Jump to content

לבקשת הקהל - גמר גביע המדינה בכדוריד

Recommended Posts

מהפייסבוק של אחים לסמל:

צהוב מול אדום, תואר מונח על כף המאזניים.
לא צריך יותר מזה כדי להגיע, נכון?

יודעים מה? קחו יותר מזה, זו ההודעה שקיבלנו מאבי רש היקר, מאמן הקבוצה בעבר והמנהל המקצועי כיום, אשר אביו ז"ל הקים את הקבוצה והיה המאמן הראשון (והאחרון, עד יום שלישי הקרוב) שזכה בגביע עם המועדון:

"הגביע הזה חשוב לי במיוחד, יש לי סגירת פינה אחת שלא הספקתי לעשות עם אבא שלי בעודו בחיים וכל כך חשוב לי שזה יקרה עכשיו!!!!"

בואו נעשה את זה בשביל מכבי, בואו נעשה את זה בשביל אבי!

יום שלישי 21.3.17 באולם הדרייב אין.

כרטיסים מוזלים (20 ש"ח למבוגר, 10 שקלים בלבד לנוער וחיילים) ניתן להזמין אצל נדב בטלפון 052-448-6104

עוד תואר חשוב מאוד למועדון. כ״כ מגיע לשחקנים האלה שלקחו אליפות ועומדים על רצף היסטורי ומושלם מתחילת העונה.
כל התנאים האידאלים להגיע.

https://www.facebook.com/MaccabiTelAvivHandball/videos/1251139841588729/

לא מצפה שאף אחד יבוא כי הוא מתעניין בענף, לא מצפה שאף אחד יבוא בשביל מכבי, לא מצפה שאף אחד יבוא כדי לחגוג לאדומים תואר על הראש, לא מצפה שאף אחד יבוא בשבילי - כן מצפה מכל מי שאיכפת לו מספיק ממכבי לבוא בשביל השחקנים האלה.
בסרטון - נובאק וזנגה, שני שחקנים זרים שהם חלק בלתי נפרד מהמחלקה, מזמינים אתכם לגמר בעברית שבורה עם מבטא סרבי כבד

הזדמנות לקחת תואר שני באולם של הפועל

באמת שמגיע לשחקנים האלו עידוד ביציע. מי שרואה משחקים/עוקב אחרי הקבוצה לפעמים - תנסו לעשות מאמץ קטן לבוא

איתן, דקסטר ומוריו - דיברתי עם נדב (צבי) והוא ביקש שתתקשרו אליו כדי שהוא יידע לשמור לכם כרטיס.

ההודעה תקפה לכל מי שמתכנן להגיע ורוצה לנצל את האפשרות של כרטיס במחיר מוזל.

כל הכבוד להם לא מבין כלום בכדוריד אבל ראיתי את העשר דקות של הארכה ובאמת שתמיד מרגש לראות את השם מכבי תל אביב זוכה בתארים.

מכביזים בכל מקום ובכל ענף.