Jump to content

שערוריית סדר המשחקים בפלייאוף התחתון

lobster

Recommended Posts

חייב להפנות את תשומת לבכם למשהו מטורף שראיתי עכשיו.

http://m.ynet.co.il/Articles/4937601

מסתבר ששנה שעברה מכבי נתניה שסיימה במקום האחרון (בדומה להפועל השנה) שיחקה את סדר המשחקים הנ"ל:

נגד מקום 10 בחוץ

נגד מקום 11 בחוץ

נגד מקום 12 בבית

נגד מקום 13 בחוץ

נגד מקום 7 בבית

נגד מקום 8 בחוץ

נגד מקום 9 בבית

כלומר מארחים את מקומות 7, 9, 12.

השנה משום מה, הפועל תשחק את סדר המשחקים הבא:

נגד מקום 7 בחוץ

נגד מקום 11 בבית

נגד מקום 8 בחוץ

נגד מקום 12 בבית

נגד מקום 9 בחוץ

נגד מקום 13 בבית

נגד מקום 10 בחוץ

משמע, מארחים את מקומות 12, 13 ו-11.

הפועל בעצם תארח את כל היריבות הישירות שלה על הירידה!!! זה אחד הביזיונות הכי גדולים שראיתי ושחיתות שזועקת לשמיים.

אני גם שמתי לב לזה, בושה שהקבוצות הקטנות לא הופכות שולחנות.

רק על השחיתות הזאת צריך שהם יירדו.

דיברו על זה כבר.

זה עוד יותר הזוי כשאתה מבין שהמשחקי חוץ שלך הם מול קבוצות שכבר מזמן בים.

שוב כל השיטה הזו היא פח זבל אחד גדול. מעדיף כבר ליגה גדולה עם הרבה קבוצות, לפחות ככה שחקנים צעירים יוכלו לקבל במה.

איפה כל האקטיביסטים של הפורום? איפה סוייר? למה אף אחד לא מרים זעקה? מי אתם רוצים שייזעק, הקהל של הפועל אשקלון? הקהל של הפועל כפ"ס?

איפה כל האקטיביסטים של הפורום? איפה סוייר? למה אף אחד לא מרים זעקה? מי אתם רוצים שייזעק, הקהל של הפועל אשקלון? הקהל של הפועל כפ"ס?

אני אישית מעביר את זה למספר עיתונאים שאני מכיר, יחד עם מייל ופנייה בפייסבוק למנהלת.

אני אישית מעביר את זה למספר עיתונאים שאני מכיר, יחד עם מייל ופנייה בפייסבוק למנהלת.

יכולים לטעון שסדר המשחקים פורסם לפני סיום העונה הסדירה ורצו לעשות שינוי העונה ולא ידעו בוודאות שהפועל תסיים אחרונה ובלה בלה בלה

בפועל - פירסמו את סדר המשחקים 4 מחזורים לסיום העונה הסדירה כשהפועל במקום האחרון 4 נקודות מתחת לאשקלון

נערך על ידי דקסטר

יכולים לטעון שסדר המשחקים פורסם לפני סיום העונה הסדירה ורצו לעשות שינוי העונה ולא ידעו בוודאות שהפועל תסיים אחרונה ובלה בלה בלה

בפועל - פירסמו את סדר המשחקים 5 מחזורים לסיום העונה הסדירה כשהפועל במקום האחרון 4 נקודות מתחת לאשקלון

אני רוצה לשמוע מדוע הגיע השינוי, ומעבר לעניין האישי בהפועל, מדוע מקום אחרון בטבלה מקבל עדיפות ביתית מול כלל היריבות לתחתית?

אני רוצה לשמוע מדוע הגיע השינוי, ומעבר לעניין האישי בהפועל, מדוע מקום אחרון בטבלה מקבל עדיפות ביתית מול כלל היריבות לתחתית?

לעשות את הפלייאוף התחתון יותר מעניין!

אתה בטוח שלא פרסמו את הסדר הזה בראשית העונה?

בעקרון המנהלת פרסמה את סדר משחקי הפלייאוף לפני שלושה שבועות בערך.

לא מבין, זה לא שיבוץ שנקבע מראש בתחילת עונה?

ידוע מראש שבפלייאוף העליון מחזור ראשון זה 1 נגד 6, 2 נגד 5, 3 נגד 4 שהראשונות מארחות וכו'?

אתם באים להגיד לי שבפלייאוף התחתון זה נקבע בבחירה של המנהלת קצת לפני הסיום של הליגה הסדירה? מה זאת הבדיחה הזאת?

הזוי לגמרי שהדברים האלה לא נקבעים מראש. במיוחד לאור העובדה שאין סימטריה של מספר משחקי הבית והחוץ (שזה אפילו יותר הזוי).

רק בישראל ה'קברניטים' הגאונים חושבים שהם המציאו את הספורט. בכדורסל - 3(!) סיבובים, 30+ משחקים, והאליפות מוכרעת בשיטת-גביע. פיינל פור עאלק.

בכדורגל, כבר כמה שנים שרץ פה הפלייאוף. השחיתות, תן וקח, שמור לי ואשמור לך , הקומבינות הנרקמות והמעטפות החוגגות.

מקווה ומאמין שזה תלוי בנו, נצחון בע"ה בטרנר יכול להכניס אותם ללחץ ואותנו לריצה שלא תעצר. הלוואי.

בנוסף, נקווה שכפ"ס יתגברו והפו' ימעדו וייכנסו ללחץ.

אם אין אנו לנו מי לנו.