Jump to content

יהיה כשיר לבש?

Sawyerdroid

Recommended Posts

ראמון היה חייב להיות משולב כמה דקות במשחקים גמורים כמו אשקלון, סכנין, קש. עכשיו זה בעוכרנו.

שילוב של פילפנקה וטבח בעייתי.

איזה דקות הבנאדם לא יושב על הספסל בכלל.

איזה תענוג, סיים את העונה.

גם אם נעבור את טרנר בשלום עדיין לרוץ איתם פלייאוף שלם זה סיוט.

טרול, בכיין או אופי של אוהד הפועל? כולם ביחד?

ייני בלם וריקן מגן שמאלי הרע במיעוטו, הלוואי שהיה לי 2 ייני'ים אבל אפשר לחיות עם זה. ריקן שיחק מול קבוצות גדולות יותר מב"ש הכל בסדר. ננצח אותם עם טיבי או בלעדיו.

גם אם כן, הוא לא טועה במה שאמר

סבל, בכי, דמעות.

נשבר הזין לקרוא כאן, המסך מחשב הפך להיות חלון גשם של שנות ה-90.

יהיה מאבק קשה, עצוב לדעת שעבור חלק זהו סבל. תחי הפרופורציה.

במה אני טועה?

רק תגיד לי על אלו מההגדרות אתה עונה, מבטיח לענות אחר כך על השאלה שלך.

אני חייב לתקוע להם סיכה בבלון הפתאטי הזה של " דיס איז טרנר!", להוציא להם את כל הרוח מהמפרשים, לסגור את ההפרש ולדלג מעל בית"ר לגמר גביע.

מה מפריעה לכם ההתבכיינות פה? זה המקום לפרוק תסכול ועצבים, וכן גם לבכות.

וואלה זה מאוד מאוד מבאס לאבד את הבלם הישראלי הכי טוב (והבלם הטוב ביותר בסגל שלנו)

וזה עוד יותר מבאס שזה קורה שוב בנבחרת...

מה מפריעה לכם ההתבכיינות פה? זה המקום לפרוק תסכול ועצבים, וכן גם לבכות.

וואלה זה מאוד מאוד מבאס לאבד את הבלם הישראלי הכי טוב (והבלם הטוב ביותר בסגל שלנו)

וזה עוד יותר מבאס שזה קורה שוב בנבחרת...

שואל באמת, 0 הסתלבטות או ציניות, אתה לא חושב שטיבי בגרף ירידה בשנה וחצי האחרונות? (למעט כמה משחקים בסיום העונה שעברה שהוא קם לתחייה)? לטעמי זה לא אותו טיבי של האליפויות הראשונות .הוא עדיין שחקן מעולה ובוודאי בתור ישראלי, תוסיף לזה שיש לך בלם ישראלי נורמלי אחד חוץ ממנו היום וזה שיר צדק, כך שלא קשה להיות "מהבלמים הישראלים הטובים ביותר", אין הרבה תחרות על התואר הזה, אבל צדק, עם כל השנאה והסלידה שלי ממנו (לא סובל אתה הבנאדם הנפוח הזה), בעיניי בלם טוב יותר מטיבי של השנה וחצי האחרונות.

מה גם שייני כבלם לא פחות טוב בעיניי ואף אחראי יותר במשחק שלו, הבעיה בזה היא רק שאנחנו מאבדים אותו בתור מגן שמאלי ונוצר חור בעמדה הזאת. אני סומך על ריקן שימלא מקום, אבל אם זה עד סוף העונה זה בעייתי, יצטרכו אולי להמר וללכת על רמון ולהשאיר את ייני מגן שמאלי (אחרי 2 המשחקים החשובים ביותר העונה שיש לנו עכשיו).

בגמר גביע ב6-2 עלינו עם הגנה מאולתרת, ויואב זיו הבקיע עם הברך, מספיק עם הבכי זו לא רוח המועדון של מכבי.

אמת.

צריך לבוא ברעל, לא לתת להם בכלל להגיע לרחבה כדי להרגיש את החסרון של טיבי, אלא להתאבד עליהם. לצאת כמו מתותח.

אין מה לעשות. מה שקרה קרה.

אנחנו הרבה יותר חזקים מפציעה של שחקן.

יותר קריטי בעיניי שטב"ח כשיר אחרת היינו מאבדים שחקן שיכול לשים כדור ברשת ואין לנו הרבה כאלו.

בסדר ידענו שנאבד שחקן בנבחרת בנוהל. ננצח אותם גם בלעדיו.