Jump to content

הגרלה באר שבע חוץ

העטלף

Recommended Posts

כל ה1600 לעולם לא יוגרלו תוריד ארגון מקורבים וספוסנרים

ואללה, כאילו אנחנו לא מדברים על זה כל עונה כל העונה, אני לא מחפש ש1600 יוגרלו ברור לי שיש סדר מסוים,

אם מבצעים הערכה אפשר להגיע בהגזמה ל1000 מנויים בעלי ניקוד של 6, לאשקלון הגיעו 2000 איש (היציע שלנו) שכל מנוי יכל לרכוש 2 כרטיסים (המון אנשים רכשו לחברים שלהם או למשפחה),

מכירות הכרטיסים לאשקלון הגיעו לקראת המשחק גם לאוהדים ללא מנוי, אתה נשאר עם בערך 1500 איש (בהגזמה) שרכשו והם מנויים, מתוכם יש את הארגון + אחרים תגיע לאולי 1300 גג,

10% לדעתי לא הגיעו למשחק בגביע ובנוסף נניח ש10% לא הגיעו למשחק נגד פ"ת בליגה, נגדיל ראש ונאמר שהיה התאמה מסוימת בין אלו שלא הגיעו למשחק נגד פ"ת בגביע לאלו שלא הגיעו נגד פ"ת בליגה ונגיע ל15% מתוך 1300 באשקלון שלא היו ב2 המשחקים נגד פ"ת.

1300*(1-0.15)=1105 מנויים בהגזמה שקיבלו 6 נקודות

1105*0.78=865 כרטיסים למנויים עם 6 נקודות

נפחית את המספר הזה מ1600 כרטיסים שהוקצו למכבי ותקבל 735 שזה כמעט חצי מהכרטיסים, אלו המון כרטיסים, שגם אם מורידים את הפנאטיקס נשארים אם כמות לא בטלה של כרטיסים.

פחות מפריע לי שאין לי כרטיס, מפריע לי שאין צדק, בנוסף אני מדגיש שאני לא מקנא לרגע בחבר'ה פה שהוגרלו, מגיע להם מכל הלב.

לא מקשיבים לי אבל בלי קשר אלייך ביקשתי ממכבי כמה וכמה פעמים שימחקו לגמרי את בעלי ה5 נקודות שלא הגיעו למשחק הכי חשוב שיש ושכמעט הפסדנו בגלל החרפה שהייתה ביציעים.

לא יודע מה היה לך שבגללו הפסדת את המשחק. אבל היית צריך לדעת שהפסדת באותו רגע את שני המשחקים הכי חשוב בעונה במקום לקוות שאיכשהו אנשים עם ניקוד לא מקסימלי יקבלו כרטיס.

אם זה משנה לך, היה לי מבחן מועד א' ב16:00 בצהרים של 4 וחצי שעות, מה לעשות לא רוצה לעשות מועד ב', אבל בתקופת מבחנים בכלל לא הגעתי גם אם לא היה לי ביום של משחק מבחן,
מודה ומתוודה שיש לי סדרי עדיפויות שונים משלך, לי חשוב ללמוד למבחן יותר מלהגיע למשחק, כל אחד והשקפת העולם שלו.

ואללה, כאילו אנחנו לא מדברים על זה כל עונה כל העונה, אני לא מחפש ש1600 יוגרלו ברור לי שיש סדר מסוים,

אם מבצעים הערכה אפשר להגיע בהגזמה ל1000 מנויים בעלי ניקוד של 6, לאשקלון הגיעו 2000 איש (היציע שלנו) שכל מנוי יכל לרכוש 2 כרטיסים (המון אנשים רכשו לחברים שלהם או למשפחה),

מכירות הכרטיסים לאשקלון הגיעו לקראת המשחק גם לאוהדים ללא מנוי, אתה נשאר עם בערך 1500 איש (בהגזמה) שרכשו והם מנויים, מתוכם יש את הארגון + אחרים תגיע לאולי 1300 גג,

10% לדעתי לא הגיעו למשחק בגביע ובנוסף נניח ש10% לא הגיעו למשחק נגד פ"ת בליגה, נגדיל ראש ונאמר שהיה התאמה מסוימת בין אלו שלא הגיעו למשחק נגד פ"ת בגביע לאלו שלא הגיעו נגד פ"ת בליגה ונגיע ל15% מתוך 1300 באשקלון שלא היו ב2 המשחקים נגד פ"ת.

