Jump to content

פתיחת משחקי הפלייאוף - יתר מחזור 27

itan17

Recommended Posts

"מהפכת הצעירים מביאה תוצאות" ספרו לי על זה עוד, שימשיכו לשבח את שחר, לוזון וכל עוסקי המלאכה בחיפה.

יודעים לדבר על התקציב שלנו בתקשורת, הנה 100 מיליון שקל כל עונה, במשך 7 שנים הולכים לפח, מעלים בינואר עוד ועוד צעירים, קונים זרים במיליון יורו ואז משחררים אותם והקסקט עדיין מקבל שבחים בתקשורת.

"מה ג'ורדי שווה בלי הכסף..." הוא אומר לי.

רק שימשיך.

מי שעלוב באמת זה מי שהחליט על השיטה המטומטת הזו.

קיבלנו עוד שני משחקי עונה בתמורה ל-8 מחזורים של מכירות. חתיכת שיטה מסריחה.

אם הייתה מגיעה לשם היום קבוצת תחתית, אפילו אחת כמו בני יהודה שיש לה אוויר מהקו האדום, הם היו יורקים פה דם. במקום זה באה קבוצה שכל המשחק הזה פשוט על הזין שלה.

הייתי מעדיף שיבואו אחרי שאיבדו נקודות וכשהם בלחץ, אבל אין מה לעשות, אנחנו ככל נראה נצטרך לנצח שם בעוד שבועיים כדי לזעזע אותם. לצערי, הבאנו את זה על עצמינו.

כל שיטה שהיא לא 2 סיבובים קלאסי זה נוראי.

פלייאוף עם סיבוב אחד זה עוד איכשהו נסבל.

אבל בסופו של דבר הכל מתחיל בנסגר בכסף...

מי שעלוב באמת זה מי שהחליט על השיטה המטומטת הזו.

קיבלנו עוד שני משחקי עונה בתמורה ל-8 מחזורים של מכירות. חתיכת שיטה מסריחה.

אם הייתה מגיעה לשם היום קבוצת תחתית, אפילו אחת כמו בני יהודה שיש לה אוויר מהקו האדום, הם היו יורקים פה דם. במקום זה באה קבוצה שכל המשחק הזה פשוט על הזין שלה.

הייתי מעדיף שיבואו אחרי שאיבדו נקודות וכשהם בלחץ, אבל אין מה לעשות, אנחנו ככל נראה נצטרך לנצח שם בעוד שבועיים כדי לזעזע אותם. לצערי, הבאנו את זה על עצמינו.

"בטן" של קבוצות ללא תכלית קיימת בכל ליגה. אבל בעיקרון אני מסכים, השיטה הזו לא מחמיאה לליגה הישראלית. השאלה היא מהו הפתרון האיכותי ע"מ להגביר תחרותיות, לשפר את מעמד השחקן הישראלי והליגה המקומית לצד רמת משחק גבוהה והישגים של הקבוצות המקומיות.

עוד אחד מיני הרבה שינויים נדרשים בליגות הישראליות, הכדורגל המקומי וכן הלאה.

כל שיטה שהיא לא 2 סיבובים קלאסי זה נוראי.

פלייאוף עם סיבוב אחד זה עוד איכשהו נסבל.

אבל בסופו של דבר הכל מתחיל בנסגר בכסף...

הבעיה היא שאין לך מספיק קבוצות לעשות ליגה של 16 כבר עכשיו זה 2 יותר מדי.

למרות הכל קצת כיף לראות את קינן, קהת, ורמוט, לוזון, שחר מושפלים, אפילו שזאת באר-שבע.

אולי במקום 20 קלוזאפים על אלונה-פרס-מפעל-חיים-ברקת היה אפשר להביא איזה קלוז אפ על שחר אחרי ה-4. זה היה ממתיק עוד יותר את הגלולה.

יאללה שבועיים להתכונן..

כן הם חזרו לפורמה אבל בחייאת, חיפה עלו היום עם הרכב של ליגה לאומית.
אני בטוח שגם עם הרכב מלא הם היו מפסידים אבל בטח שלא בצורה הזו.
לגבי הגמלים, אני ממש לא פסימי. למה? כי אני יודע מי זו מכבי ואם יש קבוצה שיכולה לסתום לבני זונות האלה את הפה ולנצח לראשונה בטרנר זו רק מכבי.
אז תהיו רגועים, תהיו אופטימיים, תסתכלו על הסמל של הקבוצה שלכם ותבינו שזה יכול, צריך וחייב להיות שלנו!
טרנר לא טרנר, ב"ש, בכר, מליקסון, אוחנה, ויטור, וואקמה, ראדי, מאמי לאומית, מרגשים, לבלב, צעירים, נשמה - הכל על הזין שלנו. באים מחזור הבא לנצח אותם, לסתום להם את הפה ולהשוות את הנקודות כדי לקחת את האליפות הזו. כל השאר לא מעניין.

למרות הכל קצת כיף לראות את קינן, קהת, ורמוט, לוזון, שחר מושפלים, אפילו שזאת באר-שבע.

