Jump to content

סיכום הניצחון על סכנין בנתניה אחריי צפייה בש.ח | 3-0 חלק לפני טרנר, ערן זהבי המלך.

Sawyer

Recommended Posts

ה-פלייאוף יוצא לדרך, 3 מב"ש, אסור להפסיד אף נקודה. חייבים להסתער על כל המשחקים. המחזור הראשון מביא אלינו את סכנין שבשבילה אנחנו יריבה שנואה.

ליטו וידיגאל העלה את ההרכב הרגיל שלו, שהוא כנראה ההרכב החזק של מכבי כרגע (כשגולסה פצוע ולא יודע למה סקאריונה לא מקבל יותר דקות) לא יהיה קל אבל חייבים פה את שלושת הנקודות

המשחק נפתח לא רע עבור מכבי ת"א שהגיעה כמה פעמים לאזור הרחבה של סכנין, דקה 5 מיקאל מנסה להפתיע את קנדיל מבעיטה חופשית אלכסונית אבל הכדור שלו פוגש רק את הרשת החיצונית, דקה 7 בן חיים מכניס כדור נהדר מאגף שמאל לברק יצחקי שמ5 מטר מזווית קשה מנסה לנגוח לקרוב אבל קנדיל מוציא לקרן). דקה 12 דסה מרים כדור טוב לוידאר שלא מגיע מספיק טוב לכדור ונוגח אותו מעל השער. בדקות האלו סכנין החלו להרוג את המגרש ולא נתנו למכבי לפתח התקפות, דקה 31 טבח באגף ימין פורץ לאמצע ובועט כדור מסובב שמחטיא את הקורה במטר. דקה 35 מהלך כדורגל ענק של מכבי ת"א עם אלברמן שמוסר כדור עומק (דסה פותח נהדר רגליים) לאיש החם במגרש, טבח חותך לאמצע ובועט כדור נהדר אבל אינסטיקנט אדיר של קנדיל מונע שער ודאי.

מחצית שניה ממשיכה עם בונקר בלתי מתפשר של בני סכנין, מכבי ממשיכה בסבלנות לחפש את השער. דקה 53 אלברמן חוטף כדור גדול ותוך כדי נפילה משחרר לברק יצחקי שמוסר עוד אחד שמאלה לבן חיים שחודר לרחבה ומזווית לא טובה ובועט פס שפוגע רק ברשת החיצונית. מכבי ממשיכה לתקוף, דקה 54 הכנסת כדור גאונית של רובן מוצאת את דסה בלב הרחבה אבל דסה לא מעריך נכון את הכדור ובמקום לעצור או ליישר לשער ודאי הוא נוגח כדור שנקלט אצל קנדיל. הצהובים לא מורידים את הרגל מהגז, דקה 56 עוד התקפה של מכבי ת"א עם דור מיכה באגף ימין שמרים כדור לרחבה לאזור שבו נמצא ברק יצחקי שמרחף עם האנגטיים באוויר ששמור בד"כ רק לשחקני NBA רק כדי לנגוח את הכדור על זבידאת והיישר לתוך הרשת, 1-0 מכבי ת"א. דקה 60 עוד פעם מיכה הפעם מכניס כדור לדסה שמזווית לא קלה בועט עוד בעיטה שנעצרת רק ברשת החיצונית. גם אחריי השער מכבי ממשיכה לשלוט במגרש ולא נותנת לסכנין לפתח התקפות נגד, דקה 72 שוב פעם בן חיים באגף שמאל מוציא כדור נהדר לשוינפלד שבנגיעה הראשונה שלו מיישר כדור נהדר לרחבה שם מחכה מיקאל על נקודת הפנדל ושולח טיל שלא משאיר לקנדיל סיכוי וקובע 2-0 מוצדק למכבי ת"א, GameOver. דקה 77 החגיגה נמשכת, מיכה באגף ימין מעביר כדור רוחב שעובר את כל ההגנה ומגיע לבן חיים שעוצר אותו ושולח פצצה לרשת של קנדיל, 3-0 מכבי ת"א. גם אחריי השלישי הצהובים המשיכו להגיע למצבים ולהתקרב לרביעי, דקה 87 בן חיים היה הכי קרוב שאפשר כשהוא קיבל כדור ממיכה באגף שמאל פרץ למרכז ושלח כדור מסובב שמ18 מטר שמפספס את הקורה רק בכמה סנטימטרים.