1300*(1-0.15)=1105 מנויים בהגזמה שקיבלו 6 נקודות

1105*0.78=865 כרטיסים למנויים עם 6 נקודות

נפחית את המספר הזה מ1600 כרטיסים שהוקצו למכבי ותקבל 735 שזה כמעט חצי מהכרטיסים, אלו המון כרטיסים, שגם אם מורידים את הפנאטיקס נשארים אם כמות לא בטלה של כרטיסים.

פחות מפריע לי שאין לי כרטיס, מפריע לי שאין צדק, בנוסף אני מדגיש שאני לא מקנא לרגע בחבר'ה פה שהוגרלו, מגיע להם מכל הלב.

אם זה משנה לך, היה לי מבחן מועד א' ב16:00 בצהרים של 4 וחצי שעות, מה לעשות לא רוצה לעשות מועד ב', אבל בתקופת מבחנים בכלל לא הגעתי גם אם לא היה לי ביום של משחק מבחן,
מודה ומתוודה שיש לי סדרי עדיפויות שונים משלך, לי חשוב ללמוד למבחן יותר מלהגיע למשחק, כל אחד והשקפת העולם שלו.

דווקא אם יש משהו שהפעם אפשר להגיד זה שכן נעשה צדק כל כך הרבה אנשים שלא היה להם סיכוי לזכות אי פעם פתאום זכו

אין לך דרך להשיג כרטיס מ700 שלכאורה העלימו?

דווקא אם יש משהו שהפעם אפשר להגיד זה שכן נעשה צדק כל כך הרבה אנשים שלא היה להם סיכוי לזכות אי פעם פתאום זכו

אין לך דרך להשיג כרטיס מ700 שלכאורה העלימו?

אני חושב שדי ברור שהמצב הזה הרבה יותר טוב ממקודם, לא? הייתי צריך להרחיב על זה?

אני חושב שכל עניין השקיפות הוא מהותי, אין כל קשר אלי, מה עם 12% מהמנויים בעלי 6 נקודות שנשארו בחוץ בגלל שמכבי הקצתה לאוהדים הרגילים רק חצי מכמות הכרטיסים?

אני אתייחס לשאלה שלך בנוגע אלי-אם אני אחפש מספיק אני אולי אצליח להתארגן על כרטיס, אבל אני לא מחפש להתקמבן, מעדיף להשיג את הכרטיסים בדרכים נקיות.

ובפינת סוייר מעביר לפורום חדשות טובות:

כל 1271 המנויים שצברו 6 נקודות עד כה יזכו באפשרות לקניית כרטיס לטרנר החל מיום רביעי הקרוב.

במידה וישארו כרטיסים שלא נוצלו/נרכשו תתקיים הגרלה בין מי שצבר 5 נק ולא קנה לפת בגביע. (לא רואה סיכוי שזה יקרה.. מי שבקטגוריית 5 נק שלא יהיה אופטימי)

מספר המינויים שציינת שהם בעלי 6 נקודות נראה כמעט בול.

זכו 78% מבעלי 6 נקודות, ואם חולקו כאלף רטיסים, זה נראה מדוייק.

סוף סןף זכיתי, תודה רבה לשיטת הניקוד...

מה שכן, זה חורה לי שעדיין מכבי מתעקשים להיות אנטי-שקיפות ולשחרר רק נתון שלא אומר שום דבר לגבי כמות הכרטיסים.

למה כל כך קשה להגיד X כרטיסים לארגון, Y לספונסרים, Z לשחקנים, ו-A להגרלה?

במיוחד בהגרלה כזו ש-78% מאלה שמגיעים להם זכו.

מ2 מנויים עם 6 נקודות זכינו 0.

גורל אכזר.

אתה בטוח שהמספר שלך מוזן במנוי?

