Jump to content

החלה מכירת הכרטיסים לגביע

T.L MTA

Recommended Posts

אחרי שהצלחתי להזמין בטלפון ווידאתי איתה שההזמנה היא לצפוני עליון קיבלתי אישור למייל וגיליתי שהכרטיסים הם לאזור 219 ממש בפינה מישהו יכול להגיד שאין הפרדה?

זה בכלל אזור של מכבי???

זה בכלל אזור של מכבי???

כן. זה האיזור הכי קרוב למרכז המגרש (למעלה). בצד השני של האצטדיון יש הפרדה עם זכוכית, לא זוכר האמת מה קורה בין הצפוני למזרחי.

בכל מקרה, זה יציע יקר יותר מהצפוני, כמה הם לקחו לך?

קצב מכירה איטי.........

אולי זה קשור לעובדה שלאן מתעקשים לא למכור לאנשים.

אני כ"כ שונא אותם. אבא שלי ישב איתם על הקו שעה ו-ויתר כי בכל זאת יום עבודה, לקחתי על עצמי את המשימה. הימורים אנדר/אובר שעתיים עד שיענו/ינתקו לי?

מכבי חייבים להאריך את המכירה למנויים מעבר להיום. זה פשוט לא הוגן מה שקורה פה.

עומר, המכירה למנויים עד יום שישי ב12:00

אז טעות שלי, משיחה עם חבר הייתי בטוח שעד היום.

עדיין, זה ביזיון לא נורמלי. איך מכבי ממשיכים לעבוד איתם? איך מישהו ממשיך לעבוד איתם? איך הם יכולים להמשיך עם הדברים האלה בלי לתת את הדין לאף אחד אף פעם?

רבאק, 2017, ומי ישמע בישראל קשה למצוא אנשים שיודעים לתכנן אתר אינטרנט כראוי.

אז טעות שלי, משיחה עם חבר הייתי בטוח שעד היום.

עדיין, זה ביזיון לא נורמלי. איך מכבי ממשיכים לעבוד איתם? איך מישהו ממשיך לעבוד איתם? איך הם יכולים להמשיך עם הדברים האלה בלי לתת את הדין לאף אחד אף פעם?

רבאק, 2017, ומי ישמע בישראל קשה למצוא אנשים שיודעים לתכנן אתר אינטרנט כראוי.

אם כבר אתה תופס אותם תבקש שיסדרו לך את הבעיות במשתמש/מה שלא יהיה. אצלי זה עובד מעולה וגם הפעם הזמנתי כרטיס בפחות מ2 דקות (בלי להגזים) וקיבלתי מיד אישור למייל

אם כבר אתה תופס אותם תבקש שיסדרו לך את הבעיות במשתמש/מה שלא יהיה. אצלי זה עובד מעולה וגם הפעם הזמנתי כרטיס בפחות מ2 דקות (בלי להגזים) וקיבלתי מיד אישור למייל

אין לי בעיות במשתמש. לא היו לי עד עכשיו לפחות. שני המנויים רשומים אצל היוזר של אבא שלי, כל אחד על שם אחר, ועד עכשיו אף פעם לא היתה לנו בעיה להזמין שני כרטיסים, כשקיבלנו כל אחד על שם אחר.

אגב, איך גרבר ובמות? אני מתחיל לקוות שהם יתרחבו לאיזור המרכז ואולי תחרות תזיז משהו.

אולי זה קשור לעובדה שלאן מתעקשים לא למכור לאנשים.

אני כ"כ שונא אותם. אבא שלי ישב איתם על הקו שעה ו-ויתר כי בכל זאת יום עבודה, לקחתי על עצמי את המשימה. הימורים אנדר/אובר שעתיים עד שיענו/ינתקו לי?

מכבי חייבים להאריך את המכירה למנויים מעבר להיום. זה פשוט לא הוגן מה שקורה פה.

לא מבין את האנשים שמתעקשים לדבר איתם אלא אם כן יש בעיה ביוזר באתר שלהם. תוך פחות מדקה הזמנתי כרטיס דרך האתר.

אגב, איך גרבר ובמות? אני מתחיל לקוות שהם יתרחבו לאיזור המרכז ואולי תחרות תזיז משהו.

זה לא משנה כל עוד למכבי יש איתם הסכם אם אני לא טועה גם בית"ר עברו אליהם. נראה אם הם יגידו לאוהדים שלהם שאין איסוף בקופות והם חייבים לבוא אליהם בשביל לאסוף כרטיס.

חזרתי עכשיו מלאן (ועל הדרך מהחנות) ולא היה תור היסטרי, אבל כל מי שהיה אמר שהוא ניסה להשיג אותם בטלפון שעות והתייאש והגיע, היו אנשים אשכרה מכל הארץ. הזוי.

אה, ולמה תמיד האוהדים של ביתר מגיעים ללאן עם קפוצנים וצעיפים של לה פמיליה? הם לא מבינים ששם רק קונים את הכרטיס למשחק...?

הצלחתי להזמין אחרי חצי שעה, פלוס עשרים דקות שבהן הקראתי מספר-מספר מפתק מול העיניים עד שהצליחה להקליד כמו שצריך הנציגה החוצפנית שהתלוננה שביקשתי כמה דקות לוודא שזה באמת המספר (זה באמת היה המספר), והסכימה, למרות שזה לא בסדר כי אנשים מחכים, אפילו שאני אחד מהם וחיכיתי חצי שעה אז תני לי את השתי דקות לוודא בשבילך. ואני נשבע שחזרתי שמונה פעמים על אותו מספר בדיוק. אמרה שבסוף זה המספר בגב הכרטיס שטעיתי בו. מיליון פעם חזרתי עליו. אמא שלי שהיתה לידי עדה. התעקשה שאני לא הייתי בסדר. בסוף התנצלתי שהרמתי את הקול על החוצפנית, למרות שכל צרחה הגיעה לה. סתם כי העדפתי שתסיים את זה במצב רוח טוב כדי שאולי הלקוח הבא יסבול פחות.

ואני הייתי בטוח שזה לא אשמת הנציגים אלא רק המעסיקים שלהם. טעיתי. נציג של חברה כל כך מתפקדת שמאשים את הלקוח (מה שהביא אותי לצרחות על התפקוד של המעסיקים שלה וגם על התפקוד שלה עצמה במהלך השיחה איתי) - זה כבר יותר מדי.

לפני שאתם מחכים עם לאן בטלפון במשך שעות, תנסו להיכנס עם מספר המנוי כשם משתמש ואו הסיסמא ה"רגילה" שלכם או maccabi1516.

זה עבד לי אתמול. על הדרך גם פיצלתי את המנויים.