Jump to content

עידן ורד - כשר אבל מסריח

Recommended Posts

כל אחד מסובב את המציאות מסביב לחוקים כדי למקסם את היכולת שלו.

ורד עשה מהלך מוצלח מבחינתם וכל הכבוד על זה.

כמו שכבר נאמר, כל עוד לא ניתנה הוראה מפורשת (ומצולמת) מהצוות אימון אז הכל חוקי כשר ובסדר גמור...

בYNET מצטטים את איגוד השופטים שיורחק מ2 משחקים

עכשיו באיגוד השופטים אומרים שהאדום לא מבטל את צבירת הצהובים והוא יורחק גם מולנו וגם מול חיפה

אז באיגוד השופטים לא מכירים את התקנון של עצמם. הוא לא מורחק נגדנו אלא אם האדום היה ישיר.

"שופט המשחק רשאי להתרות בשחקן באמצעות כרטיס צהוב פעם אחת בלבד במשך אותו משחק והתראה זו תצטבר לחובתו כאמור בפרק זה. עבר השחקן עבירה נוספת באותו משחק ועבירה זו מחייבת אף היא התראה בכרטיס צהוב, ירחיקו השופט משדה המשחק ועל הרחקתו זו יחולו ההוראות בדבר הרחקה אוטומטית ממשחקים, ושתי ההתראות באותו משחק לא יימנו בצבירת ההתראות האישיות של השחקן"

מתי יפסיקו להחיל כרטיסים צהובים בליגה על משחקי גביע?

מה הקשר ביניהם?

מסגרות שונות, רגולציות אחרות.

עוד משהו לרשימת השינויים יחד עם שיטת הפלייאוף המאוסה הזאת.

או לבטל את השעיית הצהובים, זה גורם לשחקנים לשחק יותר מסריח, לא נותן כלום.

אתה מוזמן להתחיל דיון אמיתי. הלוואי והייתי יכול לחשוב שאתה צודק, לא היה מאושר ממני.

מכבד אותך ואת התגובות שלך בדר"כ, אם היה לי את הפנאי להגיב לכל טענה הזויה וחולמנית כאן החיים שלי היו תותים.

למרות מה שנכתב, ממיר בין כמה גמלים טרויאנים ופיקטיביים במשתמשים אוהדי יריבות כמוך. שיהיה אחלה שבוע.

או לבטל את השעיית הצהובים, זה גורם לשחקנים לשחק יותר מסריח, לא נותן כלום.

או לבטל את הכרטיסים והשערים בכלל

נו באמת

עשה את מה שטב"ח היה צריך לעשות נגד כפר סבא בעונה שעברה. זה כבר נהיה פשוט בדיחה כל העניין הזה של הרחקות מצהובים זה הופך את העניין ללא אפקטיבי. שחקן צריך להיענש במפעל בו הוא קיבל את הכרטיס.

מה אתה אומר

כי לך הרחיקו שחקן שאוהד הביא לו מכות

כי לך הרחיקו שחקן על סמך צילומי טלווייזיה

ממש הזייה אתה

באותו דרבי, אתם אשכרה פיצצתם את המשחק (מבין אתכם, כן? אבל עדיין) ויצאתם עם מינוס נקודה. אתה רוצה לשים את ביתר בתסריט דומה ולדמיין מה היה קורה? אה כן, היה לנו משחק אליפות (!), שאפילו לא באמת פוצץ (!), וקיבלנו הורדת 2 נקודות לעונה שאחרי! (כשהיו עוד כמה וכמה מחזורים לשחק)

יו"ר ההתאחדות בזמנו הצהיר בריש גלי שהוא שונא אותנו ולא הסתיר לרגע את זה שהוא דוחף את כל הגורמים לזיין אותנו, שר הספורט תקף אותנו כמו אחרון האוהדים הפופוליסטים, אנחנו קיבלנו פאקינג רדיוס על שריקות בוז בדקת דומיה! (בוטל בערעור אמנם,אבל עצם זה שנענשנו..)

כמות הרדיוסים, סגירות היציעים (רק העונה סגרו לנו את המזרחי ל4 משחקים על שטות שאני לא זוכר כמו זריקת חפץ) והורדת הנקודות שקיבלנו היא חסרת תקדים והשוואה לכל קבוצה אחרת. ואני לא רוצה להתחיל אפילו לדבר על סיקור תקשורתי. אתם במקרה הטוב distant second בתחום הזה.

אלו החוקים. הם אותו הדבר לכולם.

עשה מהלך נכון מבחינתו ומבחינת בית"ר. תארים לא לוקחים עם עיניים יפות. גם עם מהלכים "חכמים וחדים" בדרך.

ישנו את החוק, יפעילו אותו נגדינו, כשיצטרכו להפעיל אותו נגד קבוצה אחרת באורח פלא יחליטו שהחוק בעייתי ומבטלים אותו.

לא מבין מה לא ספורטיבי בכלל בלקבל צהוב מכוון. צהובים זה כלי במשחק. אין פה שום רמאות, מותר לשחקן לקבל צהוב.

