Jump to content

פתיחת משחקי הפלייאוף - יתר מחזור 27

itan17

Recommended Posts

אוקיי, אז אנחנו חושבים בצורה דומה.

בניגוד אליך, אני חושב שמשחק לחץ בהרכב הנכון(אלברמן-גולסה-רובן\סקאריונה, בעדיפות לסקאריונה עקב היתרון המשמעותי במשחק הלחץ) יכול מאוד להחמיא לסגל של הקבוצה. מבוקר זה נכון ויפה, אבל לא כצורת משחק כוללת. מכבי לא טובה במיוחד במשחק המעבר, בלשון המעטה.

דבר נוסף, אני חושב שב"ש תפנה למערך של שלושה בלמים. אם וכאשר מכבי תחליט שזה הכיוון שאליו פונה ב"ש, המערך ה"דמיוני" כביכול שאנשים העלו פה של 4-4-2 יכול להיות מאוד מעניין, כאשר מיכה וסקאריונה יתופקדו באגפים לצד אלברמן וגולסה\רובן במרכז השדה. לא פוסל גם לתפקד את טב"ח כחלוץ השני במערך לצד וידאר(יאללה להריץ צחוקים).

אם כבר 4-4-2, מעדיף את שויינפלד. לא מעט בגלל התרומה שלו במצבים נייחים.

אני מת על סקאריונה, אבל לא הייתי מהמר עליו במשחק כזה. לפחות לא מהפתיחה. אני פשוט לא יודע מה אקבל ממנו. בטח שלא באגף.

זה היה השער החמישי שלו, בישולים לא יודע. זה בסך הכל יפה לקשר (משחק בב"ש ממש כמו 50:50) שלא משחק קבוע.

להשוות אותו לקניוק זה לא נכון, תזכור שאוחנה רק בן 20. בגיל הזה אפחד לא ידע מי זה קאניוק בכלל.

אולי קניוק פחות מוכר לציבור, אבל סומן ככישרון לא פחות מלהיב מאוחנה בעיניים מקצועיות.

מעצבן לדעת שגם אותו איבדנו בגיל נוער. לא יודע מי ניהל את קבלת ההחלטות באותן שנים, אבל ההבנה שקניוק, דסה, אצילי ונוספים עברו במועדון באותם השנים ושוחררו גורמת לי לעצבים.

אם כבר 4-4-2, מעדיף את שויינפלד. לא מעט בגלל התרומה שלו במצבים נייחים.

אני מת על סקאריונה, אבל לא הייתי מהמר עליו במשחק כזה. לפחות לא מהפתיחה. אני פשוט לא יודע מה אקבל ממנו. בטח שלא באגף.

אם באמת מכבי תפתיע ותלך על מערך שכזה, סקאריונה ומיכה לא יתופקדו כשחקני אגף קלאסיים(לא שהם מתופקדים ככה בכללי).

אולי קניוק פחות מוכר לציבור, אבל סומן ככישרון לא פחות מלהיב מאוחנה בעיניים מקצועיות.

מעצבן לדעת שגם אותו איבדנו בגיל נוער. לא יודע מי ניהל את קבלת ההחלטות באותן שנים, אבל ההבנה שקניוק, דסה, אצילי ונוספים עברו במועדון באותם השנים ושוחררו גורמת לי לעצבים.

גם קאניוק היה אצלנו?! וואלה חידשת.

לא יודע אם כישרון אבל אני התחלתי לשמוע עליו בעיקר לפני שנה וחצי (הדביק לנו גול משוגע בהפסד הראשון בבלומפילד מאז בני יהודה בסוף 12/13), כשהיה בן 22+. אי אפשר להשוות את רמת הכישרון שלו לשל אוחנה.

קניוק ואוחנה בעיניי הם מוצר מאוד דומה בעיניי, עם איכויות דומות, בעלות דומה.

בעוד שאוחנה עובר בהצלחה את טבילת האש בקבוצה גדולה, קניוק עוד לא שם בגיל מאוחר בהרבה.

הצלחה סבירה. נעלם ביותר מדי משחקים. גם חברים שלי אוהדי ב"ש חושבים ככה.

לגבי המספרים, הרבה יותר קל להצליח בב"ש השנה - עם משחק האגפים המרווח שלה והעובדה שסיימו הרבה משחקים בתוצאה גבוהה. ביחס לשאר השחקנים בקבוצה אין לו תרומה מדהימה. בטח שלא בהשוואה לראדי המושמץ.