אולי במקום 20 קלוזאפים על אלונה-פרס-מפעל-חיים-ברקת היה אפשר להביא איזה קלוז אפ על שחר אחרי ה-4. זה היה ממתיק עוד יותר את הגלולה.

יאללה שבועיים להתכונן..

לא כייף בכלל.

הם כבר מזמן לא בשלב שאני מבסוט לראות אותם מקבלים בראש מב"ש או הפועל.

עיצבן אותי מאוד לראות את הגישה שלהם במשחק היום. מצד שני, אנחנו עשינו אותו דבר להפועל בזמנו, אז אנחנו לא באמת יכולים להתלונן.

התסריט האופטימלי-

לנצח אותם בטרנר 1:0 קטן, מטעות שיפוט בדקה השלושים ולעשות בונקר. שיתפוצצו.

בנתניה לעשות ככה 4-0 יפה.

"בטן" של קבוצות ללא תכלית קיימת בכל ליגה. אבל בעיקרון אני מסכים, השיטה הזו לא מחמיאה לליגה הישראלית. השאלה היא מהו הפתרון האיכותי ע"מ להגביר תחרותיות, לשפר את מעמד השחקן הישראלי והליגה המקומית לצד רמת משחק גבוהה והישגים של הקבוצות המקומיות.

עוד אחד מיני הרבה שינויים נדרשים בליגות הישראליות, הכדורגל המקומי וכן הלאה.

10 קבוצות, 4 סיבובים. נורא פשוט. בלי פלייאופים ובלי חארטות. גם העלאת מכסת הזרים.

גם הבטן לא בטוח תהיה כי הליגה קטנה. יש כל כך הרבה קבוצות מיותרות בליגה, כל כך הרבה שחקנים מיותרים, שזה פשוט מתבקש.

זו ליגה שבה אבי מלכה שחקן רוטציה לגיטימי באחת הקבוצות, שבה סארי פלאח שחקן הרכב פעם אחר פעם בלי שזה ירים למישהו גבה.

10 קבוצות, 4 סיבובים. נורא פשוט. בלי פלייאופים ובלי חארטות. גם העלאת מכסת הזרים.

גם הבטן לא בטוח תהיה כי הליגה קטנה. יש כל כך הרבה קבוצות מיותרות בליגה, כל כך הרבה שחקנים מיותרים, שזה פשוט מתבקש.

זו ליגה שבה אבי מלכה שחקן רוטציה לגיטימי באחת הקבוצות, שבה סארי פלאח שחקן הרכב פעם אחר פעם בלי שזה ירים למישהו גבה.

אפשרות סבירה.

לא בטוח שהקטנת הליגה לצד הגדלת מכסת הזרים תעשה טוב לשחקן הישראלי, או להגדלת התחרותיות, שיפור ההישגיות של הקבוצות המקומיות וכן הלאה.

הקטנת הליגה בעיניי הכרחית, אבל מכסת הזרים הנוכחית היא סבירה בהחלט אם יוחלט על הקטנת הליגה. דעתי האישית היא גם שיש לקצר את הליגה.

לצד הקטנת הליגה ואולי ביטול שיטת הפלייאוף, הרעיון שהועלה ע"י אריק שיימן ואייל ברקוביץ' היא ביטול מכסת הזרים לחלוטין בליגה השנייה. אני חושב שזה רעיון טוב, יחד עם יצירת "חריגה" עבור שחקנים זרים בעלי שנתיים\תקופה סבירה בקבוצת נוער ישראלית.

עוד שבועיים באמת המשחק הכי חשוב העונה

to be, or not to be

משחק שיכול לשנות את העונה או לגמור אותה לגמרי.

ברור לכם שמולנו לאת תשחק אותה חיפה. חיפה עושה נגד כולם כולל בש ניסויי כלים עם חצי הרכב בן 18, וםתאום נגדנו נזכרים שזה ביזיון,כולם חוזרים מפציעה/עולים עם זריקות ומחזירים להרכב ואצקים כאלו שסופסלו בלי סיבה

עוד שבועיים באמת המשחק הכי חשוב העונה

to be, or not to be

משחק שיכול לשנות את העונה או לגמור אותה לגמרי.

הכל פתוח ושום תוצאה כולל הפסד בטרנר (חלילה) לא תשנה את זה.

הגול שלהם נגד אשדוד שינה לא מעט

היו כאלה שאמרו שהגול הזה לא שינה יותר מדי. גול ארור ומשמעותי גם מנטלית וגם מבחינת נקודות. אם חלילה לא נקח את זה, הגול הזה הציל להם את העונה. אמרתי אז ואני אומר עכשיו, מקווה מאוד לא להזכיר את זה בסוף העונה.

הכל פתוח ושום תוצאה כולל הפסד בטרנר (חלילה) לא תשנה את זה.

בשלב זה של העונה שש נקודות אתה לא תצליח לסגור בחיים מבחינה פסיכולוגית ומבחינה מקצועית. בקיצור באים לנצח.