שווה לשלוח הודעה בפייס למכבי לברר אם זכית או לא

כמה אתם מזיינים תמוח,אמנם לא זכיתי למרות שיש לי 6 נק,אבל עצם העובדה ש6 מהחברה שלי כן זכו לעומת 0/7 בהגרלות קודמות..

אחלה שיטה..

אחלה מכבי..

מקווה שעד למשחק הבא מי שיהיה עם ניקוד מלא יקבל כרטיס כי גם אם 99.999% יהיו זכאים לכרטיס איכשהו אני לא אזכה

מקווה מאוד שלא יאפסו מה הבאה את הניקוד,ככה לאורך הזמן הכמה מאות שבאמת מגיעים לכל משחק חוץ לא יצטרכו הגרלה

שאפו ענק למכבי, כשמגיע מגיע.

נכון שזה מבאס להיכנס ל-22%, אבל 78% זכייה למי שבאמת מגיע כל משחק

לעומת סביבות 10% עד עכשיו, זה שינוי מטורף.

הנתון הזה גם רק יילך ויגדל, כי בכל מקרה רק השנה יש לנו דוחא על הראש,

וחלילה במקרה של הפסד בשבת, זה רק יגדיל את זה עוד יותר במידה ויהיו "משחקים חסרי חשיבות" עד סוף העונה,

וכאן יימדדו אלו שבאמת הולכים וילכו עם הקבוצה גם ברע, ולהם הכי מגיע ויגיע לקבל בהמשך.

לא מקשיבים לי אבל בלי קשר אלייך ביקשתי ממכבי כמה וכמה פעמים שימחקו לגמרי את בעלי ה5 נקודות שלא הגיעו למשחק הכי חשוב שיש ושכמעט הפסדנו בגלל החרפה שהייתה ביציעים.

לא יודע מה היה לך שבגללו הפסדת את המשחק. אבל היית צריך לדעת שהפסדת באותו רגע את שני המשחקים הכי חשוב בעונה במקום לקוות שאיכשהו אנשים עם ניקוד לא מקסימלי יקבלו כרטיס.

לפעמים אני תוהה אם יש גבול לחוצפה שלך, אפילו אם זה נעשה בחצי-צחוק (למרות שמההיכרות איתך בפורום אני לא אתפלא אם פנית למכבי ברצינות בנושא).

לא שיש לי ספק שבמכבי לא סופרים אותך בקטעים המפגרים האלה, אבל מי אתה ומה אתה שתבקש מהם למחוק למאות אוהדים 5 נקודות שמגיעות להם? מתי תבין שאף אוהד כאן (וביציע) לא חייב לך או למכבי דין וחשבון על משחקים שהוא פספס? 'כל הכבוד' לך שאתה מוכן לשים את מכבי לפני לימודים/משפחה/חברים וכו', מה לעשות שלא לכולם יש את סדר העדיפויות/שיקולים שלך (באנדרסטייטמנט).

לפעמים אני תוהה אם יש גבול לחוצפה שלך, אפילו אם זה נעשה בחצי-צחוק (למרות שמההיכרות איתך בפורום אני לא אתפלא אם פנית למכבי ברצינות בנושא).

לא שיש לי ספק שבמכבי לא סופרים אותך בקטעים המפגרים האלה, אבל מי אתה ומה אתה שתבקש מהם למחוק למאות אוהדים 5 נקודות שמגיעות להם? מתי תבין שאף אוהד כאן (וביציע) לא חייב לך או למכבי דין וחשבון על משחקים שהוא פספס? 'כל הכבוד' לך שאתה מוכן לשים את מכבי לפני לימודים/משפחה/חברים וכו', מה לעשות שלא לכולם יש את סדר העדיפויות/שיקולים שלך (באנדרסטייטמנט).

חשוב להבהיר דיברתי על ההגרלה הזאת. של למחוק את האופציה של לתת כרטיסים למי שיש 5 נקודות כי לדעתי לא מגיע להם.

ברור שמכבי לא מקשיבים לי ושאני לא פקטור פה בכלל.