שחקן שעושה עבירה ומקבל צהוב ונענש במסגרת המשחק .זה כשר לדעתי. המניעים לא אמורים לעניין אף אחד.

לא מבין מה לא ספורטיבי בכלל בלקבל צהוב מכוון. צהובים זה כלי במשחק. אין פה שום רמאות, מותר לשחקן לקבל צהוב.

שחקן שעושה עבירה ומקבל צהוב ונענש במסגרת המשחק .זה כשר לדעתי. המניעים לא אמורים לעניין אף אחד.

לקבל צהוב בכוונה זה לא ספורטיבי נקודה. אתה שואל ועונה לעצמך.

כששמנו את זה בצד, אפשר להבין למה הוא עשה את זה. גם אנחנו עשינו את זה (טב״ח) וזה כמו שכתוב, מסריח אבל חוקי. ספורטיבי זה בטוח לא, כי לא לזה התכוון המשורר ב״כרטיס צהוב״ ובטח לא בכרטיס צהוב שני. בלי קשר, לא כזה קריטי. הוא עשה, אנחנו עשינו. הכי חשוב שיהיה סיקור דומה לעניין בתקשורת, ונראה שסו פאר זה קורה.

כמו שכבר נאמר, כל עוד לא ניתנה הוראה מפורשת (ומצולמת) מהצוות אימון אז הכל חוקי כשר ובסדר גמור...

יש בחוקה משהו לגבי הוראה מהצוות אימון לגבי זה?

עשה מה שבערך כל הקהל צעק לבן חיים שנה שעברה לעשות.

מה אתם מתייפייפים עכשיו?

ב-2010 אפילו התלוננו שייני לא קיבל בכוונה צהוב שני, כדי שיורחק מהמשחק רק לפני הדרבי.

בכנות אגב אני לא מכיר אף אחד שהצהוב המכוון של בן חיים הפריע לו. כנראה כי אני לא צופה בערוץ הספורט או קורא באתר שלו, ולא גולש בפורומים של אוהדי ב"ש. לאף אוהד ניטרלי שאני מכיר זה לא הזיז (אוהדי ב"ש אני לא מכיר). וגם לי הקטע עם ורד לא מזיז, אפילו אם זה מולנו.

אם כבר, שישנו את החוק הדבילי שצהוב חמישי מרחיק רק מהמשחק אחרי הבא. המקור של זה הוא בחוק אנכרוניסטי שקבע שההרחקה נכנסת לתוקף עשרה ימים אחרי שהצהוב התקבל, כדי שכביכול יהיה זמן להתארגן. בכל שאר העולם כשהסירו את זה קבעו שצהוב שגורר הרחקה גורר אותה מהמשחק הבא. אצלנו ההתאחדות החליטה שיותר חכם להשהות את ההרחקה במשחק, בלי שום סיבה הגיונית.

אני לא חושב שהיה משהו בחוקה של אופ"א כשמוריניו חטף על זה...

ואם כבר אתם מדברים על כך שמיותר להרחיק על צהובים - לא מיותר כשזה שחקן שמכסח ומקבל צהובים באופן קבוע. אין לי מושג למה לא מאמצים מאנגליה (לא יודע לי על מקומות אחרים שעושים את זה, לא ברור למה) את זה שצהוב חמישי גורר הרחקה רק עד ינואר. אחרי זה הכרטיסים לא נמחקים אבל רק בעשירי מורחקים. באמת אין שום סיבה להרחיק ממחזורי הכרעה שחקן שקיבל 5 צהובים ב-30 ומשהו משחקים.

מתי יפסיקו להחיל כרטיסים צהובים בליגה על משחקי גביע?

מה הקשר ביניהם?

מסגרות שונות, רגולציות אחרות.

עוד משהו לרשימת השינויים יחד עם שיטת הפלייאוף המאוסה הזאת.

זה לא רק בישראל ככה. המפעלים מתקיימים תחת אותה מסגרת, ואותה מערכת משמעת. סופרים לך רקורד משמעתי לאורך כל העונה.

אמן יקבל הרחקה משני משחקים, נשבר לי הזין משחקנים שעושים את זה (גם משחקנים שלנו שעושים את זה). הורס כל טיפת ספורטיביות מהליגה הדוחה בכל מקרה שלנו

מה ההבדל בין זה לבין מאמן כדורסל שבהתקפה האחרונה של הרבע/מחצית/פרק זמן כלשהו אחר רלוונטי מוציא שחקן ומכניס במקומו את השחקן ה14 ברוטציה כדי שייתן עבירה?

מה ההבדל בין זה לבין שחקן שעברו אותו והוא מושך בחולצה ליריב כדי לקבל צהוב ולא גול?

לא יודע, אבל אני מניח שזה כמו שלמאמן אסור להרכיב 11 שחקני נוער ולהגיד שהוא זורק על המשחק כי כתוב איפשהו שצריך לעלות בהרכב הכי חזק שלך...