לא יודע אם כישרון אבל אני התחלתי לשמוע עליו בעיקר לפני שנה וחצי (הדביק לנו גול משוגע בהפסד הראשון בבלומפילד מאז בני יהודה בסוף 12/13), כשהיה בן 22+. אי אפשר להשוות את רמת הכישרון שלו לשל אוחנה.

לא יודע. אוחנה הרבה יותר וירטואוז ודריבליסט. זה תמיד יותר מרשים. קניוק יותר תאכלס. אישית, בוחר בו בלי לחשוב פעמיים. גם עם גילו ה"מבוגר". בכל מקרה אם אוחנה ייתן עונה אחת יוצאת דופן מר דהאן ידאג לשלוח אותו מהר מהר לבלגיה. וזה לא שתקבל עליו 5 מיליון יורו.

גדל ממחלקות הילדים במכבי ועזב בגיל 15, אם אני זוכר נכון.

כישרון די גדול בעיניי, יהיה חבל לראות אם יבלה עוד עונה בפ"ת.

הצלחה סבירה. נעלם ביותר מדי משחקים. גם חברים שלי אוהדי ב"ש חושבים ככה.

לגבי המספרים, הרבה יותר קל להצליח בב"ש השנה - עם משחק האגפים המרווח שלה והעובדה שסיימו הרבה משחקים בתוצאה גבוהה. ביחס לשאר השחקנים בקבוצה אין לו תרומה מדהימה. בטח שלא בהשוואה לראדי המושמץ.

מתופקד בעמדה שקצת "זרה" לו, ולמרות זאת-מביא את האיכויות מבחינת הובלת הכדור, מסירה ואיום על השער בגל שני.

אני אאתגר אותך ואשלח אותך לחפש שחקן ישראלי בגילו שהביא את התרומה המספרית שהביא אוחנה עד כה במועדון צמרת(אני אקשה ואסיר את דאבור מהרשימה). אחרי שתבין כמה התרומה בגילו וגודל המועדון בו משחק(מבחינת הצלחה נוכחית, יסלחו לי המקטרגים) היא יוצאת דופן בליגה הישראלית אתה תבין כמה ההצלחה שלו היא ממש לא "סבירה".

גדל ממחלקות הילדים במכבי ועזב בגיל 15, אם אני זוכר נכון.

כישרון די גדול בעיניי, יהיה חבל לראות אם יבלה עוד עונה בפ"ת.

מתופקד בעמדה שקצת "זרה" לו, ולמרות זאת-מביא את האיכויות מבחינת הובלת הכדור, מסירה ואיום על השער בגל שני.

אני אאתגר אותך ואשלח אותך לחפש שחקן ישראלי בגילו שהביא את התרומה המספרית שהביא אוחנה עד כה במועדון צמרת(אני אקשה ואסיר את דאבור מהרשימה). אחרי שתבין כמה התרומה בגילו וגודל המועדון בו משחק(מבחינת הצלחה נוכחית, יסלחו לי המקטרגים) היא יוצאת דופן בליגה הישראלית אתה תבין כמה ההצלחה שלו היא ממש לא "סבירה".

צר לי, אני לא חזק בסטטיסטיקה. אני כן למדתי בחיים שלי (לא מהכדורגל) שלהסתכל רק על מספרים, בלי התמונה הכוללת, זה לראות במקרה הטוב חצי אמת.

אני גם אשלח אותך לסטטיסטיקה, תראה מתי הגיעו הגולים של אוחנה. כולם, חוץ מהראשון ב5-1 מול הפועל חיפה היו נגד קבוצות מרוסקות, בדרך לתבוסה. זה עולם אחר להבקיע שערים במצב כזה. גם מיקאל, שלא סיכן כמעט את השער בכל המשחקים שלו פה, הבקיע את הראשון לא (לא במקרה) נגד קבוצה מפורקת.

בנוסף, שכולם מסביבך מבקיעים בצרורות זה "פחות נחשב". בעיניי לפחות.

עוד מוקדם לסכם עונה (ואני מקווה שלא אצא מטומטם כבר בשבוע הבא), אבל בינתיים לדעתי אין לו עונה יוצאת דופן. זה כמובן לא גורע מהיכולות שלו ומהעובדה שבמחינת גיל ופוטנציאל הייתי מת שיהיה שחקן של מכבי.

