Jump to content

מכירת חולצות עבר

דקסטר

Recommended Posts

אכן מקוריות. כמו שניתן לראות הסמל נמצא בצד הנכון. המספר מאחורה תואם את המלבישה שהייתה לנו באותה תקופה (עם הסמל בתוך המספר)

המספר עצמו עשוי מ"קטיפה" כמו שהיה נהוג אז ולא תחליף זול של ליגת הותיקים מתחילת שנות ה2000.

וכמובן. הספונסר המיוחד של ויזה שהיה בחולצה עם העיצוב השונה (והיפה יותר לדעתי)

גם תראה את המספרים. זה מספרים של שחקנים שהיו במכבי בסגל באותה שנה ואף שיחקו כבשו והניפו את הגביע.

יופי

מקווה שהשלב הבא הוא חולצות רטרו שמעוצבות בדומה לחולצות של פעם ובמחיר שפוי (כי הן לא של החברה המקורית וייצור עצמי)

חולצות של קוביקה ימכרו כאן כמעט כמו זהבי

אכן מקוריות. כמו שניתן לראות הסמל נמצא בצד הנכון. המספר מאחורה תואם את המלבישה שהייתה לנו באותה תקופה (עם הסמל בתוך המספר)

המספר עצמו עשוי מ"קטיפה" כמו שהיה נהוג אז ולא תחליף זול של ליגת הותיקים מתחילת שנות ה2000.

וכמובן. הספונסר המיוחד של ויזה שהיה בחולצה עם העיצוב השונה (והיפה יותר לדעתי)

גם תראה את המספרים. זה מספרים של שחקנים שהיו במכבי בסגל באותה שנה ואף שיחקו כבשו והניפו את הגביע.

של הגמר גביע ממש לא אותו דבר הסמל אמור להיות על הפסים הכחולים ומצד שני אמור להיות דידוארה והמספרים שונים ממה שלבשו

של הגמר גביע ממש לא אותו דבר הסמל אמור להיות על הפסים הכחולים ומצד שני אמור להיות דידוארה והמספרים שונים ממה שלבשו

..................................

חלק מהעיצוב של החולצה.

ויזה הייתה ספונסר מעונת 1993/94 עד עונת 1997/98

תודה אחי, תמיד עניין אותי לדעת. זכרתי את התלבושת הזאת, היא ממש נחקקה לי בזכרון, אבל תמיד חשבתי שויזה הביאו את הסוס.

אומנם היום בעין אובייקטיבית-מודרנית אולי קשה להגיד שזה "יפה", אבל אי אפשר שלא להעריך את היצירתיות, המחשבה מחוץ לקופסא והרצון למשהו שונה, שהיה פעם בתלבושות. היום לא רק שלכל המכבי יש את אותו הסמל בצבעים שונים, לצורך העניין, יש להן גם את אותן התלבושות בצבעים שונים. זה נהיה מעאפן מידי. מקווה שבעונה הבאה נפתיע עם משהו שונה ומיוחד.

חלק מהעיצוב של החולצה, גם בגב היה לוגו של ויזה.

ויזה הייתה הספונסר מעונת 1993/94 עד עונת 1997/98

יש לי את החולצה הזאת בגרסה הכחולה

הייתה לי לפני מליון שנה חולצה של הבנק הבין לאומי , מספר 8 (מלמיליאן).

אבל לא הייתה לי שום תודעה ולפני יותר מ-20 שנה היא נזרקה לפח

לי יש מספר 10(זוהר)

imk4jywzfqnj.jpg