שופט: סביר. (היו כמה חלקים בשיפוט שאהבתי, לא קנה שטויות, נתן למשחק לזרום לפעמים, לא זיין אותנו כמה פעמים. אבל אז באו רגעים רעים שנתן להם כן לבזבז זמן, ויתר להם על צהובים ולנו בצד השני לא. נתן לקנדיל להגזים מהדקה הראשונה, רחוק ממושלם אבל קונה לפלייאוף.)

שחקנים:

ראייקו - אני לא חושב שנזקק לעבודה כלל, כאילו.. 0 עבודה. מוציא כדורים יותר מהר בשבועיים האחרונים. יופי ילד.

דסה - בצד ההגנתי עשה את העבודה שלו, בפאן ההתקפי היה מאוד פעיל וגם התחיל לא רע עם חטיפות בחלק הקדמי אבל בכל הקשור לדיוק מלבד הרמה אחד לא רעה היה פשוט לא מכוון.

טיבי - ואוו איזה גליץ' על מוגרבי, ואוו. חוץ מאותו גליץ' היו לו עוד 2-3 פעולות הגנתיות מצויינות ומשחק יציב. מקווה שזה טיבי שנראה בפלייאוף.

טבח - הייתה לו מסירה נוראית אחורה שיכלה לעלות בגול, חוץ ממנה היה לו משחק די סולידי. ציוות טוב עם טיבי ומביא את האקסטרה מדי פעם.

שרן - מאוד יציב מאוד סולידי כרגיל, לא תרם במיוחד בהתקפה והיה חכם ואלגנטי בהגנה ובמרכז. תמיד פותח עוד אופציית מסירה (שבד"כ חוזר לבלם בסוף..)

אלברמן - משחק משונה קצת של אלברמן שמצד אחד הרוויח כמה כדורים יפים ובסה"כ האמצע היה שייך לנו, מצד שני היו יותר מדי פעמים שהחליק או פספס בשמירה ונתן לעבור אותו.

מיקאל - היה לו כדור אחד מדהים לדסה ועוד כדור נהדר לטב"ח, הגול שלו היה בעיטה מדהימה באמת (נשמע כמו סיכון מיותר, אבל כבש ושאפו) חוצמזה לדעתי היה במשחק חלש ונרפה. מצויין שגם במשחקים חלשים מביא את הכסף.

מיכה - משחק פושר של מיכה שמתסיים עם שני בישולים. היו כמה פעמים שהרגיש שכפה את עצמו על המשחק וכמה פעמים שהרגיש שהוא בדיוק הדבק שצריך במכבי. בסופו של דבר אי אפשר להתעלם מהסטטיסטיקה.

יצחקי - במקום לתת עליו דעה אספר לכם פיקנטריה מהמשחק, דקה 30 HM6 מציין שברק רק מאבד כדורים באותו ספוט, אמרתי לו דקה 53 הוא כובש שער. וזה הכל, מביא את הגולים בצורה שבד"כ רק הוא יכול ובזמן הנכון, יופי ברק.

טבח - משחק ענק של טל בן חיים עם המון פעולות טובות, מסירות וקרוסים נהדרים, קבלת החלטות נהדר ודובדבן נהדר בצורת שער ענק לסיום, זה הכושר שצריך את טל לפלייאוף!

