Jump to content

יהיה כשיר לבש?

Sawyerdroid

Recommended Posts

כל מי שמעביר את שרן לתפקיד הבלם פשוט מתעלם שהכוח הכי גדול של ב"ש נמצא בקווים ופחות באמצע (טוני,מאור וכו').

עם כל הצער צביצב צריך לפתוח במרכז (אם אני זוכר נכון הוא היה שחקן הרכב ברוב תקופת ג'ורדי)

כל מי שמעביר את שרן לתפקיד הבלם פשוט מתעלם שהכוח הכי גדול של ב"ש נמצא בקווים ופחות באמצע (טוני,מאור וכו').

עם כל הצער צביצב צריך לפתוח במרכז (אם אני זוכר נכון הוא היה שחקן הרכב ברוב תקופת ג'ורדי)

טוני? מאור? מי אלה?

בוזגלו לא צפוי לשחק.

ברוב תקופת ג'ורדי פילפנקה לא היה שחקן הרכב, גג בשניים-שלושה משחקים.

פיליפנקה בטוח לא בלם גדול אבל דווקא במשחקים שלא לחצנו גבוה (ובש בטרנר לא יהיה משחק שנאנוס אותם בלחץ גבוה) הוא היה בסדר גמור . למרות שכשילוב הייתי מעדיף אותו עם טיבי מאשר טבח הכוח.

בכל מקרה לא הייתי מזיז את שרן משמאל,בטח כשהוא לא שיחק בלם כבר הרבה זמן.... אולי כמה דקות באחד המשחקים הקודמים

זה מה שקורה כששאננים. כתבתי אולי מעל 10 פעם שחובה לשלב את ראמון במשחקים כבר עכשיו (הרבה לפני הפליאוף) כי זה שההגנה שלנו טובה זה יפה אבל אי אפשר לסמוך על זה בכל מהלך הפליאוף שלא יהיו תקריות. והנה השאננות מחזירה לנו וזה שלא שילבו את ראמון עוד במשחקים פחות חשובים זה טעות.

אני לצערי הייתי לוקח את ההימור ומריץ את ראמון, כמו שכתבו הוא בלם זה התפקיד שלו והכמות אימונים שהוא עשה עם הקבוצה שלנו מספיקה כדי להתחבר איתם

אם במשחקים האחרונים ראמון לא היה בסגל

הוא לא ישחק שניה ככל הניראה כל עוד המאבק הזה חיי

פיליפנקה בטוח לא בלם גדול אבל דווקא במשחקים שלא לחצנו גבוה (ובש בטרנר לא יהיה משחק שנאנוס אותם בלחץ גבוה) הוא היה בסדר גמור . למרות שכשילוב הייתי מעדיף אותו עם טיבי מאשר טבח הכוח.

בכל מקרה לא הייתי מזיז את שרן משמאל,בטח כשהוא לא שיחק בלם כבר הרבה זמן.... אולי כמה דקות באחד המשחקים הקודמים

טיבי הוא הבלם המהיר לצד טב"ח (שנותן משחק ראש מעולה אבל על הארץ טיבי מהיר ממנו גם במהירות וגם בקליטת מה שקורה) ועכשיו נדפקנו עם זה. הגנה של פיליפנקה וטב"ח היא איטית רצח ובאר שבע לא ישחקו על כדורי גובה אלא על הארץ. מעדיף את שרן בלם ושריקן יסתדר עם מי שישחק שם בכנף ימין. חרא מצב.

אין פתרון טוב למערך של 4 בהגנה, בן הרוש בשמאל זה הכי נורמאלי שאני יכול לחשוב- ואף אחד לא רוצה בזה

לתת לפיליפנקה לשחק במערך של 3 בלמים, ריקן ודסה בצדדים (עם גולסה אפשר אפילו לתת פייט לאמצע שלהם). במיוחד אם המוח לא יהיה כשיר

אולי זה לטובה, כי בלי שינוי משמעותי אני לא רואה אותנו מוציאים שם משהו

עולה עם פאדי לפני שאני עולה עם עמב"ה. רק מלחשוב כמה עבירות על סף הרחבה הוא יעשה על בוזגלו אני חוטף התקף לב.

עולה עם פאדי לפני שאני עולה עם עמב"ה. רק מלחשוב כמה עבירות על סף הרחבה הוא יעשה על בוזגלו אני חוטף התקף לב.

בוזגלו לא משחק

קטע נהדר ששכחנו ממנו - פיליפנקה עוד 20 דקות בהרכב מול שווייץ

"עוד 20 דקות" = המשחק מתחיל ב-20:00

נערך על ידי enrique

קטע נהדר ששכחנו ממנו - פיליפנקה עוד 20 דקות בהרכב מול שווייץ

מותח את שריר העכוז ויוכל לשחק רק מיום אחרי נגד בש קל

מה ז"א 20 דקות בהרכב? הוא פתח והחליפו אותו אחרי 20 דקות?

כמובן שנגד שבדיה ולא שוויץ

עוד 20 דקות מתחיל המשחק. פיליפנקה פותח.

כמובן שנגד שבדיה

עוד 20 דקות מתחיל המשחק. פיליפנקה פותח.

הבנתי, חשבתי כבר שעשו לו "אצילי". מניח שגם הוא ימתח משהו.

אבל אחרי גולסה, טיבי וטב"ח, מה זה כבר משנה?

העיקר מבחינתי שוידאר+ראיקוביץ' יחזרו בשלום, עם כל השאר אפשר להסתדר.

הזדמנות יקרה עבורו להפגין ביטחון מחד ולצבור ביטחון מאידך.

יכול להוות מפתח בשיקול אם להרכיב אותו בטרנר.

ככה בלי שידעתי שהוא משחק היום, לא הייתי מעלה על דעתי לשבץ אותו בטרנר, ולא כי הוא לא טוב, הוא טוב.

אלא כי לא שותף במשחק כבר יותר מדי זמן (גרוע כראמון)

הוא גם יותר מבלם סביר לליגה. הוא בלם טוב מאוד לליגה. היה לו משחק אחד נוראי נגד אשדוד ושם כבר כל הפרשנים וכמעט כל האוהדים פסלו אותו. חבל.

הזדמנות יקרה עבורו להפגין ביטחון מחד ולצבור ביטחון מאידך.

יכול להוות מפתח בשיקול אם להרכיב אותו בטרנר.

ככה בלי שידעתי שהוא משחק היום, לא הייתי מעלה על דעתי לשבץ אותו בטרנר, ולא כי הוא לא טוב, הוא טוב.

אלא כי לא שותף במשחק כבר יותר מדי זמן (גרוע כראמון)

הוא גמלוני מידי לשחק מול שחקנים זריזים וטכנים מהסוג שיש לב"ש בשפע, זה עשוי להסתיים רע מאוד.

כמו שאמרו פה, הרע במיעוטו זה להסיט את ייני למרכז ההגנה ואת ריקן/שפונגין לצד שמאל ולנסות להעביר את המשחק למרכז המגרש ולרחבה שלהם בעזרת הרבה לחץ ושמירה על הכדור.

מה אומרים על בן הרוש בלם ושרן שמאלי?

בלי קשר, אל תסחפו. ברור שזה חסרון משמעותי אבל יש לנו הרבה אופציות טובות.