הגיע אליי מידע שאינברום סגור בבאר שבע, קינדה בחיפה וחאתם אצלנו.

גם חאתם היה פעם שלנו, לא? חוץ מזה, הוא לא מגן ימני? למה אנחנו צריכים עוד אחד כזה?

צר לי, אני לא חזק בסטטיסטיקה. אני כן למדתי בחיים שלי (לא מהכדורגל) שלהסתכל רק על מספרים, בלי התמונה הכוללת, זה לראות במקרה הטוב חצי אמת.

אני גם אשלח אותך לסטטיסטיקה, תראה מתי הגיעו הגולים של אוחנה. כולם, חוץ מהראשון ב5-1 מול הפועל חיפה היו נגד קבוצות מרוסקות, בדרך לתבוסה. זה עולם אחר להבקיע שערים במצב כזה. גם מיקאל, שלא סיכן כמעט את השער בכל המשחקים שלו פה, הבקיע את הראשון לא (לא במקרה) נגד קבוצה מפורקת.

בנוסף, שכולם מסביבך מבקיעים בצרורות זה "פחות נחשב". בעיניי לפחות.

עוד מוקדם לסכם עונה (ואני מקווה שלא אצא מטומטם כבר בשבוע הבא), אבל בינתיים לדעתי אין לו עונה יוצאת דופן. זה כמובן לא גורע מהיכולות שלו ומהעובדה שבמחינת גיל ופוטנציאל הייתי מת שיהיה שחקן של מכבי.

בעיניי, העונה שלו טובה מאוד. זה בסדר, כנראה שלא נסכים כאן.

הלוואי ומאמנים בליגה הישראלית היו מחזיקים שק ביצים גדול יותר ומאפשרים לשחקנים צעירים לבוא לידי ביטוי. כמות השחקנים הצעירים שמתחרים על חולצת ההרכב בקבוצות מובילות היא מזעזעת.

גם חאתם היה פעם שלנו, לא? חוץ מזה, הוא לא מגן ימני? למה אנחנו צריכים עוד אחד כזה?

מגן ימני, שמאלי, קשר אחורי, חלוץ, קיצוני ימני, בלם.

חאתם גדל במכבי גם כן, כמו שכתבת.

בעיניי, העונה שלו טובה מאוד. זה בסדר, כנראה שלא נסכים כאן.

הלוואי ומאמנים בליגה הישראלית היו מחזיקים שק ביצים גדול יותר ומאפשרים לשחקנים צעירים לבוא לידי ביטוי. כמות השחקנים הצעירים שמתחרים על חולצת ההרכב בקבוצות מובילות היא מזעזעת.

מגן ימני, שמאלי, קשר אחורי, חלוץ, קיצוני ימני, בלם.

חאתם גדל במכבי גם כן, כמו שכתבת.

הלוואי. הבעיה שכל שבוע מפטרים פה מאמן. גם כאלה שאין מהם ציפיות והעונה גמורה, אז למה שיהמרו?! ולכן גם בקבוצות שאין ציפיות בקושי גדלים צעירים. בעולם נורמלי מועדונים כמו רעננה, בני יהודה, ק"ש, הפועל חיפה, סכנין, אשדוד ופ"ת (שכן עושות את זה) היו צריכות כל עונה לגדל שחקן-שתיים. אפשר גם להוסיף קבוצות שנאבקות על הירידה כמו אשקלון וכפ"ס. בפועל, יש לך שחקנים צערים מאוד מוכשרים שלא רואים דקות. ע"ע פלקושצ'נקו. ליגה מפגרת.

לגבי חאתם, מבין כל אלה, איפה אתה מרכיב אותו? בתפקיד התקפי לפי דעתי לא שיחק הרבה זמן, ובהגנה לא מבין איפה הוא משתלב.

הלוואי. הבעיה שכל שבוע מפטרים פה מאמן. גם כאלה שאין מהם ציפיות והעונה גמורה, אז למה שיהמרו?! ולכן גם בקבוצות שאין ציפיות בקושי גדלים צעירים. בעולם נורמלי מועדונים כמו רעננה, בני יהודה, ק"ש, הפועל חיפה, סכנין, אשדוד ופ"ת (שכן עושות את זה) היו צריכות כל עונה לגדל שחקן-שתיים. אפשר גם להוסיף קבוצות שנאבקות על הירידה כמו אשקלון וכפ"ס. בפועל, יש לך שחקנים צערים מאוד מוכשרים שלא רואים דקות. ע"ע פלקושצ'נקו. ליגה מפגרת.