וידאר - לא הלך לו גם היום, אני לא מודאג. אין לי ספק שאת המספרים שלו הוא ימשיך לנפק. הכל טוב וידאר.

*שוב פעם אהבתי את הכניסה של שוינפלד, לא רק בגלל הבישול (הנהדר).

פיקנטריה:

- ערן זהבי המלך. הוא המלך. כמה אני מתגעגע.

- הילדונים של עיגול האמצע מצטרפים ל"מ-כ-ב-י"

- סכנין תולים את השלט שלהם עד דקה 15

- כדור פוגע לליטו בראש (חחח)

- שי סידי משער של טבח

- ברק יצחקי "זורק" את המעיל על ג'ורדי

- טבח כובש את השער ה- וקובע שיא כיבושים אישי לעונה.

קהל:

יאללה איזה כיף, באמת כיף לי ביציע. דקה 55 מכבי צריכה שער, הקהל מרים אותה אני רואה את האנשי גדר מטריפים את כולם עם חיוך על הפנים ונטרף בעצמי, כל היציע גוש אחד דוחף את הקבוצה לניצחון - כיף.

התפאורה הייתה נהדרת, רעיון מצויין, ביצוע נהדר, שיתוף פעולה יפה של הקהל הרחב - תענוג גם בשטח הזה.

היו רגעים של בוז בעיקר בהתחלה בעיקר לקנדיל הזבל שניסה לבזבז זמן - שאפו גם על זה. ועם כל מה שנאמר, למשחק הקרוב נצטרך הרבה יותר אנרגיות.

אוקיי, המאני טיים כאן. ואנחנו נראים מצויין.

משחק הבא שלנו (אחרי מנוחה קלה) זה פאקינג משחק העונה האולטימטיבי. משחק על כל הקופה, משחק על האליפות.

כל אחד שמגיע למשחק הזה, כל אחד שזוכה להיות שם חייב לתת הכל לא משנה מה, עבדנו ככ קשה - בואו נביא את זה ביחד!

לילה טוב וצהוב לכולם!

מתי בפעם האחרונה וידאר קיבל כדור למצב אמיתי מול השער?

מחצית שנייה התחילה תענוג, הקהל דחף כמו בימים הטובים בבלומפילד וכשזה קורה אתה פשוט יודע שזאת רק שאלה של זמן עד שהכדור נכנס לרשת.

אלברמן צריך לידו עוד קשר עם אופי הגנתי, לבד הוא כבר לא מצליח להחזיק את הקישור, עד שגולסה יחזור - הייתי מאוד רוצה לראות איך זה עובד עם מרסלו.

ההרכב הזה הוא מלכודת דבש.

וידאר, יצחקי ומיכה מספקים מספרים אבל לא נראים טוב במשחק השוטף (על מיכה זה נאמר בעיקר כשהיריבה בבונקר, אחרי השער הראשון כשנוצרים שטחים הוא יותר פעיל).

לא יודע אם אנחנו יכולים להרשות לעצמנו 3 שחקנים שנעלמים לדקות ארוכות וזה בלי להזכיר את טבח שהוא בעייתי בפני עצמו.

עם המספרים קשה להתווכח אבל אני מאוד אופתע אם נראה את ההרכב הזה גם בטרנר (בדגש על יצחקי ומיכה).

קצת חבל שלא ניצלו את 20 הדקות האחרונות כשהמשחק גמור לתת קצת דקות לאוסקר. הוא נראה חלוד מאוד במעט ששיחק.

שוינפלד נראה מאוד מחוייב ואנרגטי בדקות ששיחק והראה אספקטים במשחק שלא ידעתי שקיימים אצלו.

אחרי היום אני לא בטוח שהוא ווידאר יחד על המגרש זה רעיון כזה גרוע.

טיבי וטבח בלם במשחק מעולה. אני לא זוכר מכירה של טיבי וזה כבר שינוי מרענן. גליץ גדול שלו בדהירה של מוגרבי (?).

