Jump to content

הגרלה באר שבע חוץ

העטלף

Recommended Posts

מילה במילה מה שרשמת מעיין

הנהלה של שרמוטות זה מתחיל בנתניה ממשיך בקומבינות עם הכרטיסים במשחקים האלה וממשיך בהוצאת הודעה עם מכבי חיפה על איום של קיום משחק ללא אוהדי כאילו מה אשמים 10 אלף אוהדים אחרים על משהו שקרה במשחק כדור עף נשים במשחק של מכבי חיפה במוערבות בספק של אוהדי מכבי תל אביב

אם זכו כל כך הרבה אנשים זה אומר שהורידו את כמות הכרטיסים למקומבנים בעשרות אחוזים שזה כבר משמח

מסכים שעדיין יש קומבינות אבל לפחות הסיכוי לזכות נהיה ריאלי

אי אפשר להפטר מהמקומבנים לצערי צריך להשלים עם זה

סלח לי אחי אם ב''ש שההתנהלות שלנו אמורה להיות יותר מקצועית מהם בכל הקטע הניהולי מפרסמים טבלה עם הזוכים ושקיפות מלאה לאיפה הכרטיסים הולכים גם כאן אצלנו צריך להיות ככה וכל זמן שזה לא ככה רק מוכיח כמה הכל מסריח והכל קומבינות

סלח לי אחי אם ב''ש שההתנהלות שלנו אמורה להיות יותר מקצועית מהם בכל הקטע הניהולי מפרסמים טבלה עם הזוכים ושקיפות מלאה לאיפה הכרטיסים הולכים גם כאן אצלנו צריך להיות ככה וכל זמן שזה לא ככה רק מוכיח כמה הכל מסריח והכל קומבינות

אתה צודק

אבל את המועדון שלך זה לא מעניין כל כך, כל עוד אתה תשאר עם לאן הקומבינות ימשיכו להתקיים כסדרם

אני מניח שאתה מכיר יותר ממני אנשים שהיו נכנסים לבוטקה בקריית שלום לקחת כרטיסים לפני כל משחק עונה

נראה לי שהפעם זה פחת באופן משמעותי אבל עדיין קייםז

זה המחיר של לאן

לא זכיתי אך מברך על השיטה.

עושה צדק במובן מסויים.

אין מה לעשות צריך להבין שלא כולם זוכים...

מקווה שהשיטה תוכיח את עצמה לאורך זמן.

חבל שהשיטה לא החלה בתחילת העונה ואז באמת מי שהיה מגיע לו להיות היה בודאות, אבל עדיף מאוחר מאשר לעולם לא.