לגבי חאתם, מבין כל אלה, איפה אתה מרכיב אותו? בתפקיד התקפי לפי דעתי לא שיחק הרבה זמן, ובהגנה לא מבין איפה הוא משתלב.

לא יודע מה מתוכנן בגזרת פיליפנקה, בטון וראמון. מספיק ששניים מהם ימשיכו ע"מ להבין שקשה לראות אותו משתלב בעמדת הבלם.

אם וכאשר, שחקן מסוגו שיכול להיות מתופקד בכלל העמדות ההגנתיות די בהצלחה די משמעותי לאור סיום החוזים של שפונגין, עמב"ה וספק באשר להמשך של ריקן.

הגדולה של אוחנה זו היכולת שלו להשתחרר מלחץ והיציאה מהמקום בדריבל.

לא ראיתי מספיק את קאניוק אבל אין לי ספק שאוחנה עולה עליו בזה בכמה דרגות.

ביכולת הבעיטה למשל, קאניוק עולה על אוחנה שהציג ברוב העונה בעיטה די עלובה.

היום פורסמה כתבה בוואלה שהוא עובד על זה באימונים ובערב הראה תוצר עם בעיטה יפיפייה.

אם ישפר את זה ואת מהירות קבלת ההחלטות בתזמון הפס הוא יהפוך לשחקן על בליגה הזו.

ואינברום כנראה באמת סגור שם. הם רצו אותו יחד עם אוחנה בקיץ, ג'קי לא היה מוכן.

אם אני זוכר נכון העברנו אותו+350,000$ לאשדוד תמורת רחמים צ'קול

אם אני זוכר נכון העברנו אותו+350,000$ לאשדוד תמורת רחמים צ'קול

חחחחח נכון. פשוט עסקה ענקית. יכול להתחרות עם יחזקאל.

לא יאומן שהיו לנו כאלה שנים חרא ובזבזנו כל כך הרבה צעירים מוכשרים שהיו לנו בידיים. עצוב מאוד מה שהיה פה. רק לאסוף את כל הילדים המוכשרים האלה ואתה לוקח אליפות בהליכה.

דווקא עכשיו, בשנים הטובות, בקושי גדלים פה שחקנים איכותיים (וגם המעט האלה לא מקבלים דקות).

אמנם הפנדל לא שינה יותר מדי כי חיפה גם מול 9 שחקנים לא היו חוזרים למשחק, אבל אם זה פנדל כל מחזור צריכים להיות עשרה כאלה.
הקלות ששורקים פנדל בב״ש, על מליקסון במיוחד היא בלתי נסבלת.

כן ומכבי נתנה אותו ועוד חצי מיליון דולר בערך בשביל צ'קול.

אם הוא יקבל צהוב 5 הוא לא ישחק במשחק שאחרינו

לגבינו שום דבר לא ישפיע חוץץ מאדום

אם יקבל צהוב 5?

לפי הספירה של וואן וסקורר, יש לו 8.

אני לא בטוח אם הצהוב מהערב הוא ה8 או ה9.

בכל מקרה הוא יחמיץ משחק פלייאוף.

מעניין עם הקהל של חיפה היה מעודד גם בפיגור 3-0 מולנו.

חגיגה המונית צפויה לנו בשריקה ,

בשנה שעברה הם קיבלו 6 ורקדו בסיום...

בשנה שעברה הם קיבלו 6 ורקדו בסיום...

יש לי בטן מלאה על אוהדי מכבי חיפה אבל תהיה בטוח שאף אוהד לא היה מעודד אם מכבי ת"א הייתה שמה לנו רביעייה. נגדכם זה בסדר גמור ואפילו רצוי.

גידי קאניוק זה הפרוספקט הכי גדול של הלוזונים מאז טב"חלוץ ודמארי. קשה לי לראות אותו משתחרר מהחוזה (שאני מאמין שארוך במיוחד) בלי איזה 2 מיליון יורו על חצי כרטיס.

אוחנה שחקן מצוין והוא בדיוק מה שהיה חסר לב"ש. הקישור שלהם היה קצת תקוע נגד קבוצות שמצופפות, בעיקר כי אוגו-הובאן-ראדי זה קישור סטטי, אוחנה הוסיף מימד דריבל ובנוסף הוא יודע להשתחרר מלחץ, שזה חשוב להם נגד כל הקבוצות בליגה.