שורה תחתונה, אחרי השער הראשון הפלונטר השתחרר עם החילופים של סכנין והמשחק הפך למאוד מהנה מבחינתנו, אבל אני לא נותן לזה לסנוור אותי. לא נראינו טוב מול הבונקר של סכנין ונשארו לנו עוד 9 בונקרים להתמודד איתם.

מעניין מאוד לראות מה ההרכב שיעלה בטרנר.

איך הגעת הביתה והספקת לראות ולסכם כל כך מהר?

עד מתי נתניה

הגעתי ב21:08 הביתה וסיכמתי ושלחתי.. אכלנו פקקים בחזור אבל לא משוגעים. אולי תפסנו אותם יחסית בסוף. ישלי נהג שודים קבוע :)

לגמרי הבאנו את הגול היום

הקהל ממש דחף חזק במשך כמה דקות ובסוף הגול הגיע, כל הכבוד

בנוגע לקהל:

היום ראינו כמה זה משפיע, היום אנשי הגדר והקהל הביאו גול, שרק נמשיך ככה.

בנוגע להרכב:

האמצע שלנו די חלש, הייתי מעדיף לראות את סקאריונה במקום מיכה באמצע אבל זה אומר שצריך לוותר על אחד מטב"ח/יצחקי/מיכה באגפים.

הייתי גם מת לראות את וידאר ושוינפלד ביחד, היום שוינפלד ממש הפתיע אותי לטובה עם הבישול.

לא מאמין שהצלחת אשכרה להגיע הביתה ולראות שידור חוזר

היה פקק מפגר באיזור של רישפון

ראיקו:מצטער מאוד כל שורקי הבוז למינהם אבל אני אוהב את הביזבוזי זמן שלו.זה מטריף את היריב

טבח הבלם:חוץ ממסירה רעה אחת בעיני היה לו משחק מאוד טוב

ראשון לכל כדור גובה וסוגר יפה

ייני:מחפה בצורה טובה מאוד על החברים שלו וכיף לראות את זה

מיקאל:חוץ מהגול לפי דעתי משחק לא טוב שלו

טבח החלוץ : אחרי עבירה שעשו עליו הקהל נדלק וגם הוא והוא נתן איזה 20 דקות שאני מצפה ממנו לתת כל פעם

מיכה:למרות שנראה שהיה לו משחק לא טוב ניסה הרבה וסיים עם 2 בישולים

יצחקי:נכנס יפה מאוד לנגיחה

לגבי השאר אין משהו מיוחד

חוץ מזה כשראיתי את זהבי על הדשא הייתה לי צביטה בלב

כמה אני רוצה שהוא יחזור אלינו

והיום כל האנשי גדר הגיעו בטירוף וכיף לראות את זה

ועכשיו משהו שפחות אהבתי

בשיר האונס כשהתחיל הבית הבעייתי התחיל בוז

ופתאום הסתובב איזה ילד לחבורה של 4 בנים ו 2 בנות ותוך כדי שהוא עושה להם זין הוא שר כמו שלא שר בחיים שלו . ואחרי זה עוד אומר להם באו החוצה אם אתם גברים.

גועל נפש של דבר (עזבו את זה שהם היו שוברים אותו )

ובזה גם הסתיים רוב עידוד כי אחרי זה רוב הקהל הפסיק לשיר

להגיד נכנס יפה לנגיחה זה וואחד אנדרייטד

את התיאור המדויק יותר אתה נתת (אני השוויתי את זה לאיך שפריצה נכנס בגמר הגביע)

הגליץ' של טיבי על מוגרבי אחד המפחידים, למרות שזה היה נקי זה היה סופר מסוכן (לא רוצה לחשוב איך המשחק היה נגמר אם הם היו עולים ליתרון).

פיקנטריה:

מיכה בעונה רביעית או חמישית עם דאבל פיגרס בעמודת הבישולים