב״ה הוא בלם (התפקיד המקורי שלו) לא רע בכלל. בכל הפעמים שהוא שובץ כבלם הוא עשה עבודה די טובה.

תמיד הייתי בטוח שאחרי שנמצא מגן שמאלי טבעי הוא יעבור להיות בלם לצד טיבי

באר שבע באה פשוט פח למשחק הזה, לא פלא שעשר דקות אחרי העיפו את אלישע והביאו את בכר שיעשה סדר בקבוצה

אם הם קיבלו גול מזיו עם הברך, כנראה שהם היו גרועים

באר שבע הודיעה על החתמת בכר כמה ימים לפני המשחק. כנראה חלק בלתי נפרד מההתפרקות שלהם

באר שבע הודיעה על החתמת בכר כמה ימים לפני המשחק. כנראה חלק בלתי נפרד מההתפרקות שלהם

והשחרור של הבלם והשוער למיטב זכרוני, כך שהיה להם הרבה בלאגן בראש באותו רגע.

אני מדמיין או שהם האריכו לאלישע את החוזה לא הרבה לפני שהכריזו על ההחתמה של בכר (זכור לי משהו כזה)? או שזה בעצם היה בכר שהאריך חוזה בק"ש קצת לפני החתימה בב"ש?

או שזה בעצם היה בכר שהאריך חוזה בק"ש קצת לפני החתימה בב"ש?

סיכם עם שרציקי על חוזה חדש בק"ש סביבות ינואר, שבועים לפני סוף העונה הוא פוטר בגלל שהוא ניהל מו"מ עם ב"ש.

ב"ש לא הודיעה על זה, איזי שרציקי עלה עם זה לתקשורת.

היה בזמנו קטע עם שחקן של ריאל (מודריץ' נדמה לי) שנפצע במשחק נבחרת וההתאחדות של השחקן שילמה את החוזה של השחקן עד שהוא חזר לשחק, הגיע הזמן שההתאחדות המזדיינת הזאת תתחיל לשלם על הפציעות של השחקנים שלנו.

היה בזמנו קטע עם שחקן של ריאל (מודריץ' נדמה לי) שנפצע במשחק נבחרת וההתאחדות של השחקן שילמה את החוזה של השחקן עד שהוא חזר לשחק, הגיע הזמן שההתאחדות המזדיינת הזאת תתחיל לשלם על הפציעות של השחקנים שלנו.

חוזר לפני באר שבע בנתניה ומקבל צהוב חמישי.איזה זין הנבחרת הזאת בפעם הבאה שיש משחק נבחרת לפני משחק גדול שכל השחקנים החשובים יזייפו פציעות.