אבך שורה תחתונה.. מה שרציתי קרה. 80% מהאוהדים שהגיעו לכל משחק כולל המשחק הקריטי בגביע זכו בכרטיס לטרנר בזמן ש100% מהאנשים שהפקירו במשחק הככ חשוב הזה יראו אותו מהבית.

הצדק נעשה. אני מרוצה.

מה איתך? זכית?

חשוב להבהיר דיברתי על ההגרלה הזאת. של למחוק את האופציה של לתת כרטיסים למי שיש 5 נקודות כי לדעתי לא מגיע להם.

ברור שמכבי לא מקשיבים לי ושאני לא פקטור פה בכלל.

אבך שורה תחתונה.. מה שרציתי קרה. 80% מהאוהדים שהגיעו לכל משחק כולל המשחק הקריטי בגביע זכו בכרטיס לטרנר בזמן ש100% מהאנשים שהפקירו במשחק הככ חשוב הזה יראו אותו מהבית.

הצדק נעשה. אני מרוצה.

מה איתך? זכית?

לא, אני אוהד כורסא בשנים האחרונות ומגיע פעם-פעמיים בעונה אז ההגרלה לא רלוונטית מבחינתי. רשמתי מה שרשמתי כמתבונן מהצד ללא אינטרס מיוחד.

למען הסר ספק, לא דיברתי מילה על השיטה עצמה, שהיא בוודאי מצוינת ומניח שעוד תשתפר כי היא רק בתחילת דרכה. לי אישית היא לא טובה במיוחד אבל הרעיון שלה נהדר ואני מבסוט עליה גם אם לא אקבל כרטיס למשחקי חוץ בשנים הקרובות.

מצויין. שמח שכולנו באותו עמוד :)

קצת נחת ממכבי בפאן של כרטיסים. שינוי מרענן ומהנה במיוחד.

אף אחד לא מעריך את המהלך.

אבל מותר לאנשים להתבאס שעדיין לא זכו למרות שמגיע להם.

שימו לב כל מי שהלך לכל המשחקים וקנה בלאן אם באמת הכניסו לכם את כל הנקודות והייתם בהגרלה שלא תקבלו זרנוק כמוני...יש מצב שחשבתם שאתם בהגרלה ובכלל לא הוגרלתם...

מצויין. שמח שכולנו באותו עמוד :)

קצת נחת ממכבי בפאן של כרטיסים. שינוי מרענן ומהנה במיוחד.

סוייר, בחייאת, פן. בלי א'. בדיוק כמו שטרבל זה בלי א'.

לכתוב פאן זה כמו FUN, בעוד שאתה מתכוון לפן, בדומה לפנים.

לגבי ההגרלה - אם אכן מדובר ב-78%, ואם אכן יכולים להיות במקסימום 1,500 אוהדים (הבסיס לחישוב הוא המשחק באשקלון, אבל ברור שזה לא מדויק כי סביר להניח שיש פחות מ-1,500 עם 6 נקודות), אז זה אומר שמכבי הגרילו 1,170 כרטיסים.

בפועל, להערכתי, הגרילו בין 1,000 כרטיסים (במקרה הטוב, בו היו כ-1,300 מנויים עם 6 נקודות) ל-800 כרטיסים (במקרה הסביר יותר, בו היו כאלף מנויים עם 6 נקודות).

זה מרגיז מאוד שמכבי לא מפרסמים את המספר של בעלי מנויים עם 6 נקודות או לפחות כמה כרטיסים הוגרלו. חוסר השקיפות הזה כמובן מרמז על כך שיש משהו מסריח, כי בדרך כלל מי שאין לו מה להסתיר לא חושש משקיפות.

מילה במילה מה שרשמת מעיין

הנהלה של שרמוטות זה מתחיל בנתניה ממשיך בקומבינות עם הכרטיסים במשחקים האלה וממשיך בהוצאת הודעה עם מכבי חיפה על איום של קיום משחק ללא אוהדי כאילו מה אשמים 10 אלף אוהדים אחרים על משהו שקרה במשחק כדור עף נשים במשחק של מכבי חיפה במוערבות בספק של אוהדי מכבי תל אביב